דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר פתרון חדש של F5 מגן על אתרי הלקוחות מפני בוטים ושימוש בפרטים וסיסמאות גנובים
פתרון חדש של F5 מגן על אתרי הלקוחות מפני בוטים ושימוש בפרטים וסיסמאות גנובים
איריס וינשטיין 25/08/20 |  צפיות: 2403

F5 Silverline Shape Defense משפר את החוויה המקוונת והביטחון של המשתמש על ידי הבסת התקפות אוטומטיות המובילות להונאה מקוונת

חברת(NASDAQ: FFIV) F5 חושפת את Silverline Shape Defense, פתרון אבטחה המגן על אתרים מפני גלי התעבורה המקוונת המזויפת. באמצעות שירות חדש זה, שמנוהל באופן מלא, לקוחות יכולים להתמקד טוב יותר במשתמשים שלהם ולהגן על עסקיהם מפני בוטים, שימוש בפרטים וסיסמאות גנובים והתקפות אוטומטיות אחרות הגורמות להונאה הפוגעת ביעילות, מביאות לאובדן הכנסות ופוגעות במותג.

בינואר השלימה F5 את רכישת Shape Security כדי להוסיף לקו מוצריה הגנה מפני התקפות אוטומטיות, בוטים והונאות ממוקדות. Silverline Shape Defense הוא הפתרון הראשון שהיא חושפת מאסטרטגיה ארוכת טווח, שנועדה לספק שירותי Shape לארגונים בכל סדרי הגודל ובתעשיות שונות.

פתרון Silverline Shape Defense משתמש בבינה מלאכותית כדי לקבוע במדויק ובזמן אמת, אם הבקשה המקוונת מגיעה מאדם או בוט, ומבחינה בין פושע לאדם המורשה לגשת לנתוני הארגון. גישה זו עוצרת תנועה חשודה מבלי להשפיע על התחברות של משתמשים לגיטימיים. כך ארגונים נהנים מירידה דרמטית בהפסדים מהונאות מקוונות, הורדת עלויות תפעול וחווית משתמש משופרת. Silverline Shape Defense ממנף את כוחה של כל רשת Shape החוסמת למעלה ממיליארד התקפות על אפליקציות ביום.

עם השקת Silverline Shape Defense, ארגונים יכולים כעת להגן על היישומים שלהם באמצעות מערך משולב ומקיף של פתרונות אבטחה מנוהלים לחלוטין הכוללים גם הגנת Silverline DDoS, Silverline Web Application Firewall, ו-Silverline Threat Intelligence.

סורין בויאנגיו, מהנדס מערכות בחברת F5 בישראל, אמר כי: "התוספת של Shape Defense לקו מוצרי Silverline תאפשר ללקוחותינו להגן על האפליקציות והיוזמות הדיגיטליות שלהם מפני התקפות סייבר זדוניות ללא תקורה של צוות אבטחה גדול . שירותי האבטחה המנוהלים של Silverline F5 משפרים לא רק את האבטחה והביצועים של האפליקציה, אלא גם מגשרים על פער המשאבים של אנשי מקצוע מיומנים בתחום אבטחת סייבר, הדרושים כדי להתמודד עם איומי הסייבר האחרונים בזמן אמת".

יתרונות Silverline Shape Defense:

• ניתן לפריסה תוך 30 דקות או פחות, ללא צורך במומחיות אבטחת יישומים מתקדמת.

• קובע אם נעשים ניסיונות כניסה על ידי בוטים במקום משתמשים אמיתיים.

• הוא שקוף לחלוטין למשתמשים אמיתיים.

• כולל ממשק ניהול קל לשימוש, שמנטר את התנועות באתר ואת אופן הגנתו.

• פתרון מבוסס ענן לחלוטין כשירות מנוהל במלואו: ללא חומרה, ללא התקנה, ותמיד מעודכן.

F5 Silverline Managed Services מספקים הגנה של מומחים לעסקים ברחבי העולם וכוללים את היתרונות הבאים:

• אבטחה מקיפה של יישומים, כולל שירותי אנטי-בוט, WAF ו- DDoS המובילים בתעשייה מספק יחיד.

• קנייה, פריסה ותמיכה שוטפת פשוטה, כולל משאבי מרכז תפעול אבטחה 24 X 7.

• פורטל משולב אחד מספק תצוגה יחידה לכל שירותי Silverline, כולל שרותי בתצורת פרוקסי וניתוב, נראות לפרטי איום, ניתוח התקפות ופעולות שנעשו על ידי מומחי SOC.

• נראות של נקודות נוכחות מקומיות בגיאוגרפיות ברחבי העולם.

זמינות

Silverline Shape Defense זמין כעת. ניתן ליצור קשר עם מטה F5 המקומי או או לשלוח דוא"ל ל- SilverlineSales@F5.com לקבלת מידע נוסף אודות זמינות המוצר והשירותים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית
חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית. המטה, הממוקם במגדל One Tower רוגובין אקרו במוקד העסקים השוקק של רמת גן, מתפרס על פני שלוש קומות בהיקף של 4,500 מ"ר. פרויקט הקמת המטה בוצע על ידי סתר אדריכלים.

מחקר של F5 חושף את דרגת הבשלות הדיגיטלית של ארגונים ביחס לקצב השינוי
מדד הבשלות הדיגיטלית, Digital Maturity Index1, הראשון של F5, כולל 300 תגובות מדוח State of Application Strategy Report לשנת 2023, שהוערכו על פי סט של שש יכולות טכניות2. תשתית, העברת אפליקציות, נתונים, הנדסת אמינות אתרים (SRE), נראות ואוטומציה, ואבטחה.

גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי אינטרנט המבוססת על פתרונות F5
גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי האינטרנט הישראליים, המבוססת על הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים של חברת F5. הפלטפורמה מאפשרת לספקי השירות להציע למשתמשים חבילות מוזלות, מהירות וביצועים גבוהים יותר. היקף פרויקט הטמעת פתרונות F5 בפלטפורמה של גילת מוערך במעל מיליון שקלים. הפלטפורמה סופקה בימים אלו למספר ספקי שירות גדולים ומובילים בישראל.

דוח F5: מהירות התגובה היא מניע משמעותי בבחירה באבטחת מידע כשירות, Zero Trust ואימוץ טכנולוגיית בינה מלאכותית
ארגונים גלובליים מאמצים יותר ויותר פתרונות Security-as-a-A-Service (SECaaS) תוך האצת השימוש ב-Zero Trust ואימוץ מודלים של בינה מלאכותית, כך על פי דוח F5 2023 State of Application Strategy Report (SOAS). מהדוח עולה כי 42% מהמשיבים טוענים ש"מהירות צמצום האיומים" היא הסיבה העיקרית לפנייה לשירותי SECaaS, הכוללים מינוף מודלים המסופקים בענן למיקור חוץ של שירותי אבטחת סייבר.

ארן אראל, מנהל הפעילות של F5 בישראל, יוון וקפריסין, מונה גם למנהל הפעילות באזור ספרד ופורטוגל
ארן אראל, מנהל הפעילות של F5 בישראל, יוון וקפריסין, קודם וינהל גם טריטוריות משמעותיות בדרום אירופה, הכוללות את ספרד ופורטוגל. המינוי הוא על רקע ההצלחה של אראל בהרחבת הפעילות והגדלת נתח השוק של החברה באזור ישראל, יוון וקפריסין. במסגרת תפקידו יהיה אראל אחראי על פיתוח יוזמות אסטרטגיות להעמקת הפעילות, ופיתוח השווקים באזור המורחב. בנוסף, אראל יהיה מנוי על הרחבת רשת השותפים של החברה באזור, ופיתוח שיתופי פעולה אסטרטגיים. אראל יוביל גם את מערך השיווק וההסברה של החברה באזור זה.

חברת F5 ממנה את רן כהן למנהל שותפים בישראל, יוון וקפריסין
חברת F5, המתמחה בשירותי יישומים ואבטחת מידע בסביבה רב-עננית, ממנה את רן כהן (48) למנהל שותפים בישראל, יוון וקפריסין. במסגרת תפקידו כהן יפעל לפיתוח השווקים והרחבתם באמצעות שותפים, מפיצים והשותפויות האסטרטגיות של החברה. בנוסף, כהן יהיה אחראי על פיתוח אסטרטגיות ערוצי ההפצה וכן על ניהול שיתופי הפעולה עם ספקי הענן השונים.

חברת F5 משיקה יכולות אבטחה מבוססות AI להגנה על שירותים דיגיטליים
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) משיקה יכולות אבטחה חדשות המעניקות לארגונים הגנה ושליטה מקיפות לאפליקציות וממשקי API בסביבות מבוזרות, הכוללות את הדטה סנטר המקומי, הענן והEdge-. מדובר ביכולות למידת מכונה חדשות המספקות גילוי אוטומטי מתקדם של נקודות קצה בממשקי API (API Endpoint Discovery), זיהוי אנומליות, איסוף טלמטריה מקיפה וניתוח התנהגותי.

חברת Netskope הוכרזה כמובילה עולמית ב- Gartner® Magic Quadrant™ for Security Service Edge לשנת 2023
חברת Netskope, הוכרזה כמובילה עולמית בתחום Secure Access Service Edge (SASE). החברה השיגה את הציון הגבוה ביותר בין שני הפתרונות המובילים שצוינו בכל מקרי השימוש שזוהו בדוח Gartner Critical Capabilities for Security Service Edge (SSE) לשנת 2023. בנוסף, Netskope היא הספקית היחידה שהוכרזה כמנהיגה ב-2023 Gartner Magic Quadrant™ for Security Service Edge ששוחרר לאחרונה, שדורגה גם בין שלושת הספקים בעלי הניקוד הגבוה ביותר עבור כל ארבעת מקרי השימוש ליכולות הקריטיות עבור SSE ב-.2023

פתרונות ה-Multi-cloud של F5 מגדילים את השליטה על אפליקציות מבוזרות ומאיצים את הנגשתן
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) משיקה יכולות רשת בסביבה רב עננית (multi-cloud networking - MCN) המיועדות להרחבה פשוטה של שירותי אפליקציות ואבטחה בענן ציבורי אחד או יותר, בארכיטקטורות היברידיות, בסביבות Kubernetes ובאתרי קצה שונים. היכולות החדשות מאפשרות לארגונים קישור מאובטח בין אתרים בתוך ספק שירותי ענן אחד או בין ספקי ענן שונים, כמו גם קישור ואבטחה של שירותי אפליקציה מבוזרים, וכתוצאה מכך מספקים זמינות מעולה למשתמשים.

דוח F5: מעל חמישית מהאפליקציות הארגוניות מתארחות בשש סביבות שונות
סביבות היברידיות כאן כדי להישאר, כך עולה מהדוח הגלובלי F5 2023 State of Application Strategy Report (SOAS)1 השנתי של חברת F5. מקבלי החלטות בתחום מערכות המידע, שהשתתפו בסקר, מציינים שמעל חמישית מהאפליקציות הארגוניות מתארחות בשש סביבות שונות, דבר שמעלה אתגרי אבטחת מידע ותפעול, כמו גם את הביקוש לפתרונות תשתית אפליקטיבית לסביבות מרובות עננים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI