דף הבית יזמות נשים

מאמרים בנושא יזמות נשים

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
ילדים של החיים - כך מעניקים "וולפסון" וירדנה עובדיה חיים חדשים לילדי כל העולם
20/12/13 |  מאת: און יבין | יזמות נשים
אנשי עסקים רבים מקדישים חלק מזמנם, ובעיקר מממונם, לפעילויות פילנתרופיות שונות, בין אם מתוך רצון כן לתרום לחברה ולסביבה ולהפוך את העולם שבו הם חיים למקום טוב יותר ובין אם כדי לראות את שמם מתנוסס בגאווה על מבנה חדש באוניברסיטה זו או אחרת - אבל מעטים הם אנשי העסקים שהעניקו חיים חדשים, פשוטו כמשמעו, לילדה קטנה שכבר חשבה שגורלה נגזר עליה. אשת העסקים המוערכת ירדנה עובדיה עשתה זאת, בשיתוף פעולה עם אנשי המרכז הרפואי "וולפסון" וחברי עמותת "הצל ליבו של ילד" - ולנוכח ההצלחה המבורכת מתעתדת להמשיך ולהעניק תק
למאמר המלא...

כל בית צריך שיש
כאשר בנינו את ביתנו החדש הקפדנו על כל פרט קטן שיביא לשלמות את ביתנו החדש, הלוא הוא "בית החלומות" שלנו. אחד הדברים המרכזיים שמאוד מאוד התעקשתי על קיומו בבית היה שיש. שיש יכול להביא למילה "יופי" משמעות חדשה לחלוטין ובית שיש בו שיש הוא בית נפלא! בוודאות!
למאמר המלא...

היזמית והמעצבת הצעירה אמנדה קרמר בבשורה להורים שוחרי העיצוב:
18/11/12 |  מאת: Dikla Hanan | יזמות נשים
כשמתבוננים בזירת עיצוב מוצרי התינוקות הישראלית הרוויה, קשה להתעלם ממעצבים שהם יוצאי דופן באופן כזה שמותיר אותך מתפעל בכנות. אמנדה קרמר, בעלת המותג AMANDA K, היא ללא ספק מעצבת כזו. ריפודי העגלות הייחודיים שהיא מוציאה תחת ידה, הם החותמת המוחלטת לכך שעם קצת מעוף והרבה תעוזה, היצירתיות שלך יכולה להיות עסק שמסב הנאה גם לרבים אחרים
למאמר המלא...

איך לשווק עסק?
הסוד הקטן בשיווק עסק כך תצליחו לקדם את העסק בצורה הטובה ביותר
למאמר המלא...

מרכז להקמת עסקי נשים בישראל
כן זה אפשרי... מרכז העומד לרשות נשים המעוניינות להקים עסקים בישראל ואשר מספק ליווי מעשי להקמת עסק ביתי ובכלל. עלויות נוחות ומסובסדות במטרה לקדם ככל שניתן הקמת עסקי נשים בישראל.
למאמר המלא...

החלקה יפנית – השיטה לסוג שיער בריא ויפה
29/03/11 |  מאת: דני לוי | יזמות נשים
החלקה יפנית היא טפול שהיטיב הופעת בחורות למכביר. בזמן שעושים החלקה יפנית על ידי ספר קפדני ומקצועי, התוצאות גורמות התרגשות. לא כל ראש מתאים להחלקה יפנית , ועל כן הכרחי לבדוק את זן הראש . כל שיער מתנהג באופן אחר לטיפול לפי זן השערות יקבע בעל המקצוע את אפשרות ההחלקה ואת שיעור המרכיבים. את הטיפול צריך לחדש מדי פרק זמן . נשים עם שיער מתולתל או גלי יהיו מוכרחות לעבור את ההחלקה לעתים קרובות יותר מאשר בעלות שיער ישר הרבה יותר.
למאמר המלא...

התפתחות מעגלי נשים בשנים האחרונות
טרנדים באים והולכים ובשנים האחרונות אנו עדים לטרנד חדש – מעגלי נשים. מהם למעשה אותם מעגלי נשים וכיצד התפתחו והפכו לטרנד של ממש בשנים האחרונות.
למאמר המלא...

ליאת מגן מונתה למנהלת תקשורת שיווקית ברשת חמישה נגרים
ליאת מגן (27), מונתה למנהלת תקשורת שיווקית ברשת חמישה נגרים.
למאמר המלא...
 
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI