דף הבית מחשבים וטכנולוגיה טכנולוגיות חדשות חברת Infinidat מספקת אחריות ראשונה מסוגה בתחום הסייבר לאחסון הנתונים העיקרי בארגון
חברת Infinidat מספקת אחריות ראשונה מסוגה בתחום הסייבר לאחסון הנתונים העיקרי בארגון
איריס וינשטיין 16/08/22 |  צפיות: 1090

חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, מרחיבה את תכנית ה-SLA שלה ומספקת אחריות ראשונה מסוגה בתחום הסייבר לשחזור נתונים במערך אחסון הנתונים העיקרי בארגון - אחריות InfiniSafe® Cyber ​​Storage.

אחריות זאת מבטיחה לארגונים וספקי שירותים שחזור של הנתונים שלהם במהירות כמעט מידית לאחר מתקפת סייבר, על ידי שימוש במערך צילומי בזק בלתי ניתנים לשינוי עם זמן התאוששות מובטח של דקה אחת או פחות. החברה גם מכריזה על אחריות חדשה לביצועים בכל פלטפורמות ה- InfiniBox®שלה. האחריות החדשה מצטרפת להבטחת הזמינות הקיימת של Infinidat העומדת על 100% מאז 2019.

"Infinidat מספקת בעקביות חוויית לקוח ייחודית והסכמי SLA ללא תחרות, שמבדלים אותנו ומדגימים את הגישה הבלתי שגרתית שלנו", אמר פיל באלינג'ר, מנכ"ל Infinidat. "עם השקת האחריות החדשה שלנו, יעדי ה-SLA שלנו כוללים כעת זמינות, ביצועים ושחזור נתונים, המאפשרים לעמוד בדרישות הדטה סנטר התובעניות ביותר, דבר שמוכיח שהלקוחות שלנו תמיד נמצאים במרכז העשייה שלנו, כמובילי שוק”.

אריק בורגנר, סגן נשיא למחקר, קבוצת מערכות תשתיות ב-IDC, אמר: "בעשור האחרון, ספקי תשתיות מערכות מידע הוסיפו אחריות לפלטפורמות האחסון שלהם, אשר בהחלט שיפרה את חווית הבעלות על פתרונות האחסון, אבל הם תמיד התרחקו מסוגיות של ביצועים וזמן התאוששות. עם האחריות החדשה לביצועים ולשחזור מידע, Infinidat פורצת דרך בתחומים אלה ומספקת ערך משמעותי עבור הלקוחות שלה".

שרידות סייבר של אחסון נתונים היא בין הדרישות החשובות והמבוקשות ביותר כיום כדי להבטיח אבטחת מידע יוצאת דופן ולהילחם בהתקפות סייבר בכל נכסי האחסון ותשתית הנתונים. במחקר שבוצע לאחרונה, IDC מצאה כי 87% מהארגונים, שהושפעו מתוכנת כופר בשנה האחרונה, נאלצו לשלם אותו כדי לשחזר את הנתונים שלהם. Infinidat מסייעת לארגונים להימנע מתשלום הכופר ולשחזר את הנתונים, שלמים וללא נזק, באמצעות שחזור מהיר.

החברה הרחיבה לאחרונה את שרידות הסייבר לפלטפורמות האחסון הארגוניות InfiniBox ו-InfiniBox™ SSA II עם InfiniSafe Reference Architecture, המאפשרת לחברה לספק אחריות עם צילומי בזק בלתי ניתנים לשינוי וזמן ההתאוששות העומד על דקה אחת או פחות. בפברואר השנה InfiniSafe הוכרזה על גבי פלטפורמת אבטחת המידע המודרנית של InfiniGuard® ופלטפורמת גיבוי ייעודית.

פלטפורמות ה-InfiniBox ו-InfiniBox SSA II לאחסון עיקרי בארגונים הן לא רק האמינות ובעלות השרידות הגבוהה ביותר בתעשייה, אלא גם בעלות הביצועים הגבוהים ביותר. לאור הביצועים החזקים והעקביים של פלטפורמות ה-InfiniBox, החברה מוסיפה אחריות לביצועים. אחריות זו מבטיחה ללקוחות שפלטפורמות האחסון העיקריות של Infinidat יספקו ביצועים גבוהים יותר לעומת מוצרי האחסון הקיימים שלהם בסביבת הייצור. החברה עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחות כדי לזהות את הדרישות הספציפיות שלהם לביצועים ולנתח אותן עבור כל עומסי העבודה. לאחר יצירת פרופיל של דרישות ביצועי עומסי העבודה, החברה תספק הסכמי SLA המותאמים לפרופיל דרישות הביצועים הספציפי ולניתוח של עומסי עבודה אלה.

פלטפורמת InfiniBox SSA II שהוכרזה לאחרונה ממשיכה לספק את הביצועים הגבוהים ביותר בתעשייה. ה-InfiniBox SSA II מספקת זמן אחזור נמוך יותר מכל פלטפורמת אחסון דומה אחרת בתעשייה, 35 מיקרו-שניות. הדבר מאפשר ללקוחות ביצועים אופטימליים של יישומים ועומסי עבודה, כמו גם קונסולידציה משמעותית של אחסון ליעילות גבוהה והפחתת עלות הבעלות הכוללת.

החל מההתקנות המוקדמות ביותר של ה-InfiniBox, החברה זכתה למוניטין חסר תקדים של איכות ואמינות מקהילה של ארגונים בעלי אפס סובלנות להשבתה. כל פלטפורמה מתוכננת לאפס זמן השבתה במהלך מחזור החיים שלה ומגיעה עם אחריות לזמינות של 100%. כל ארבעת סוגי האחריות ב-SLA של Infinidat זמינים בכל מודלי הצריכה של Infinidat, בהם FLX (אחסון כשירות של Infinidat), תמחור אלסטי ורכישה מסורתית. המשוב מלקוחות ומשותפים על תכנית ה-SLA הרחבה הינו חיובי ביותר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת F5 משיקה יכולות אבטחה מבוססות AI להגנה על שירותים דיגיטליים
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) משיקה יכולות אבטחה חדשות המעניקות לארגונים הגנה ושליטה מקיפות לאפליקציות וממשקי API בסביבות מבוזרות, הכוללות את הדטה סנטר המקומי, הענן והEdge-. מדובר ביכולות למידת מכונה חדשות המספקות גילוי אוטומטי מתקדם של נקודות קצה בממשקי API (API Endpoint Discovery), זיהוי אנומליות, איסוף טלמטריה מקיפה וניתוח התנהגותי.

חברת Netskope הוכרזה כמובילה עולמית ב- Gartner® Magic Quadrant™ for Security Service Edge לשנת 2023
חברת Netskope, הוכרזה כמובילה עולמית בתחום Secure Access Service Edge (SASE). החברה השיגה את הציון הגבוה ביותר בין שני הפתרונות המובילים שצוינו בכל מקרי השימוש שזוהו בדוח Gartner Critical Capabilities for Security Service Edge (SSE) לשנת 2023. בנוסף, Netskope היא הספקית היחידה שהוכרזה כמנהיגה ב-2023 Gartner Magic Quadrant™ for Security Service Edge ששוחרר לאחרונה, שדורגה גם בין שלושת הספקים בעלי הניקוד הגבוה ביותר עבור כל ארבעת מקרי השימוש ליכולות הקריטיות עבור SSE ב-.2023

פתרונות ה-Multi-cloud של F5 מגדילים את השליטה על אפליקציות מבוזרות ומאיצים את הנגשתן
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) משיקה יכולות רשת בסביבה רב עננית (multi-cloud networking - MCN) המיועדות להרחבה פשוטה של שירותי אפליקציות ואבטחה בענן ציבורי אחד או יותר, בארכיטקטורות היברידיות, בסביבות Kubernetes ובאתרי קצה שונים. היכולות החדשות מאפשרות לארגונים קישור מאובטח בין אתרים בתוך ספק שירותי ענן אחד או בין ספקי ענן שונים, כמו גם קישור ואבטחה של שירותי אפליקציה מבוזרים, וכתוצאה מכך מספקים זמינות מעולה למשתמשים.

דוח F5: מעל חמישית מהאפליקציות הארגוניות מתארחות בשש סביבות שונות
סביבות היברידיות כאן כדי להישאר, כך עולה מהדוח הגלובלי F5 2023 State of Application Strategy Report (SOAS)1 השנתי של חברת F5. מקבלי החלטות בתחום מערכות המידע, שהשתתפו בסקר, מציינים שמעל חמישית מהאפליקציות הארגוניות מתארחות בשש סביבות שונות, דבר שמעלה אתגרי אבטחת מידע ותפעול, כמו גם את הביקוש לפתרונות תשתית אפליקטיבית לסביבות מרובות עננים.

דוח F5 NGINX: ארגונים מתמודדים עם מורכבות הענן בעוד אימוץ אפליקציות מודרניות צובר מומנטום
מחקר חדש של חלוצי הקוד הפתוח F5 NGINX1 מעלה כי סביבות של אפליקציות מודרניות ממשיכות לצבור מומנטום סביב העולם, למרות האתגרים המיוחסים לענן ולסט הכישורים של הצוותים המקצועיים.

חברת F5 ממנה את משה שטרית למנהל הצלחת הלקוח
חברת F5, המתמחה בשירותי יישומים ואבטחת מידע בסביבה רב-עננית, ממנה את משה שטרית (39) למנהל הצלחת הלקוח (Customer Success Manager). במסגרת תפקידו, שטרית יהיה אחראי על הבטחת שביעות רצון גבוהה של לקוחות החברה ושימוש מוצלח בפתרונותיה הטכנולוגיים. בכלל זאת, שטרית יהיה אחראי על עשרות החברות שנמצאות בתכנית ה-ELA (Enterprise License Agreement) של החברה, המאפשרת פריסת פתרונות באופן גמיש ועל פי דרישה.

מגן קרדיט משלימה סבב גיוס של 117 מיליון שקלים
חברת מגן קרדיט, המתמחה בפתרונות מימון ואשראי חוץ בנקאי למשקי בית, השלימה סבב גיוס של 117 מיליון שקלים, לטובת העמדת אשראי מגובה נדל"ן למשקי בית. במסגרת סבב הגיוס, אחת מחברות הביטוח הגדולות ביותר בישראל העמידה לחברה קו אשראי בסך 90 מיליון שקלים; קרן ארבל העמידה לחברה קו אשראי והשקעה הונית בהיקף כולל של עד 24 מיליון שקלים; והכשרה חברה לביטוח השקיעה 3 מיליון שקלים בהשקעה הונית.

חברת F5 משיקה פתרון הוליסטי לניטור והגנת התשתית האפליקטיבית של הארגון
חברתF5 (NASDAQ: FFIV) מרחיבה את פורטפוליו פתרונות האבטחה מבוססי ה-SaaS, עם פתרוןF5 Distributed Cloud App Infrastructure Protection (AIP) , המספק נראות והגנה לתשתית העננית של האפליקציות. הפתרון מרחיב את פורטפוליו שירותי הענן המבוזר של החברה (F5 Distributed Cloud Services), כך שהוא מספק כעת הגנה על אפליקציות לצד הגנה על התשתית שבה הן פועלות.

דו"ח מחקר איומים מ-Threat Labs Netskope: מספר יישומי ענן הנגועים בתוכנות זדוניות הוכפל כמעט פי שלושה בשנת 2022
דו"ח מחקר איומים מ-Threat Labs Netskope: מספר יישומי ענן הנגועים בתוכנות זדוניות הוכפל כמעט פי שלושה בשנת 2022 • 401 אפליקציות ענן נמצאו כנגועות בתוכנות זדוניות • Microsoft OneDrive סיפקה 30% מכל ההורדות של תוכנות זדוניות בענן

חברת Infinidat מרחיבה את רשת השותפים עם תכנית שותפים משודרגת
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, משיקה סדרה של יוזמות חדשות, הרחבות ועדכונים לתוכניות השותפים שלה ברחבי העולם. החברה ממשיכה להשקיע רבות בתמיכה בשותפים, שכן הכנסותיה משותפים עלו בשנה האחרונה ב-52% ברחבי העולם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI