דף הבית mashik

mashik

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה:
אתר אינטרנט:  
טלפון:
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:
מאמרים נוספים מאת mashik
 
הבלתי מתרשלים (או גם האם קבוצות הכנה לפסיכומטרי מתאימות גם לך?)
27/08/09 | מכינות, בגרות ופסיכומטרי
במאמר זה ננסה לקבוע בתכל'ס למי מתאימות קבוצות הכנה לפסיכומטרי, באופן הטוב ביותר שאי פעם הומצא לקבלת החלטות– שאלון שאל את עצמך!!! הנחיות – ענה על השאלות הבאות בכנות ובסיום ספור את הנקודות שצברת (בהתאם למספר התשובה), וגלה אחת ולתמיד האם קבוצות למידה של הכנה לפסיכומטרי הן יסייעו לך לקבל ציון פסיכומטרי גבוה או ישלחו אותך הישר ללימודי סילור רצפות לינוליאום.
למאמר המלא...

הנה מה טוב ומה נעים הכנה לפסיכומטרי יחד
27/08/09 | מכינות, בגרות ופסיכומטרי
כולנו כבר יודעים כי קורסי פסיכומטרי - בין אם רגילים בכיתות צפופות או מורה פרטי פסיכומטרי - הם התחלה אך הם לא הכל. הכנה לפסיכומטרי כוללת במידה רבה גם התכוננות עצמית אינטנסיבית על ידי תרגול פסיכומטרי. במאמר הבא נבחן את היתרונות והחסרונות של קבוצות לימוד.
למאמר המלא...

מבחן פסיכומטרי הבנת הנקרא
20/07/09 | מכינות, בגרות ופסיכומטרי
השורות הבאות יעסקו בחלקו האחרון של פרק החשיבה המילולית – קטע הבנת הנקרא והשאלות הנוגעות בו. אחת הדרישות ממועמד הניגש לבחינת הפסיכומטרי היא יכולת קריאה, ניתוח והבנת טקסטים ברמה גבוהה בעברית
למאמר המלא...

מהי קרימינולוגיה?
20/07/09 | לימודים אקדמאיים
קרימינולוגיה היא תורת הפשע, עניינה הוא הבנת מעשים והתנהגויות המוגדרים מבחינה חברתית, משפטית או קלינית כסוטים ולהם אופי של פגיעה. הקרימינולוגיה כוללת היבטים שונים של התייחסות לעניין הפשיעה: משפטיים, חברתיים, פסיכיאטרים ופסיכולוגיים. מטרת הקרימינולוגיה היא לחקור ולהבין את ההתנהגות הסוטה, מהם הגורמים המובילים לעבריינות וכיצד ניתן להתמודד עם ההתנהגות העבריינית בהיבט משפטי, ענישתי וטיפולי.
למאמר המלא...

מהי פסיכולוגיה?
20/07/09 | לימודים אקדמאיים
מטרת הפסיכולוגיה הינה ניסיון להכניס חוקיות בהתנהגות האנושית. הפסיכולוגיה מבקשת לטעון שהתנהגות איננה מתרחשת באופן מקרי, אלא מתוך מערכת של חוקים. הבנת חוקים אלו, מאפשרת לנו לגזור גם ניבוי מסוים לגבי העתיד. כל תחום בפסיכולוגיה עוסק בהיבטים אחרים של ההתנהגות, ומנסה להבין אותה מתוך מיקוד אחר. לימודי הפסיכולוגיה מיועדים לאפשר תנאים טובים ככל האפשר לרכישת ידע מדעי, עיוני וביצועי על בני האדם כפרטים.
למאמר המלא...

שרותי בדק בית
13/07/09 | שיפוצים
שרותי בדק בית מיועדים לכל מי שעומד בפני קניית דירה בין עם היא חדשה ובין אם מיד ראשונה. רכישת דירה היא לרוב עסקה של פעם בחיים ולכן לפני צעד זה יש להיוועץ עם מומחים בתחום איתור ליקויי בנייה כמו כן יש לקחת בחשבון את המקצועיות והמומחיות של חברת בדק בית.
למאמר המלא...

לקנות רכב יד ראשונה ולא להתחרט!
07/07/09 | רכב
הידעתם? בכל שנת יצור נמכרים בארץ כ-200 אלף רכבים פרטיים חדשים ורק כ-100 אלף יורדים מהכביש. הגיל הממוצע של הרכבים הפרטיים הוא כ-7 שנים. אם נסמוך על הערכה כי רכב חדש נמכר בממוצע לאחר שלוש שנות שימוש הרי שמסתובבים בארץ כ-500 אלף כלי רכב מיד ראשונה. כשהמיסוי על רכבים כה גבוה, קניית רכב יד ראשונה היא אופציה טובה למי שרוצה רכב עדכני, שמור, אמין ובמחיר סביר. ואכן רבים בארץ מעדיפים אופציה זאת על פני קנייה של חדש מהיבואן
למאמר המלא...

שיווק פנים ארגוני - מהיום זאת גם המשימה שלכם!
15/06/09 | לימודים אקדמאיים
מדברים על שיווק - חושבים על בחוץ! מאז ומתמיד בפרקטיקה הניהולית נהוג לראות בשיווק כפעילות המכוונת מהארגון החוצה. זה נראה הכי טבעי ונכון שרוב המאמצים השיווקיים של הארגון יופנו החוצה - ללקוחות קיימים ופוטנציאליים, לקהילה. כך אכן אמור להיות, כך פועלים ארגונים וכך גם פועלת המכללה שלנו כשהיא משווקת את עצמה לסטודנטים פוטנציאליים.
למאמר המלא...

על מסמכים ממוחשבים, הוראות ניהול ספרים ואינטרנט
09/06/09 | פיננסים וכספים - אחר
התנאים המאפשרים משלוח חשבוניות במייל שלטונות מס הכנסה ערכו לפני מספר שנים שינויים בהוראות ניהול ספרים על מנת להתאים אותן לתקופתנו - דהיינו לתקופת האינטרנט.
למאמר המלא...

בדק בית - שאלות ותשובות
04/06/09 | שיפוצים
בדק בית וביקורת מבנים הם מושגים מקבילים. לשם הנוחות נגדיר את המושג "בדק בית" כבדיקה של מבנים למגורים, ובמונח "ביקורת מבנים" נשתמש לשם בדיקות המתבצעות במבנים ציבוריים, תעשייתיים, משרדיים וכד'. למה צריך בדק בית ?
למאמר המלא...
1 2 3 4 עמוד הבא >
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI