דף הבית LYNXJET

LYNXJET

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה: לינקס ג'ט - LYNXJET
אתר אינטרנט:  www.lynxjet.aero/default.asp?pageid=4
טלפון: 97237228020
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:

ייחודה של חברת LynxJet הוא בשאיפה המתמדת ובמחויבות לשירות מצויין,למקצועיות ולבטיחות. אנו מציעים ללקוחותינו ערך מוסף על ידי חשיבה מחוץלקופסה ומציאת הפתרונות המשתלמים ביותר לכל לקוח, ביניהם גם מגוון פתרונות ייחודיים אשר בדרך כלל אינם מוצעים למשתמשי התעופה הפרטית והעסקית.

אנו נציע לכם את פתרון הטיסה המתאים ביותר, וזאת על ידי הבנה מעמיקה שלכל המרכיבים אשר יוצרים את חבילת הטיסה המושלמת: טווח הטיסה והיעד, מספרהנוסעים, גודל המטוס הנדרש, לוחות הזמנים ועוד.

לחברה אנשי מבצעים הנותנים מענה ללקוחותיה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.מתאמי הטיסות בחברה מספקים מענה מהיר לכל בקשה לטיסה מכל שדה המראה ולכליעד בעולם, ע"י גישה ישירה לציי מטוסי מנהלים בארץ ובחו"ל.

LynxJet היא הראשונה בישראל בענף טיסות המנהלים העסקיות והפרטיותהמקפידה על תקני בטיחות מחמירים. אנו מבצעים ניטור ובקרה שוטפת על נתוניהמטוסים הפרטיים והצוותים אותם אנו מציעים ללקוחותינו ומוודאים כי רמתהבטיחות בטיסות תהיה בלתי מתפשרת.
מאמרים נוספים מאת LYNXJET
 
מדוע לטוס בטיסה פרטית?
03/06/12 | תעופה
החלטתי לפתוח את הבלוג עם השאלה הנפוצה ביותר בתחום, שאלה שאני נשאל עשרות פעמים בפניות שמתקבלות לחברה אותה אני מנהל
למאמר המלא...

שף בשמים-שירות חדש
27/03/12 | תעופה
חברת קייטרינג לונדונית, המתמחה בשירות למטוסים פרטיים, הכריזה לאחרונה על פרוייקט חדש בשם "שף בשמיים" ('Chef in the sky'). השירות החדש כולל שף אישי שיתלווה לטיסה הפרטית שיכין ויבשל ארוחות לנוסעים- תוך כדי הטיסה.
למאמר המלא...

טרמניל ייעודי לטיסות מנהלים הוקם בשדה התעופה שרמטייבו במוסקבה
11/03/12 | תעופה
טרמינל ייעודי לטיסות מנהלים- טרמינל A, נפתח בחודש שעבר בשדה"ת שרמנטייבו במוסקבה (SVO)
למאמר המלא...

היתרונות הגדולים בבחירה בטיסה פרטית
15/09/11 | תיירות ונופש - אחר
חסכו זמן יקר – האפשרות לחסוך בזמן הופכת במידה רבה ליתרון המשמעותי ביותר של הטיסה הפרטית. בבואכם לעלות על טיסה רגילה יהיה עליכם להיות כפופים ללוח הזמנים של חברת התעופה ולהסתכן בדחייה של טיסתכם, לעמוד בתורים אינסופיים ואף לעבור בדיקות בטחוניות שעלולות להפוך לטורדניות למדי.
למאמר המלא...
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI