דף הבית מנוע חיפוש עבודה

מנוע חיפוש עבודה

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה:
אתר אינטרנט:  
טלפון:
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:
מאמרים נוספים מאת מנוע חיפוש עבודה
 
טיפים לחיפוש עבודה ברשת האינטרנט
17/02/09 | עבודה וקריירה - אחר
תהליך חיפוש העבודה הופך פשוט יותר על ידי שימוש ברשת האינטרנט. אם בעבר ניתן היה להסתמך על מוספי העיתונים בלבד עבור משרה, היום ניתן להשתמש גם ברשת האינטרנט במטרה למצוא את המשרה המבוקשת. קיימים מגוון אתרים המציעים משרות בתחומים רבים. על ידי חיפוש באתרים השונים, ניתן למצוא מגוון מודעות דרושים ומשרות מתאימות.
למאמר המלא...

עצות לייעול תהליך חיפוש העבודה
15/02/09 | עבודה וקריירה - אחר
כמעט כל אדם בשלב מסוים בחייו יימצא בתהליך חיפוש עבודה. הסיבות לכך הן שונות אך המטרה זהה, מציאת משרה מתאימה במהירות. על מנת למצוא משרה מתאימה, יש צורך לענות על מספר רב של מודעות דרושים. קיימים כלים שונים אשר יכולים לסייע בייעול תהליך חיפוש העבודה. על ידי שימוש בכלים השונים ניתן להגדיל את הסיכויים למציאת משרה מתאימה במהירות.
למאמר המלא...

טיפים למציאת מודעות דרושים באינטרנט
09/02/09 | עבודה וקריירה - אחר
רשת האינטרנט הינה כלי יעיל ושימושי למחפשי עבודה. כאשר קיים צורך למצוא מודעות דרושים רבות, האינטרנט הינו דרך טובה למציאתן. על ידי שימוש ברשת האינטרנט על שימושיה השונים, ניתן להגיע אל מגוון מודעות, לענות עליהן במהירות וביעילות ולשפר את סיכויי מציאת המשרה המתאימה.
למאמר המלא...

עצות למסמך קורות חיים מוצלח
08/02/09 | עבודה וקריירה - אחר
כאשר אתם מעוניינים להיות מזומנים לראיון עבודה או שברצונכם לגרום לאדם ממול להתעניין בכם ולשקול העסקתכם, הדרך בה תוכלו להתקדם להשגת מטרתכם הינה על ידי מסמך קורות חיים מסודר. קורות החיים הינם הרושם הראשוני אשר מקבל המעסיק מכם כאשר אתם עונים למודעת דרושים. המסמך אמור לייצג אתכם ולעשות רושם טוב מספיק בשביל שתוכלו להגיע לראיון ואולי אף להתקבל למשרה. לכן קיימת חשיבות רבה למסמך קורות החיים ויש צורך לדאוג למסמך מסודר, נקי וברור.
למאמר המלא...

טיפים לייעול תהליך חיפוש העבודה
08/02/09 | עבודה וקריירה - אחר
כל אדם הנמצא בעיצומו של תהליך חיפוש עבודה או שמעוניין להתחיל ולחפש אחר משרה ולעשות זאת באופן יעיל וחכם, כדאי שישתמש בכלים מגוונים על מנת להשיג את מבוקשו. האמצעים הרבים הקיימים כיום לשם חיפוש מודעות דרושים, מאפשרים לכל אדם לענות על מודעות רבות יותר ולשפר את סיכויו למצוא את המשרה המבוקשת.
למאמר המלא...

עצות לייעול תהליך חיפוש משרה
26/01/09 | עבודה וקריירה - אחר
כאשר נמצאים בשלב בו מחפשים אחר משרה מתאימה, יש מספר כלים אשר שימוש בהם יכול לסייע לייעל את התהליך. החיפוש אחר משרה עלול להיות מייאש אך כדאי לזכור כל העת כי זהו רק עניין זמני והמשרה תימצא בסופו של דבר. על מנת לשפר את הסיכויים למציאת המשרה במהירות, כדאי לנסות ולמצוא מספר רב של מודעות דרושים רלוונטיות. ניתן למצוא מודעות אלה במגוון אתרים ברשת האינטרנט אשר מוקדשים לחיפוש עבודה ומציעים מגוון מודעות דרושים. על ידי גלישה אל מספר רב של אתרים תוכלו למצוא מגוון מודעות שונות אשר יכולות להתאים לכם.
למאמר המלא...

טיפים לקורות חיים מוצלחים
20/01/09 | קורות חיים
אחד השלבים החשובים ביותר בתהליך חיפוש עבודה הינו שלב כתיבת קורות החיים. מדובר במסמך אשר בסופו של דבר אמור לייצג אתכם עוד טרם לראיון שתעברו. כאשר אתם עונים על מודעת דרושים ושולחים את קורות החיים שלכם אל האדם בצד השני, המסמך הוא למעשה הרושם הראשוני שאתם עושים על האדם. מסמך מרושל ולא ברור יגרום לרושם אחד, מסמך תקין, ענייני ומסודר יגרום לרושם אחר.
למאמר המלא...

עצות לחיפוש עבודה לסטודנטים
20/01/09 | קורות חיים
בתקופת הלימודים סטודנטים רבים מחפשים אחר משרה אשר תאפשר להם להרוויח כסף אך לא תפגע ביכולתם ללמוד. משרות לסטודנטים מיועדות בדיוק למטרה זו ומכילות לרוב מספר משמרות מועט מעבודה במשרה מלאה. בעת החיפוש אחר משרות אלה יש צורך לדעת ראשית מה הן הדרישות השונות מן העבודה. כדאי לחשוב אילו ימים נוחים לעבודה, איך ישתלב מספר המשמרות הנדרש עם המטלות השונות בהן יש צורך להשקיע עבור הלימודים.
למאמר המלא...

טיפים לחיפוש מודעות דרושים באינטרנט
12/01/09 | ראיון עבודה
בימינו רשת האינטרנט יכולה לסייע רבות בתהליך חיפוש עבודה. כאשר יש רצון למצוא משרות במגוון תחומים ובמהירות, האינטרנט הוא הכלי המתאים לעשות זאת. האינטרנט מספק אפשרויות חיפוש רבות למעוניינים במציאת עבודה. אחת מהן היא אתרי חיפוש העבודה השונים. אתרים אלה מפרסמים מודעות דרושים ומאפשרים חיפוש ממוקד אחר תחום מסוים או חיפושים בקטגוריות שונות.
למאמר המלא...

טיפים למציאת מודעות דרושים
12/01/09 | קורות חיים
במצב בו יש צורך במציאת משרה, יש צורך לעיין במספר גדול של מודעות דרושים ולענות להן. זאת עקב העובדה כי ככל שנשלח יותר קורות חיים, כך גוברים סיכויינו למציאת המשרה המבוקשת. מודעות דרושים יכולות להימצא במגוון מקומות וחשוב להרחיב את שדה החיפושים, שכן לעולם אי אפשר לדעת איפה המשרה המבוקשת תימצא בסופו של דבר.
למאמר המלא...
1 2 עמוד הבא >
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI