דף הבית שיווק באינטרנט

מאמרים בנושא שיווק באינטרנט

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
איך להתמודד עם ביקורת שלילית בפייסבוק?
אחד המצבים הכי קשים לכל בעל עסק היא ביקורת שלילית בפייסבוק. כולנו אוהבים לקוחות ממליצים או ביקורות חיוביות אך לעתים יש לקוחות שאינם מרוצים, מתחרים שמחפשים כיצד להכפיש או סתם גולשים עם יד קלה על המקלדת שיוצרים שיימינג ללא סיבה מוצדקת. התנהלות נכונה שלכם תוכל לנטרל את הביקורת השלילית ואפילו לחזק אתכם בעיניי הגולשים שנחשפו אליה.
למאמר המלא...

בעלי חיים (כלב וסוס) סדרת מוצרי שיקום אורטופדי
מוצרינו סדרת שיקום אורטופדי בעל החיים (כלב & -סוס) לספק חלופה כירורגי לכלבים כי הם מועמדים הרדמה ישנים יותר, עניים, סובלים הפרעות אחרות שבעליהם להרשות ניהול כירורגי.
1. Triple® הוא המותג שלנו בשוק. אנו מוכרים מוצרי סדרת שיקום אורטופדי בעל החיים (כלב & -סוס).
2. אנו חוויות 43 שנים בייצור, צוות מקצועי, מוניטין מסחרי טוב, ומספיק הון כדי לממן את היצוא.
הבטחת
3. איכות ISO 9001: 2008, CE, FDA ו
למאמר המלא...

מכירות מוצרים משומשים – זה מעולם לא היה קל יותר
למכור היא משימה שאנשים רבים מוצאים אותה קשה. למכור זה אומר לקבוע מחיר, ולשכנע אנשים אחרים לשלם לכם את המחיר שאתם מבקשים. למכור זה אומר להציע לאנשים את מה שאתם רוצים למכור, בלי שאתם בכלל יודעים אם אותם אנשים רוצים או צריכים אותם.
למאמר המלא...

מכירת מוצרים באינטרנט בשיטת המכרז האנגלי
המכרז האנגלי הוא המכרז שכולנו מכירים. זו היא שיטת המכרז שאותה מיישמים למשל בבתי מכירות פומביות. המוכר מציג את הפריט שאותו הוא מעוניין למכור, והקונים הצופים בפריט מתחילים להציע הצעות למחיר קנייה.
למאמר המלא...

מכירת מוצרים באינטרנט – קל יותר מתמיד
אם כל אחד יכול למכור כל דבר באמצעות האינטרנט, מדוע רק מעטים בוחרים לעשות זאת?
למאמר המלא...

גם אתם יכולים להופיע בגוגל
גם אתם יכולים להופיע בגוגל
למאמר המלא...

Leadya - מערכת לניהול לידים איכותית וגמישה
מערכת לניהול לידים הינה מערכת המציגה לאנשי המכירות של חברה את הלידים שפתוחים בה, ונותנת תמונה בהירה של יחס הכישלונות מול יחס ההצלחות של המכירות בחברה. על ידי כך מאפשרת המערכת לקיים תהליך הסקת מסקנות מסודר, שהיישום שלהן מאפשר לחברה להשיג שיפור במכירות.
למאמר המלא...

יתרונותיה של מערכת לניהול לידים Leadya
במאמר הבא נדבר על Leadya שהינה מערכת לניהול לידים מתקדמת מאוד, ועל שני יתרונות גדולים הקיימים בה – יכולתה לתעדף פניות שהינן בעלות פוטנציאל גבוה על פני פניות בעלות פוטנציאל מכירה נמוך, ובנוסף, יכולתה לזהות אילו מילות מפתח מקנות לה מכירות טובות ואילו לא. יכולות אלו של מערכת לניהול לידים Leadyaמאפשרות לחברות המשתמשות בה למכור יותר, ולקבל החלטות טובות יותר בתחום השיווק המקוון של החברה.
למאמר המלא...

מערכת ניוזלטר איכותית ומקצועית
ל מי שחושב לפתוח עסק או שכבר יש לו עסק יודע שאחת הבעיות המרכזיות הוא לתת זמן ותשומת לב לכל אחד מהלקוחות ולכן אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא על ידי רכישת מערכת ניוזלטר טובה ואיכותית
למאמר המלא...

מיתוג לעסקים ומדוע לבחור דווקא בעסק שלכם?
04/02/14 |  מאת: גיל | שיווק באינטרנט
מעצם היותנו בעלי עסק, אנו מחויבים להבין כי מיתוג לעסקים הינו עניין הכרחי להצלחת העסק. ישנם הרבה מאוד עסקים אשר במשך שנים מרובות מדשדשים במקום, לא תמיד ברור מדוע מכיוון שבאמת מדובר על מוצרים איכותיים ו/או ייחודיים
למאמר המלא...
1 2 3 4 5 עמוד הבא >
 
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI