דף הבית דני שיקרלוב

דני שיקרלוב

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה:
אתר אינטרנט:  
טלפון:
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:
מאמרים נוספים מאת דני שיקרלוב
 
מצלמות אבטחה לבית – בשביל שנרגיש בטוחים יותר בלילה וביום
06/07/15 | בניין ואחזקה - אחר
כאשר יש לנו משפחה אנחנו יכולים להיות חרדים מאוד לגורלה. גם כאשר אנחנו נמצאים בבית שלנו אנחנו לא יכולים להיות בטוחים שהבית בטוח ושאף אחד לא יכול לפרוץ אליו ולפגוע באנשים היקרים לנו או ברכוש האישי שלנו. בשביל שנרגיש בטוחים יותר בבית שלנו במהלך הלילה והיום אנחנו יכולים להתקין בשטח הבית שלנו מצלמות אבטחה.
למאמר המלא...

עיצוב שיער
06/11/13 | קוסמטיקה וטיפוח
לפני אירוע או סתם ביום יום, חשוב מאוד שהשיער שלנו יהיה מסודר ואלגנטי תמיד. עיצוב שיער בידיים מקצועיות יבטיח את זה בדיוק. כדי להבטיח קבלת עיצוב שיער מוצלח, כזה שיעמוד בציפיות, חשוב להגיע לפגישה עם מעצב השיער מוכנות.
למאמר המלא...

עורך דין פלילי
10/10/13 | פלילי
תחום הפלילים הוא הרגיש והסבוך ביותר בענף עריכת הדין היות והוא מתעסק בעבירות בדרגות חומרה משתנות, החל מעבירות כספים (כמו למשל הלבנת כספים) ועד עבירות אונס, תקיפה והריגה. לכן, לקוח פוטנציאלי המתעניין בשירותיו של עורך דין פלילי, צריך לוודא שהוא בוחר בעורך הדין הטוב ביותר בתחום כדי להבטיח לעצמו ייצוג איכותי.
למאמר המלא...

הצרת היקפים
19/05/13 | ניתוחים פלסטיים
אם להודות באמת, לכולנו יש תמונה בראש המתארת את האופן האידיאלי שבו היינו רוצים להיראות ועבור חלק מאיתנו לא מדובר רק בפנטזיה אלא במטרה של ממש. אלא שאת המטרה הזו לא תמיד ניתן להשיג באמצעות אורח חיים פעיל שכן גם הגנטיקה היא פקטור משמעותי ובה לא ניתן להילחם בדרך הטבע. בעבר היה זה ידוע כי אדם המעוניין לעצב את הגוף שלו באמצעות הליך קוסמטי...
למאמר המלא...

השלמת בגרויות - איך עושים זאת ומדוע?
29/08/11 | מכינות, בגרות ופסיכומטרי
השתחררת לא מזמן מהצבא ואתה חושב להתחיל ללמוד במכללה או אוניברסיטה אך ציוני בחינות הבגרות אינם מספיקים.. בדיוק לשם כך ישנה האופציה לעשות השלמת בגרויות. השלמת הבגרויות אינה מיועדת בהכרח לאלו שנכשלו בבחינה או שלא נבחנו בה. רבים הם אלו המעוניינים לבצע השלמת בגרויות כדי להתקבל לפקולטה או מוסד להשכלה גבוהה המציבים דרישות קבלה גבובות מאוד וציוני בחינת הבגרות הנוכחיים אינם מספיקים.
למאמר המלא...

הכל על הלבנת שיניים
23/02/11 | רפואה
חולמים על שיניים לבנות? הלבנת שיניים היא הדרך באם לא נולדתם עם שיניים לבנות.הלבנת שיניים היא שיטה מהפכנית המאפשרת להבהיר את גוון השיניים הטבעי, אנשים רבים נולדים עם פיגמנט שיניים כהה והם הקהל שפונה לבצע טיפול של הלבנת שיניים.
למאמר המלא...

מיהו רופאה שיניים
22/02/11 | בריאות אחר
אסוציאציה ראשונה העולה בראשינו כאשר נשמעת המילה רופא, היא אדם בו אנו נותנים אמון שיפתור את כל בעיותינו. אמנם, בעת חיפוש במילון אחר הגדרת המילה "רופא" לא נמצא את המילים אילו במדוייק, אך אם נבחן זאת לעומק נגלה כי בסופו של דבר, זוהי ההגדרה לה אנו זקוקים.
למאמר המלא...

הסרת שיער בשיטת 4MP
07/01/11 | קוסמטיקה וטיפוח
כולנו רוצים לזכות בעור חלק למשעי, נעים למגע, שתהיה לנו האפשרות להתהלך ביום קיץ חם עם מכנס קצר וגופייה, ואם נרחיק לכת עם בגד ים קטן על גופנו, בלי לדאוג אם ברחו לנו שיערות מאזורים מוצנעים או לגלות פתאום בים ששכחנו להוריד שיער ולעמוד בסיטואציה מביכה עוד יותר.
למאמר המלא...
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI