דף הבית אירית הובלות

אירית הובלות

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה:
אתר אינטרנט:  
טלפון:
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:
מאמרים נוספים מאת אירית הובלות
 
סדנאות שוקולד
22/06/15 | בידור תחביבים ופנאי - אחר
לפני כעשור, התחלתי את מסעותיי בעולם. לאחר שחרורי מהצבא, ארזתי תיק קטן והחלטתי להתחיל לחוות ולטעום את מה שיש לעולם להציע לי. לאחר שיטוט קצר באירופה הגעתי לדרום אמריקה הפראית, שם נחשפתי למטעי קקאו אינסופיים, ושם התקבלה ההחלטה לחקור עוד ועוד את שורשי הקקאו..
למאמר המלא...

עוברים משרד?
13/06/15 | תחבורה ורכב - אחר
בהובלת משרד, יש לא מעט אתגרים ונדרש שיתוף פעולה בין מספר אנשי מקצוע וספקי שירות. בין אם מדובר בחברות תקשורת, אינטרנט ולעתים גם חיבור לכבלים בחדרי המתנה, הסינרגיה צריכה להתבצע בצורה מושלמת על מנת שלא לפגוע ברצף העבודה ובמחזור יום העסקים, כאשר המטרה היא לבצע את העברה במינימום זמן ומקסימום יעילות.
למאמר המלא...

הובלה קטנה
01/02/15 | תחבורה ורכב - אחר
מי מאתנו שוכרי הדירות לא היה צריך לפחות פעם אחת להוביל ציוד כלשהו ממקום למקום?
למאמר המלא...

מעבר דירה
01/12/14 | תחבורה ורכב - אחר
תהליך מעבר דירה בארץ הוא ארוך ולא פשוט, אך אפשר להקל על התהליך על ידי בחירת אנשי מקצוע נכונים אשר ילוו אתכם במהלך התקופה הזו. החברה המרכזית שסביבה נסוב תהליך המעבר היא חברת ההובלות. יום ההובלה הוא מהותי ולפי התאריך שנקבע מתחילים לארוז את הציוד ולהיערך ליום המעבר.
למאמר המלא...

הובלת מקרר
01/11/14 | תחבורה ורכב - אחר
כחלק מהובלת תכולת הדירה נדרש להעביר גם את המקרר. הובלה זו היא הובלה מיוחדת, שכן לא מספיק כח פיזי כדי להעביר את המקרר ממקום למקום, אלא גם ידע וניסיון על מנת שלא לפגוע במקרר וליצור נזק בלתי הפיך. זה לא ידוע לרוב, אך את המקרר יש להוביל בעמידה בלבד מכיוון שהמדחס של המקרר נמצא בגבו, המדחס מלא בשמן ובצינורות ותנועה לא נכונה עלולה לגרום לעליית השמן מעלה ולפגיעה בכשירות המקרר. לפני הובלת המקרר יש לרוקנו מתוכנו, לאחר מכן יש לנתקו מהחשמל בצורה מבוקרת ולשמור על הכבלים במקום בטוח (חשוב לזכור לא לקפל את הכבל
למאמר המלא...

שירותי אריזה לפני הובלה
23/08/14 | רכב
בכל תהליך של מעבר דירה, יש מספר פעולות שיש לבצע לפני תהליך ההובלה. אחת הפעולות הראשוניות וההכרחיות הינה האריזה. ישנן מספר חברות הובלה אשר מעניקות גם שירות זה בנוסף להובלה עצמה..
למאמר המלא...

הובלות לסטודנטים
28/07/14 | לימודים אקדמאיים
עבור סטודנטים רבים האמורים להתחיל ללמוד במוסד חדש, או סטודנטים המשנים מקום מגוריהם במהלך הלימודים, יחד עם דאגות הלימודים עליהם להעביר דירה או מעונות בזמן קצוב. לצד כל הסידורים לפני המעבר, אריזה וארגון תכולת הדירה, יש לבחור בחברת הובלות אשר תסייע במעבר לדירה החדשה ביעילות, במהירות ובמחירים נוחים.
למאמר המלא...

הובלת משרדים
20/06/14 | תחבורה ורכב - אחר
השתדרגתם במשרד חדש? התרחבתם בכח אדם ובציוד? מזל טוב. כעת נותר לכם לבחור חברת הובלה שתעביר אתכם בהצלחה
למאמר המלא...

הובלות קטנות
20/06/14 | תחבורה ורכב - אחר
אחת ההובלות הנפוצות ביותר היא הובלה של פריטים בודדים. אין אדם שלא ביצע מעבר דירה לפחות פעם אחת בחייו והיה נדרש להוביל פריט 1 או יותר.
למאמר המלא...
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI