דף הבית מחשבים וטכנולוגיה טכנולוגיות חדשות חברת Infinidat מספקת אחריות ראשונה מסוגה בתחום הסייבר לאחסון הנתונים העיקרי בארגון
חברת Infinidat מספקת אחריות ראשונה מסוגה בתחום הסייבר לאחסון הנתונים העיקרי בארגון
איריס וינשטיין 16/08/22 |  צפיות: 1989

חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, מרחיבה את תכנית ה-SLA שלה ומספקת אחריות ראשונה מסוגה בתחום הסייבר לשחזור נתונים במערך אחסון הנתונים העיקרי בארגון - אחריות InfiniSafe® Cyber ​​Storage.

אחריות זאת מבטיחה לארגונים וספקי שירותים שחזור של הנתונים שלהם במהירות כמעט מידית לאחר מתקפת סייבר, על ידי שימוש במערך צילומי בזק בלתי ניתנים לשינוי עם זמן התאוששות מובטח של דקה אחת או פחות. החברה גם מכריזה על אחריות חדשה לביצועים בכל פלטפורמות ה- InfiniBox®שלה. האחריות החדשה מצטרפת להבטחת הזמינות הקיימת של Infinidat העומדת על 100% מאז 2019.

"Infinidat מספקת בעקביות חוויית לקוח ייחודית והסכמי SLA ללא תחרות, שמבדלים אותנו ומדגימים את הגישה הבלתי שגרתית שלנו", אמר פיל באלינג'ר, מנכ"ל Infinidat. "עם השקת האחריות החדשה שלנו, יעדי ה-SLA שלנו כוללים כעת זמינות, ביצועים ושחזור נתונים, המאפשרים לעמוד בדרישות הדטה סנטר התובעניות ביותר, דבר שמוכיח שהלקוחות שלנו תמיד נמצאים במרכז העשייה שלנו, כמובילי שוק”.

אריק בורגנר, סגן נשיא למחקר, קבוצת מערכות תשתיות ב-IDC, אמר: "בעשור האחרון, ספקי תשתיות מערכות מידע הוסיפו אחריות לפלטפורמות האחסון שלהם, אשר בהחלט שיפרה את חווית הבעלות על פתרונות האחסון, אבל הם תמיד התרחקו מסוגיות של ביצועים וזמן התאוששות. עם האחריות החדשה לביצועים ולשחזור מידע, Infinidat פורצת דרך בתחומים אלה ומספקת ערך משמעותי עבור הלקוחות שלה".

שרידות סייבר של אחסון נתונים היא בין הדרישות החשובות והמבוקשות ביותר כיום כדי להבטיח אבטחת מידע יוצאת דופן ולהילחם בהתקפות סייבר בכל נכסי האחסון ותשתית הנתונים. במחקר שבוצע לאחרונה, IDC מצאה כי 87% מהארגונים, שהושפעו מתוכנת כופר בשנה האחרונה, נאלצו לשלם אותו כדי לשחזר את הנתונים שלהם. Infinidat מסייעת לארגונים להימנע מתשלום הכופר ולשחזר את הנתונים, שלמים וללא נזק, באמצעות שחזור מהיר.

החברה הרחיבה לאחרונה את שרידות הסייבר לפלטפורמות האחסון הארגוניות InfiniBox ו-InfiniBox™ SSA II עם InfiniSafe Reference Architecture, המאפשרת לחברה לספק אחריות עם צילומי בזק בלתי ניתנים לשינוי וזמן ההתאוששות העומד על דקה אחת או פחות. בפברואר השנה InfiniSafe הוכרזה על גבי פלטפורמת אבטחת המידע המודרנית של InfiniGuard® ופלטפורמת גיבוי ייעודית.

פלטפורמות ה-InfiniBox ו-InfiniBox SSA II לאחסון עיקרי בארגונים הן לא רק האמינות ובעלות השרידות הגבוהה ביותר בתעשייה, אלא גם בעלות הביצועים הגבוהים ביותר. לאור הביצועים החזקים והעקביים של פלטפורמות ה-InfiniBox, החברה מוסיפה אחריות לביצועים. אחריות זו מבטיחה ללקוחות שפלטפורמות האחסון העיקריות של Infinidat יספקו ביצועים גבוהים יותר לעומת מוצרי האחסון הקיימים שלהם בסביבת הייצור. החברה עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחות כדי לזהות את הדרישות הספציפיות שלהם לביצועים ולנתח אותן עבור כל עומסי העבודה. לאחר יצירת פרופיל של דרישות ביצועי עומסי העבודה, החברה תספק הסכמי SLA המותאמים לפרופיל דרישות הביצועים הספציפי ולניתוח של עומסי עבודה אלה.

פלטפורמת InfiniBox SSA II שהוכרזה לאחרונה ממשיכה לספק את הביצועים הגבוהים ביותר בתעשייה. ה-InfiniBox SSA II מספקת זמן אחזור נמוך יותר מכל פלטפורמת אחסון דומה אחרת בתעשייה, 35 מיקרו-שניות. הדבר מאפשר ללקוחות ביצועים אופטימליים של יישומים ועומסי עבודה, כמו גם קונסולידציה משמעותית של אחסון ליעילות גבוהה והפחתת עלות הבעלות הכוללת.

החל מההתקנות המוקדמות ביותר של ה-InfiniBox, החברה זכתה למוניטין חסר תקדים של איכות ואמינות מקהילה של ארגונים בעלי אפס סובלנות להשבתה. כל פלטפורמה מתוכננת לאפס זמן השבתה במהלך מחזור החיים שלה ומגיעה עם אחריות לזמינות של 100%. כל ארבעת סוגי האחריות ב-SLA של Infinidat זמינים בכל מודלי הצריכה של Infinidat, בהם FLX (אחסון כשירות של Infinidat), תמחור אלסטי ורכישה מסורתית. המשוב מלקוחות ומשותפים על תכנית ה-SLA הרחבה הינו חיובי ביותר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת F5 ממנה את ארז הסה ל- Sales Specialist באירופה המזרח התיכון ואפריקה
חברת F5 ממנה את ארז הסה ל- Sales Specialist EMEA. במסגרת תפקידו יהיה הסה אחראי על מכירת פתרון ה-Distributed Cloud, פתרון הSAAS - והסקיוריטי של F5 , בשיתוף עם אנשי מכירות ושותפים עסקיים של F5 ברוב מדינות EMEA על מנת לאתר, למצב ולמקד את פתרון הענן של F5 ללקוחות חדשים וקיימים של החברה.

חברת Snyk , המובילה העולמית לאבטחת פלטפורמות פיתוח, חתמה על הסכם שותפות עם COMMITלשוק הישראלי
חברת Snyk , המובילה העולמית לאבטחת פלטפורמות פיתוח , חתמה על הסכם שותפות עם COMMIT. הסכם זה יאפשר ללקוחות COMMIT להנות מפלטפורמת אבטחה המיועדת למפתחים וישמש גם את הפעילות הענפה, של זרוע הפיתוח במיקור חוץ, שלה.

שלמה יונה מונה למנהל החטיבה העסקית של F5 בישראל ויוון
שלמה יונה (51), מונה למנהל החטיבה העסקית של F5 בישראל ויוון. במסגרת תפקידו יוביל יונה את קבוצת המכירות ללקוחות אנטרפרייז ולארגונים מובילים בעולמות הטלקו, ההייטק והבריאות. בין היתר, ינהל יונה את צוותי המכירות בענפים אלו ויפעל להעמקת פתרונות החברה ולפיתוח שווקים חדשים, כמו גם לקידום פתרונות טכנולוגיים חדשים באזור.

אביב ששוני מונה למנהל החטיבה הביטחונית והציבורית של F5 בישראל וקפריסין
אביב ששוני (49, נ+4), מונה למנהל החטיבה הביטחונית והציבורית של F5 בישראל וקפריסין. במסגרת תפקידו ששוני יפעל להעמקת הפעילות והגדלת המכירות באזור. בנוסף, ששוני יהיה מנוי על גיבוש תכנית אסטרטגית להרחבת פעילות החברה ומערך המכירות בקפריסין ויישומה, תוך יצירת ערוצי שיווק חדשים והעמקת ערוצים קיימים, וקידום יוזמות לפיתוח שותפים מקומיים.

חברת F5 מספקת טכנולוגיה לצמצום עלויות ושיפור ביצועים באמצעות תמיכה בפרויקט טלמטריה בקוד פתוח
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) מכריזה על המשך תמיכתה ב-OpenTelemetry של Cloud Native Computing Foundation - מסגרת קוד פתוח, המספקת כלים סטנדרטיים להפקה וייצוא של נתוני טלמטריה, המסייעים לנתח טוב יותר ביצועים ופעילות של פתרונות טכנולוגיים בסביבת מערכות המידע.

מחקר גלובלי של F5 Labs: חמישית מבקשות האימות הן זדוניות
מחקר חדש של F5 Labs חושף כי זהויות דיגיטליות הפכו לשדה קרב בזירת הסייבר, כאשר חמישית מבקשות האימות מגיעות ממערכות אוטומטיות זדוניות. דוח 2023 Identity Threat Report: The Unpatchablesניתח 320 מיליארד טרנזקציות של נתונים, המתרחשות במערכות של 159 ארגונים בין מרץ 2022 לאפריל 2023. כאשר ההתקפות אינן מיורטות, שיעור האוטומציה הממוצע, המהווה אינדיקטור להתקפות credential stuffing, עמד על 19.4%. שיעור זה ירד ביותר משני שליש, ל-6%, כאשר יורטה הפעילות הזדונית באופן יזום.

קבוצת אמן תשווק ותטמיע את פתרונות ה-ERP הענניים של Infor בישראל
קבוצת אמן חתמה על הסכם שיתוף פעולה לשיווק והטמעה של פתרונות ה-ERP הענניים של חברת Infor לארגוני תעשייה. במסגרת השותפות, קבוצת אמן תהיה אמונה על פעילות פתרונות Infor CloudSuite בישראל ותספק שירותים מקצה לקצה לארגוני תעשייה, החל משלב המכירה, דרך ביצוע פרויקטי הטמעה וכלה במתן תמיכה ושירות שוטף. ההסכם בין החברות קובע עוד כי חברת Infor תבצע לוקליזציה של הפתרונות לשפה העברית, לרגולציה ולחוקי המיסוי הישראליים.

חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית
חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית. המטה, הממוקם במגדל One Tower רוגובין אקרו במוקד העסקים השוקק של רמת גן, מתפרס על פני שלוש קומות בהיקף של 4,500 מ"ר. פרויקט הקמת המטה בוצע על ידי סתר אדריכלים.

מחקר של F5 חושף את דרגת הבשלות הדיגיטלית של ארגונים ביחס לקצב השינוי
מדד הבשלות הדיגיטלית, Digital Maturity Index1, הראשון של F5, כולל 300 תגובות מדוח State of Application Strategy Report לשנת 2023, שהוערכו על פי סט של שש יכולות טכניות2. תשתית, העברת אפליקציות, נתונים, הנדסת אמינות אתרים (SRE), נראות ואוטומציה, ואבטחה.

גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי אינטרנט המבוססת על פתרונות F5
גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי האינטרנט הישראליים, המבוססת על הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים של חברת F5. הפלטפורמה מאפשרת לספקי השירות להציע למשתמשים חבילות מוזלות, מהירות וביצועים גבוהים יותר. היקף פרויקט הטמעת פתרונות F5 בפלטפורמה של גילת מוערך במעל מיליון שקלים. הפלטפורמה סופקה בימים אלו למספר ספקי שירות גדולים ומובילים בישראל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI