דף הבית ראיון עבודה

מאמרים בנושא ראיון עבודה

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
ראיון עבודה בחו"ל -איך להתכונן?
07/03/15 |  מאת: Yair S | ראיון עבודה
איך מתכוננים לראיון לעבודה בחו"ל?
למאמר המלא...

מכירת ציורי שמן - האם זה כדאי?
06/03/15 |  מאת: יוסי כהן | ראיון עבודה
איך למכור ציורי שמן בחו"ל
למאמר המלא...

כמה סיבות טובות לקפה למשרד של עלית קפה מחוץ לבית
15/01/14 |  מאת: דן בוניג | ראיון עבודה
הנקודה הבאה נוגעת לספק של מכונת הקפה אותה אתם עומדים לרכוש. בשוק התחרותי של ימים
למאמר המלא...

הכנה לראיון עבודה
לפני כ15 שנה, אחי עבד במובינג באוסטרליה שנה שלמה. ההורים השתגעו מדאגה ורצו שיחזור. אבל כאשר שב ארצה, זה היה לאחר מסע רציני, שופינג מאסיבי, חוויות, והמון חסכונות. הקנאה שיגעה אותי... בהשראתו, לאחר שירותי בצה"ל הלכתי באותה דרך, ובשלב זה בחיי יש לי הזכות לפרט בפניכם על מה שחוויתי.
למאמר המלא...

מי מתאים למשרות דרושים .net ?
מפתחי .net מבוקשים ביותר בשנים האחרונות מאחר והאינטרנט תופס תאוצה רבה ישנן מגוון רחב ביותר של פיתוחים הנדרשים לעבודה יצירתית עם אתרי אינטרנט. מפתחי .net מבוקשים גם לפיתוח של אתרי אינטרנט, וגם למתן תמיכה באתרים אלו על ידי יצירה של מאגרי מידע קלים לשימוש ויעילים. פיתוחים ייחודיים למגוון רחב של פלטפורמות מסוגים שונים היכולים להתאים או לאתר אחד, או לפלטפורמות הנותנות מענה למספר רחב של אתרים שונים.
למאמר המלא...

פרסום אפקטיבי של מודעה בלוח דרושים.
כבעל עסק הינך נדרש מעת לעת לגיוס עובדים חדשים. הליך גיוס עובדים אינו פשוט והוא דורש תשומת לב והפניית זמן ומשאבים
למאמר המלא...

מכוני אבחון תעסוקתי
מכוני אבחון תעסוקתי בתחום אבחון הפרעות קשב וריכוז, אבחון ליקויי למידה, לא משנה אם מדובר בילדים, מבוגרים או בעלי ליקויים - מכון רום אבחון תעסוקתי לכולם
למאמר המלא...

איך למכור את עצמך בראיון עבודה?
מרבית האנשים לא אוהבים למכור את עצמם. יחד עם זאת, כל אדם נדרש למכור את עצמו במהלך ראיון עבודה, ופעמים רבות יתקבל לתפקיד אדם פחות מתאים, פשוט כי ידע למכור את עצמו בצורה טובה יותר.
האם אתם יודעים למכור את עצמכם?
למאמר המלא...

חיפוש עבודה במכירות
25/01/11 |  מאת: ג'וב סיטי | ראיון עבודה
היתרון הגדול של עולם המכירות הוא היכולת של עובדים למצוא תעסוקה בתחום, גם ללא ניסיון. זאת כנראה הסיבה לכך שבמהלך חיפוש עבודה באתרי לוח דרושים ניתן למצוא משרות רבות בתחום המכירות שאליהן דרושים עובדים. העבודות בתחום מתחלקות למכירות בחנויות, איוש משרות ניהול מכירות, וכן תחום המכירות הטלפוניות המתקיים במגוון מרכזי מכירה ברחבי הארץ.
למאמר המלא...

ראיון עבודה - עבודה מועדפת
20/01/11 |  מאת: בן פלד | ראיון עבודה
חייל משוחרר שזה עתה השתחרר משירות צבאי מחפש עבודה מועדפת (עבודה לחיילים משוחררים). לאחר תהליך חיפוש העבודה ולאחר שהגיש קורות חיים עבור משרה של עבודה מועדפת מגיע השלב של זימון לראיון עבודה אצל המעסיק, תהליך זה שונה מכל תהליך גיוס עובדים אחרים מפני שהמגייסים בחברות מתמודדים מול משוחררים טריים והם מגייסים לעבודה זמנית בלבד ולא מדובר בעבודה לכל החיים.
למאמר המלא...
1 2 3 עמוד הבא >
 
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI