דף הבית דיוור רשימות תפוצה

מאמרים בנושא דיוור רשימות תפוצה

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
שימושים של outlook 365 : ניהול נכון של תיבת הדואר שלכם
המאמר מפרט אודות עבודה עם outlook 365 למשתמשים פרטיים ומשתמשים עסקיים.
למאמר המלא...

מערכת דיוור אלקטרוני נוחה לשימוש
חשוב מאוד להשתמש במערכת דיוור אלקטרוני, בשל היתרונות הרבים שיכולים להפחית מכם עומס רב ולעזור לכם להתמקד בעסק עצמו, במקום לענות רוב הזמן לטלפונים של לקוחות. מערכת דיוור אלקטרוני היא מערכת איכותית ומשודרגת מאוד שיכולה לשלוח אי מיילים לכמות אנשים רבה בו זמנית. והחשוב מכל הוא שזה נעשה באופן מהיר וללא בזבוז של זמן.
למאמר המלא...

על היתרונות של מועדון לקוחות
אתה משקיע מאמצים עצומים בגיוס לקוחות חדשים לעסק שלך. פותח במסע פרסום מקיף ומציע מבצעים מפתים מפעם לפעם - אבל זה עובד לטווח קצר בלבד. דומה כי קהל הלקוחות שלך לא גדל. זו בדיוק הנקודה עליך לעצור ולחשוב האם אתה אכן משקיע את כל שנדרש בהיבט אחר של העסק, והוא שימור הלקוחות הקיימים. כאן, מתחילים לדבר על מועדון לקוחות, ויתרונותיו עבור עסק נתון.
למאמר המלא...

מדוע ביטוח נסיעות לחול
כשמדובר על הכבודה שלכם אנחנו ממליצים בחם רב להתייעץ לפני עם סוכן הביטוח שלכם , רק
למאמר המלא...

המשמעות של דיוור אלקטרוני במאה ה-21
במידה רבה מחליף השימוש בדואר האלקטרוני את השימוש המסורתי בשירותי דואר רגילים. הדבר נובע ממאפייניו שכוללים נוחות, מהירות, זמינות מיידית, יכולת לקבל תגובה ומשוב מהירים ועוד. לצד השימוש בדואר האלקטרוני לקיום תקשורת בין אישית, ישנו גם צד נוסף שטומן בחובו תועלת של ממש וזוהי התועלת לעסקים. באמצעות שימוש נכון בכלים של דיוור אלקטרוני יכול כמעט כל בית עסק לשפר את ביצועיו ולהרוויח יותר.
למאמר המלא...

יצירת מערכת ניוזלטר חדשנית לשמירה וגידול של מאגר הלקוחות שלכם
כאשר אתם משקיעים את מיטב זמנכם ומאמציכם ביצירת בית עסק גדול ומשגשג, חשוב מאוד לקחת בחשבון את החשיבות הגדולה של נאמנות הלקוחות. היום אנו נציג לפניכם את אחת השיטות האיכותיות והיעילות ביותר להגברת והעצמת הנאמנות של הלקוחות הקיימים והעתידיים שלכם.
למאמר המלא...

דיוור אלקטרוני – לעשות את המהלכים
פלאי הטכנולוגיה מאפשרים לנו לעשות דברים שמעולם לא חשבנו שנוכל, ואחד מהדברים הללו הוא להגיע לרשימת תפוצה של לקוחות קיימים או פוטנציאליים, וזאת כדי ליידע אותם במבצעים, הנחות וחדשות, או לתת להם את האפשרות לעשות בחירות לגבי נושאים שקשורים לחברה.
למאמר המלא...

דיוור אלקטרוני ושליחת מסרים שיווקיים
מה אתם עושים על מנת לפרסם את העסק שלכם, לפרסם שירותים או מוצרים אותם אתם רוצים לשווק לקהל הרחב? כיצד מגיעים לכמה שיותר לקוחות וקהלי יעד חדשים אשר עדיין אינם מכירים אתכם? הדרך הטובה ביותר לעשות זאת, היא באמצעות דואר אלקטרוני אותו שולחים על בסיס טווחי זמן קבועים. הלקוחות פותחים את המייל, מכירים אתכם או נזכרים בכם.
למאמר המלא...

מסיבת רווקים
לכל רווק יש בראש מסיבת רווקים אידאלית שהוא היה רוצה שתיערך עבורו. כולנו מכירים מסיבות רווקים מהסרטים וגם השתתפנו בכמה מסיבות רווקים בעצמנו.
למאמר המלא...

ביטוח המשאיות שלכם
נטול עבר של תאונות ותביעות ביטוח מחיר הביטוח שלו שונה מהותית מעלותו של הביטוח עבור
למאמר המלא...
1 2 3 עמוד הבא >
 
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI