דף הבית גילי בר ויעל דורון

גילי בר ויעל דורון

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה:
אתר אינטרנט:  
טלפון:
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:

יעל דורון

פסיכולוגית, מטפלת אישית וזוגית ומנחת קבוצות.  

יעל בעלת תואר ראשון בקרימינולוגיה מאוניברסיטת בר אילן, ותואר שני בפסיכולוגיה מאוניברסיטת תל אביב. מומחית בפסיכולוגיה שיקומית, עבדה כתשע שנים במרכז רפואי ת"א (בי"ח איכילוב) ושנתיים כמנהלת התמיכה באתר Y elem לתמיכה בבני נוער, שהקימה עמותת עלם.

יעל שמשה במשך שתי עונות כפסיכולוגית של תכנית הטלויזיה "פרויקט Y" וכן ייעצה לתכנית ""My Blog"- תכנית הנוער של רשת.

יעל הקימה וניהלה במשך כארבע שנים את פורום פסיכולוגיה ב Ynet. באותה תקופה הקימה, וחברה עד היום, בקבוצת "פסיכולוגיה ברשת" - פורום מקצועי של אנשי בריאות הנפש שעוסקים ברשת. בחודשים האחרונים יעל הקימה ומשמשת כאחראית על האתר החדש של האגודה הישראלית לטיפול משפחתי.

יעל כותבת ברשת, ביחד עם גילי, טורים ומאמרים בנושאי זוגיות ויחסים, בין היתר במדור יחסים ב  Ynet.

יעל מטפלת ביחידים ובזוגות בקליניקה פרטית.

גילי בר 

מאמן לזוגיות, מאמן אישי ומנחה קבוצות

גילי בעל תואר ראשון בסוציולוגיה ותואר שני במדיניות ציבורית מאוניברסיטת תל אביב. למד והוסמך כמאמן לחיים במרכז e-plonter בשילוב עם מרכז גוף נפש ברמת השרון, חבר לשכת המאמנים בישראל. למד והוסמך כמנחה קבוצות באוניברסיטה הפתוחה.

גילי שימש במשך 20 השנים האחרונות כמנהל בכיר במגוון גופים ציבוריים וחברות פרטיות בתחומי השיווק, תקשורת, הדרכה, פיתוח עסקי ולוגיסטיקה.
מאמרים נוספים מאת גילי בר ויעל דורון
 
בוחר כל פעם מחדש בנשים דומות לאמא שלו
17/08/08 | דייטינג
אילן נכנס לחדר, גבר גבוה, מרשים, כתפיים רחבות, התיישב ומיד התחיל לדבר, נראה היה שאילו היה שותק לעוד רגע, המילים לא היו יוצאות. "באתי כי אני מיואש, אני לא מצליח למצוא את האחת, אני מתחיל לחשוב שלעולם לא אגיע למקום הזה של המנוחה והנחלה, לאיזון ולהרמוניה עם עצמי", אמר.
למאמר המלא...

תמיד יש לו מה להעיר על המראה שלי- או אקדח במערכה הראשונה
24/07/08 | זוגיות ואהבה
"שלום שמי עינב. אני בת זוג לעמיחי כבר שנתיים וחצי ואנו עומדים להינשא בעוד כחודש. (כבני 30). אני מרגישה שיש לנו זוגיות מאוד פתוחה, ואוהבת. בכל המריבות שהיו לנו, תמיד אמרנו שאנחנו לא רוצים לוותר אחד על השניייה אף פעם, עברנו פרידה לפני כחצי שנה, שהיתה למשך חודש וחצי.
למאמר המלא...

התחושה בזמן הדייט: קיפאון, מחנק ויובש בפה
17/07/08 | זוגיות ואהבה
"הייתי כבר אצל כל מי שאפשר, פותחים בקפה, טיפולים בביו-אנרגיה, בסדנת משחק וכמובן בטיפול פסיכולוגי. שום דבר לא הצליח להפחית את הלחץ ואת הפאניקה שאני נתקפת בה במהלך דייט. הגעתי אליך ואני נואשת". זו הייתה יריית הפתיחה בתהליך האימון של חגית.
למאמר המלא...

תודה
28/05/08 | זוגיות ואהבה
*תודה, על פי מילון אבן שושן : "הודיה, שבח וברכה למי שעשה מעשה רצוי"*תודה, על פי מילון אבן שושן : "הודיה, שבח וברכה למי שעשה מעשה רצוי"
למאמר המלא...

להתאלמן ולהישאר בחיים - פסיכולוגיה של אבל ואלמנות
28/05/08 | זוגיות ואהבה
להתאלמן ולהישאר בחיים ? פסיכולוגיה של אבל ואלמנותלהתאלמן ולהישאר בחיים ? פסיכולוגיה של אבל ואלמנות
למאמר המלא...

קושיות בסיבוב שני - ארבע שאלות שראוי לשאול בפרק ב'
28/05/08 | זוגיות ואהבה
אנשים שהתגרשו ופירקו משפחה נתונים לא פעם (אוביקטיבית, או לפחות במחשבה שלהם) בלחצים עצומים מצד הסביבה שלהם. למרות הפתיחות היחסית שקיימת בשנים האחרונות לגבי פירוק נישואים וגירושין, עדיין לא מעט גרושים וגרושות שומעים סביבם לשונות מצקצקות, ומרגישים נתונים לביקורת מתמדת.
למאמר המלא...

כנגד ארבעה בנים דיברה תורה : ארבעה דפוסי תקשורת בזוגיות
28/05/08 | זוגיות ואהבה
בהגדת הפסח מתוארים ארבעת הבנים, עם השאלות והתשובות שמתאימות לכל אחד. במשפחה שלי, כמו בהרבה בתים אחרים בישראל, המסובים מתחלקים וקוראים את ההגדה לפי תור. אני זוכרת איך, בהיותי ילדה, הייתי מחשבת מראש את הפסקאות, מתוך תקווה שהשנה אזכה לקרוא את החכם או לפחות התם, ולא להרגיש שעלי מוטל העול לקרוא את (ולהרגיש כמו) הרשע שבחבורה....
למאמר המלא...

בכל דור ודור :יציאה מעבדות לחירות בזוגיות חשבון נפש לקראת חג הפסח
27/05/08 | זוגיות ואהבה
"בכל דור ודור חייב אדם לראות את עצמו כאילו הוא יצא ממצרים""בכל דור ודור חייב אדם לראות את עצמו כאילו הוא יצא ממצרים"
למאמר המלא...

שאלות שגרושים וגרושות שואלים לגבי היחסים עם האקס
27/05/08 | זוגיות ואהבה
"האם פירוד בין בני זוג למטרת חשיבה על הקשר בין השניים לרוב מוביל לגירושין
או יש סיכוי שהשניים יחזרו להיות ביחד? כרגע אחד מבני הזוג לא מרגיש אהבה לשני רוצה לבחון את הקשר ולא מוכן לטיפול זוגי. היתי רוצה לדעת גם מעט על הסטטיסטיקות".
למאמר המלא...

שאלות שגרושים וגרושות שואלים לגבי קשרים חדשים ופרק ב'
26/05/08 | זוגיות ואהבה
מקבץ שאלות שנשאלו בפורום גרושים וגרושות בתפוז ובפורום מתגרשים בוואלה:מקבץ שאלות שנשאלו בפורום גרושים וגרושות בתפוז ובפורום מתגרשים בוואלה:
למאמר המלא...
1 2 3 4 5 עמוד הבא >
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI