דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר פתרון חדש של F5 מגן על אתרי הלקוחות מפני בוטים ושימוש בפרטים וסיסמאות גנובים
פתרון חדש של F5 מגן על אתרי הלקוחות מפני בוטים ושימוש בפרטים וסיסמאות גנובים
איריס וינשטיין 25/08/20 |  צפיות: 2497

F5 Silverline Shape Defense משפר את החוויה המקוונת והביטחון של המשתמש על ידי הבסת התקפות אוטומטיות המובילות להונאה מקוונת

חברת(NASDAQ: FFIV) F5 חושפת את Silverline Shape Defense, פתרון אבטחה המגן על אתרים מפני גלי התעבורה המקוונת המזויפת. באמצעות שירות חדש זה, שמנוהל באופן מלא, לקוחות יכולים להתמקד טוב יותר במשתמשים שלהם ולהגן על עסקיהם מפני בוטים, שימוש בפרטים וסיסמאות גנובים והתקפות אוטומטיות אחרות הגורמות להונאה הפוגעת ביעילות, מביאות לאובדן הכנסות ופוגעות במותג.

בינואר השלימה F5 את רכישת Shape Security כדי להוסיף לקו מוצריה הגנה מפני התקפות אוטומטיות, בוטים והונאות ממוקדות. Silverline Shape Defense הוא הפתרון הראשון שהיא חושפת מאסטרטגיה ארוכת טווח, שנועדה לספק שירותי Shape לארגונים בכל סדרי הגודל ובתעשיות שונות.

פתרון Silverline Shape Defense משתמש בבינה מלאכותית כדי לקבוע במדויק ובזמן אמת, אם הבקשה המקוונת מגיעה מאדם או בוט, ומבחינה בין פושע לאדם המורשה לגשת לנתוני הארגון. גישה זו עוצרת תנועה חשודה מבלי להשפיע על התחברות של משתמשים לגיטימיים. כך ארגונים נהנים מירידה דרמטית בהפסדים מהונאות מקוונות, הורדת עלויות תפעול וחווית משתמש משופרת. Silverline Shape Defense ממנף את כוחה של כל רשת Shape החוסמת למעלה ממיליארד התקפות על אפליקציות ביום.

עם השקת Silverline Shape Defense, ארגונים יכולים כעת להגן על היישומים שלהם באמצעות מערך משולב ומקיף של פתרונות אבטחה מנוהלים לחלוטין הכוללים גם הגנת Silverline DDoS, Silverline Web Application Firewall, ו-Silverline Threat Intelligence.

סורין בויאנגיו, מהנדס מערכות בחברת F5 בישראל, אמר כי: "התוספת של Shape Defense לקו מוצרי Silverline תאפשר ללקוחותינו להגן על האפליקציות והיוזמות הדיגיטליות שלהם מפני התקפות סייבר זדוניות ללא תקורה של צוות אבטחה גדול . שירותי האבטחה המנוהלים של Silverline F5 משפרים לא רק את האבטחה והביצועים של האפליקציה, אלא גם מגשרים על פער המשאבים של אנשי מקצוע מיומנים בתחום אבטחת סייבר, הדרושים כדי להתמודד עם איומי הסייבר האחרונים בזמן אמת".

יתרונות Silverline Shape Defense:

• ניתן לפריסה תוך 30 דקות או פחות, ללא צורך במומחיות אבטחת יישומים מתקדמת.

• קובע אם נעשים ניסיונות כניסה על ידי בוטים במקום משתמשים אמיתיים.

• הוא שקוף לחלוטין למשתמשים אמיתיים.

• כולל ממשק ניהול קל לשימוש, שמנטר את התנועות באתר ואת אופן הגנתו.

• פתרון מבוסס ענן לחלוטין כשירות מנוהל במלואו: ללא חומרה, ללא התקנה, ותמיד מעודכן.

F5 Silverline Managed Services מספקים הגנה של מומחים לעסקים ברחבי העולם וכוללים את היתרונות הבאים:

• אבטחה מקיפה של יישומים, כולל שירותי אנטי-בוט, WAF ו- DDoS המובילים בתעשייה מספק יחיד.

• קנייה, פריסה ותמיכה שוטפת פשוטה, כולל משאבי מרכז תפעול אבטחה 24 X 7.

• פורטל משולב אחד מספק תצוגה יחידה לכל שירותי Silverline, כולל שרותי בתצורת פרוקסי וניתוב, נראות לפרטי איום, ניתוח התקפות ופעולות שנעשו על ידי מומחי SOC.

• נראות של נקודות נוכחות מקומיות בגיאוגרפיות ברחבי העולם.

זמינות

Silverline Shape Defense זמין כעת. ניתן ליצור קשר עם מטה F5 המקומי או או לשלוח דוא"ל ל- [email protected] לקבלת מידע נוסף אודות זמינות המוצר והשירותים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת F5 ממנה את ארז הסה ל- Sales Specialist באירופה המזרח התיכון ואפריקה
חברת F5 ממנה את ארז הסה ל- Sales Specialist EMEA. במסגרת תפקידו יהיה הסה אחראי על מכירת פתרון ה-Distributed Cloud, פתרון הSAAS - והסקיוריטי של F5 , בשיתוף עם אנשי מכירות ושותפים עסקיים של F5 ברוב מדינות EMEA על מנת לאתר, למצב ולמקד את פתרון הענן של F5 ללקוחות חדשים וקיימים של החברה.

חברת Snyk , המובילה העולמית לאבטחת פלטפורמות פיתוח, חתמה על הסכם שותפות עם COMMITלשוק הישראלי
חברת Snyk , המובילה העולמית לאבטחת פלטפורמות פיתוח , חתמה על הסכם שותפות עם COMMIT. הסכם זה יאפשר ללקוחות COMMIT להנות מפלטפורמת אבטחה המיועדת למפתחים וישמש גם את הפעילות הענפה, של זרוע הפיתוח במיקור חוץ, שלה.

שלמה יונה מונה למנהל החטיבה העסקית של F5 בישראל ויוון
שלמה יונה (51), מונה למנהל החטיבה העסקית של F5 בישראל ויוון. במסגרת תפקידו יוביל יונה את קבוצת המכירות ללקוחות אנטרפרייז ולארגונים מובילים בעולמות הטלקו, ההייטק והבריאות. בין היתר, ינהל יונה את צוותי המכירות בענפים אלו ויפעל להעמקת פתרונות החברה ולפיתוח שווקים חדשים, כמו גם לקידום פתרונות טכנולוגיים חדשים באזור.

אביב ששוני מונה למנהל החטיבה הביטחונית והציבורית של F5 בישראל וקפריסין
אביב ששוני (49, נ+4), מונה למנהל החטיבה הביטחונית והציבורית של F5 בישראל וקפריסין. במסגרת תפקידו ששוני יפעל להעמקת הפעילות והגדלת המכירות באזור. בנוסף, ששוני יהיה מנוי על גיבוש תכנית אסטרטגית להרחבת פעילות החברה ומערך המכירות בקפריסין ויישומה, תוך יצירת ערוצי שיווק חדשים והעמקת ערוצים קיימים, וקידום יוזמות לפיתוח שותפים מקומיים.

חברת F5 מספקת טכנולוגיה לצמצום עלויות ושיפור ביצועים באמצעות תמיכה בפרויקט טלמטריה בקוד פתוח
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) מכריזה על המשך תמיכתה ב-OpenTelemetry של Cloud Native Computing Foundation - מסגרת קוד פתוח, המספקת כלים סטנדרטיים להפקה וייצוא של נתוני טלמטריה, המסייעים לנתח טוב יותר ביצועים ופעילות של פתרונות טכנולוגיים בסביבת מערכות המידע.

מחקר גלובלי של F5 Labs: חמישית מבקשות האימות הן זדוניות
מחקר חדש של F5 Labs חושף כי זהויות דיגיטליות הפכו לשדה קרב בזירת הסייבר, כאשר חמישית מבקשות האימות מגיעות ממערכות אוטומטיות זדוניות. דוח 2023 Identity Threat Report: The Unpatchablesניתח 320 מיליארד טרנזקציות של נתונים, המתרחשות במערכות של 159 ארגונים בין מרץ 2022 לאפריל 2023. כאשר ההתקפות אינן מיורטות, שיעור האוטומציה הממוצע, המהווה אינדיקטור להתקפות credential stuffing, עמד על 19.4%. שיעור זה ירד ביותר משני שליש, ל-6%, כאשר יורטה הפעילות הזדונית באופן יזום.

קבוצת אמן תשווק ותטמיע את פתרונות ה-ERP הענניים של Infor בישראל
קבוצת אמן חתמה על הסכם שיתוף פעולה לשיווק והטמעה של פתרונות ה-ERP הענניים של חברת Infor לארגוני תעשייה. במסגרת השותפות, קבוצת אמן תהיה אמונה על פעילות פתרונות Infor CloudSuite בישראל ותספק שירותים מקצה לקצה לארגוני תעשייה, החל משלב המכירה, דרך ביצוע פרויקטי הטמעה וכלה במתן תמיכה ושירות שוטף. ההסכם בין החברות קובע עוד כי חברת Infor תבצע לוקליזציה של הפתרונות לשפה העברית, לרגולציה ולחוקי המיסוי הישראליים.

חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית
חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית. המטה, הממוקם במגדל One Tower רוגובין אקרו במוקד העסקים השוקק של רמת גן, מתפרס על פני שלוש קומות בהיקף של 4,500 מ"ר. פרויקט הקמת המטה בוצע על ידי סתר אדריכלים.

מחקר של F5 חושף את דרגת הבשלות הדיגיטלית של ארגונים ביחס לקצב השינוי
מדד הבשלות הדיגיטלית, Digital Maturity Index1, הראשון של F5, כולל 300 תגובות מדוח State of Application Strategy Report לשנת 2023, שהוערכו על פי סט של שש יכולות טכניות2. תשתית, העברת אפליקציות, נתונים, הנדסת אמינות אתרים (SRE), נראות ואוטומציה, ואבטחה.

גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי אינטרנט המבוססת על פתרונות F5
גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי האינטרנט הישראליים, המבוססת על הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים של חברת F5. הפלטפורמה מאפשרת לספקי השירות להציע למשתמשים חבילות מוזלות, מהירות וביצועים גבוהים יותר. היקף פרויקט הטמעת פתרונות F5 בפלטפורמה של גילת מוערך במעל מיליון שקלים. הפלטפורמה סופקה בימים אלו למספר ספקי שירות גדולים ומובילים בישראל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI