דף הבית נמרוד הורביץ

נמרוד הורביץ

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה: websummit
אתר אינטרנט:  www.websummit.co.il
טלפון:
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:

נמרוד הורביץ, מנכ"ל וואבסאמיט, חברה אשר הוקמה בכדי למתג עסקים בצורה נכונה ברשת האינטרנט.
מאמרים נוספים מאת נמרוד הורביץ
 
סוגים שונים של עיצובים בגבס, לצרכים שונים בביתנו.
21/12/11 | שיפוצים
גבס הוא חומר מיוחד, חומר שנוח ביותר להשתמש בו וליצור ממנו המון דברים חדשניים עם עיצובים מקוריים, יש מאין. פעם גבס היה נראה לנו פשוט ולא עמיד כלל, היום אנחנו כבר יודעים שהתמונה השתנתה לחלוטין וכי גבס נחשב לחומר איכותי ללא כל צל של ספק.
למאמר המלא...

פרגולות שונות ושימושים שונים, מבט על האופציות הקיימות כיום בשוק.
19/12/11 | שיפוצים
פרגולות הן פיתרון אידיאלי לגינה שלנו, הן בקלות הופכות את הגינה שלנו לחדר נוסף, מרחב גדול ויפה שאנו יכולים ליהנות ממנו ולהעביר שם חלקים גדולים מהיום שלנו, בימי שמש חמים היא מגינה עלינו מהשמש הקופחת ובימים קרים היא שומרת עלינו יבשים מן הגשם והרוחות.
למאמר המלא...

משחק עם צל בעזרת פרגולות, כל מה שאתם חייבים לדעת בנושא.
18/12/11 | שיפוצים
צל הוא משהו שאנו למדים להעריך עם השנים, ככל שאנו בוגרים יותר אנו מודעים יותר ויותר לבעיות הכרוכות בכך שאין לנו צל כגון חשיפה מרובה לקרני השמש, כמו כן לשבת עם עיניים חצי עצומות בגלל עוצמתה של השמש זהו לא משהו שאנו נהנים ממנו בדרך כלל, לכן אם יש ברשותנו גינה ואנו רוצים לנצל אותה וליהנות ממנה, הדרך הפשוטה לעשות זאת היא על ידי התקנת פרגולה.
למאמר המלא...

סוגים שונים של פרגולות, לכל גינה שתבחר.
06/12/11 | אדריכלות נוף
גינה יפה היא גינה עם דשא ירוק וצמחייה פורחת, אבל גינה משמשת לעוד תפקידים, המטרה שלה לא רק להיות יפה ומטופחת, התפקיד הנוסף והלא פחות חשוב שלה הוא להיות חיונית, לשמש אותנו בכל זמן שנרצה להנות מהאוויר הצח, פרגולות הן התשובה לגינה כזאת.
למאמר המלא...

השינוי המרענן של אותן עבודות גבס, האופציות בשוק השיפוצים והעיצוב.
17/10/11 | שיפוצים
אם חשבתם לאחרונה לבצע שיפוץ בביתכם או סתם נמאס לכם ממראה הסלון, סביר להניח שחשבתם שהדבר עלול להיות יקר והמחיר עלול להגיע עד למאה אלף שקלים. נכון, שיפוץ יכול להגיע למחיר שכזה, אך לא אם תבצעו אותו בצורה החכמה, בעזרת עבודות גבס.
למאמר המלא...

שילוב של עבודות גבס בסלון, לצד עבודות אחרות בחלל הפנימי של הבית.
14/10/11 | עיצוב פנים
בזמן שתחום עיצוב הפנים מישראל מתפתח ומגלגל עשרות מיליוני דולרים בשנה, לצידו מתפתח תחום הגבס בקצב מסחרר, תחום הגבס ועיצוב הפנים המודרני משתלבים בצורה כה טוב ביחד, בגלל הצורך בבניה קלה שתינתן לשינוי בכלות, עם התפתחות אופנתית חדשה בתחום העיצוב. עבודות גבס בסלון הינן העבודות הבולטות ביותר בתחום זה.
למאמר המלא...

התפתחותם של עיצובים בגבס בעשור האחרון, מבט דקורטיבי.
13/10/11 | עיצוב פנים
הסיבות לכך הם רבות ומגוונות ולא ניתן לשים את האצבע על כולן. דבר אחד בטוח וברור יותר מכל, שבית ישראלי שרוצה לעמוד באותו הקצב לא מסוגל לשבור את קירותיו כל מספר שנים ולכן עיצובים בגבס תפסו תאוצה בשנים האחרונות.
למאמר המלא...

דקים, הבסיס למרפסת המושלמת, גם בתוך דירה.
17/08/11 | שיפוצים
גינה יפה ומושקעת היא גינה עם דק, אין שום צל של ספק לגבי זה, דק זוהי רצפת עץ שהופכת את הגינה שלנו לגינה היפה ביותר באזור, אפילו אם מדובר בגינה של בניין מגורים, התקנת דק היא הדרך לשדרג את הגינה שלנו בכמה רמות מעל כולם.
למאמר המלא...

התקנת דשא סינטטי, כי מה שלא עושה הטבע, עושה מוצר בעל חיי קבע.
17/08/11 | שיפוצים
כשיש לנו גינה בביתנו הפרטי או אפילו בבניין המגורים שלנו אנו צריכים לחשוב על דרך בה הגינה תהיה יפה ומושקעת לכל אורך השנה, לפעמים קשה לדאוג לדשא אמיתי כיוון שהוא דורש תחזוקה מתמדת, הדרך לפתור בעיה זו היא על ידי הנחת דשא סינטטי.
למאמר המלא...

התקנת פלזמה בצורה נכונה חשובה גם לביטחונכם האישי.
17/08/11 | שיפוצים
כשיש לנו בית חדש ואנו רוצים לרכוש רהיטים לסלון ביתנו, או כאשר אנו רוצים לחדש את סלון ביתנו הישן, אין כמו מסך פלזמה שיעשה את העבודה הזאת בצורה הטובה ביותר. מדובר במסך אסתטי ויפה, אשר ללא כל צל של ספק משדרג את סלון ביתנו.
למאמר המלא...
1 2 3 4 5 עמוד הבא >
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI