דף הבית מחשבים וטכנולוגיה אבטחת מידע פתרון נגד הלבנת הון ( AML) של ThetaRay יאפשר ל- Cecabank הספרדי לקשר בבטחה בנקים קטנים ובינוניים למערכת הפיננסית העולמית
פתרון נגד הלבנת הון ( AML) של ThetaRay יאפשר ל- Cecabank הספרדי לקשר בבטחה בנקים קטנים ובינוניים למערכת הפיננסית העולמית
איריס וינשטיין 20/12/20 |  צפיות: 2996

ThetaRay, ספקית מובילה של פתרון ניתוח ביג דאטה מבוסס AI, מודיעה כי הבנק הסיטונאי הספרדי Cecabank בחר בפתרון ההגנה שלה נגד הלבנת הון (AML). הפתרון מבוסס טכנולוגיית AI , יאפשר ל- Cecabank לנתח תעבורת SWIFT, מדדי סיכון ונתוני לקוח כדי לאתר חריגות המצביעות על ניסיונות הלבנת הון או מימון טרור בעסקאות בנקאיות מקושרות (Correspondent Banking).

הפתרון של ThetaRay הוא הטכנולוגיה הראשונה והיחידה, המבוססת AI , המזהה ניסיונות לפעילות פלילית בעסקאות מורכבות גלובאליות. על ידי חילוץ נתוני SWIFT ו- KYC מייצר הפתרון של ThetaRay תמונה אמינה של כל שלבי העסקה מתחילתה ועד להשלמתה. הפתרון מבוסס על טכנולוגיית למידת מכונה ייחודית של החברה הנקראת 'אינטואיציה מלאכותית' ,היכולה לחקות את האינטואיציה ואת תחושות ה"בטן" האנושיות.

Cecabank מספקת שירות קישור חשוב, המחבר בין מוסדות פיננסים ואחרים למערכת הבנקאות הבינלאומית ומאפשר תשלומים גלובאלים אמינים. על ידי שימוש בפתרון של ThetaRay,Cecabank מבטיח את אמינות ושלמות נתיב הכסף לאורך כל התהליך הבנקאי, מבטיח נראות מלאה ללקוחותיו ויכולת לאתר סיכוני פעילות ופשיעה חריגים.

"כבר השתמשנו במערכות מבוססות כללים מסורתיות אך רצינו להגדיל את יכולתנו לפקח על עסקאות חוצות גבולות", אמר אלפרדו אורורו, Head of Compliance ב- Cecabank. "כשעמית לתעשייה המליץ ​​על פתרון ה- AML לבנקאות מקשרת של ThetaRay,החלטנו לבחון את הפתרון. אנו מתרשמים מאוד מהטכנולוגיה של ThetaRay ונרגשים לחלוק את יכולותיה עם לקוחות הבנק שלנו ואם נדרש זאת, עם הרגולטורים שלנו. "

"בחירה זו של CecaBank מעידה כי הפתרון נגד הלבנת הון עבור בנקאות מקשרת של ThetaRay אינו מיועד רק למוסדות פיננסיים גדולים וגלובליים", אמר מנכ"ל ThetaRay, מארק גזית. "הואמתאים גם לבנקים בינוניים שמטרתם לשפר את הבקרה שלהם נגד הלבנת הון. Cecabank ממלא תפקיד מכריע בשוק הספרדי, ואנחנו שמחים מאוד שהם בחרו ב- ThetaRay כדי לסייע באבטחת העסקאות חוצות הגבולות שלהם. "

"בבחירת הטכנולוגיה מבוססת AI של ThetaRay Cecabank מצטרף למוסדות הפיננסיים החדשניים ביותר", אמר שי דובב, סמנכ"ל המסחר, ThetaRay. "כעת הם יכולים להתמודד טוב יותר עם סיכוני הלבנת הון ומימון טרור תוך הרחבת פעילות הבנקאות המקשרת שלהם".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברתF5 ממנה את דוד עדשה למנהל שירותי המומחה במגזר הציבורי
חברת F5 ממנה את דוד עדשה למנהל שירותי המומחה במגזר הציבורי של המטה הישראלי. במסגרת תפקידו עדשה יהיה אחראי על ביצוע פרויקטים מורכבים ולהטמעת הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים של F5 במגזר הביטחוני והממשלתי. בין היתר יבצע תכנון ויישום לפרויקטים בתחום אבטחת המידע בענן, אופטימיזציה של שירותים אפליקטיביים, ופרויקטים בהם משתלבת פלטפורמת NGINX.

חברת Infinidat מקדמת אסטרטגיית יציאה לשוק עם פורטל שותפים חדש ומרחיבה את רשת השותפים עם אחסון-כשירות ב-ArrowSphere
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הכריזה היום על מהלכים חדשים לקידום מעמדה החזק באמצעות חיזוק רשת השותפים והאצת האימוץ של אחסון כשירות (STaaS). החברה תשיק ביולי גרסה חדשה ומורחבת של פורטל השותפים, שנבנה מחדש מהיסוד, במטרה להכשיר שותפים ברחבי העולם ולספק להם כלים להגדלת הכנסותיהם בקצב מהיר יותר, ולצד זאת לספק ללקוחות ערך עסקי וטכני.

צים מודיעה על השלמת השקעה של 6 מיליון דולר בחברת הבינה המלאכותית (AI) Data Science Group (DSG)
צים שירותי ספנות משולבים בע"מ (NYSE: ZIM) ו-DSG (Data Science Consulting Group) חברה ישראלית מובילה המתמחה בפיתוח מוצרים ופתרונות בתחום הבינה המלאכותית (AI), הכריזו היום כי סגרו סבב גיוס במניות בכורה A של DSG בהיקף של 6 מיליון דולר, במסגרתו ביצעה צים השקעה בהון המניות של DSG. זוהי השקעת ההון המשמעותית הראשונה ב-DSG מיום הקמתה.

איטרניטי ו- GigaSpacesמשיקות שיתוף פעולה אסטרטגי
חברת איטרניטי, מקבוצת אמן, וחברת GigaSpaces משיקות שיתוף פעולה אסטרטגי לשיווק והטמעה של פתרון הדור הבא להאצת חדשנות דיגיטלית בארגון. איטרניטי, המתמחה באינטגרציה לעולמות ה-BI והביג דאטה, תקדם ותטמיע את פלטפורמת Smart DIH (Digital Integration Hub) של חברת GigaSpaces, המאפשרת ניהול אחוד של נתונים בזמן אמת באמצעות רשת מידע בעלת ביצועים גבוהים וזמני תגובה מהירים.

חוקרי F5 Labs חושפים: נוזקה חדשה במכשירי אנדרואיד – MaliBot
חוקרי F5 Labs חושפים נוזקה מזן חדש במכשירי אנדרואיד, אותה הם מכנים "MaliBot". הנוזקה החדשה לרוב מתחזה ליישומי כריית מטבעות קריפטוגרפיים ומתמקדת בגניבת מידע פיננסי ונתונים אישיים, תוך יכולת לשלוט מרחוק במכשירים נגועים

חברת Infinidat ממנה את ג'יימס לואיס למנהל שותפים לאזורי EMEA ו-APJ
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום על מינויו של ג'יימס לואיס למנהל השותפים לאזורי EMEA ו-APJ , כולל יפן. הניסיון הרב של לואיס בתחום יחזק משמעותית את רשת השותפים העולמית הקיימת של החברה, הכוללת צוות מוערך של המומחים בתחום האחסון.

חברת F5 משיקה שירות NGINX ל-Microsoft Azure כדי לאפשר אספקת יישומים מאובטחים ובעלי ביצועים גבוהים
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) משיקה את NGINX ל- Microsoft Azure, שירות מובנה (""Azure-native), שפותח בשיתוף עם מיקרוסופט, המסייע לספק יישומים מודרניים בענן ה-Azure במספר קליקים בלבד. עם NGINX for Azure, מפתחים יכולים להעביר יישומים (lift & shift) מהסביבה המקומית לענן ב-Azure ולפרוס שירותים ענניים חדשים באמצעות NGINX, פתרון איזון העומסים המוכר והאמין.

חברת GigaSpaces ממנה את תמי בן יעקב לסמנכ"לית משאבי האנוש העולמית
חברת GigaSpaces מהרצליה ממנה את תמי בן-יעקב לסמנכ"לית משאבי האנוש העולמית. במסגרת תפקידה, תנהל את מערך משאבי האנוש הגלובאלי בחברה בדגש על תרבות ארגונית, גיוס הון אנושי, פיתוח מקצועי וחיבור כלל הארגון ליעדיו העסקיים.

חברת F5 ממנה את מוטי בן-שושן למנהל בכיר לחטיבת השותפים בדרום אירופה
חברת F5 ממנה את מוטי בן-שושן למנהל בכיר לחטיבת השותפים בדרום אירופה. במסגרת תפקידו ינהל בן שושן את פעילות מנהלי השותפים, השותפים והמפיצים באזור, וכמו גם על שיתופי הפעולה עם ספקיות הענן וספקי שירות ויפעל לפיתוח השווקים השונים באזור ולהרחבתם.

מחקר F5: כ-90% מהארגונים ימנפו בינה מלאכותית כדי להתמודד עם המורכבות הנובעת מתנופת הטרנספורמציה דיגיטלית
דוח מצב אסטרטגית היישומים של F5, בשם 2022 State of Application Strategy Report1 קובע כי כ-90% מהארגונים בכל התעשיות מתכננים ליישם בינה מלאכותית כדי לספק שירות טוב יותר ללקוחות ולהציף תובנות בעלות ערך שיסייעו להם להתמודד עם המורכבות הנובעת ממאמצי הטרנספורמציה הדיגיטלית. עם זאת, בינה מלאכותית אפקטיבית דורשת שקיפות נתונים, אינטגרציה וניהול טובים יותר מאלו הקיימים כיום.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI