דף הבית עסקים תעשייה שערים חשמליים - מה זה אומר??
שערים חשמליים - מה זה אומר??
togo 09/10/11 |  צפיות: 16148

בעולם בו אנו חיים, עולם רווי, לצערנו, בפריצות ובמעשי פשיעה, אנשים רבים מעוניינים להגן על פרטיותם ועל ביטחונם ונוקטים לשם כך באמצעים שונים. אחד מאמצעים אלה הוא, כמובן, התקנת מערכת אזעקה בבית. אמצעים נוספים הם התקנה של סורגים ושל מערכת בקרת כניסה כמו אינטרקום, ולאחרונה נוסף אמצעי אחר שהפך מקובל מאוד – התקנת שערים חשמליים.

מה עדיף?

לכל אחד מאמצעי האבטחה שהוזכרו לעיל יש יתרונות חשובים, שהופכים אותו ליעיל מאוד בכל מה שקשור לשמירה על הביטחון האישי. סורגים, למשל, יכולים למנוע מפורצים לנסות לפרוץ משום שניסור של סורג לוקח זמן רב ועד שיבצעו את הפעולה הם יכולים להיתפס (וכמובן יש להם יתרון נוסף – מניעה מהילדים ליפול החוצה, חלילה); מערכת אזעקה מתריעה בכל מקרה שבו אדם זר נכנס לבית; אינטרקום מאפשר לנו להכניס לבניין או לשטח הפרטי שלנו רק אנשים שאנחנו מכירים; שער חשמלי מחייב את כל מי שמעוניין להיכנס להקיש קוד כניסה שידוע רק לאנשים שמורשים להיכנס או להשתמש באינטרקום שכאמור מהווה מנגנון בקרת כניסה יעיל מאוד.

מכל האמור לעיל עולה, כי בעולם שבו נדמה שהכול פרוץ, יש צורך בכל אחד ואחד מהאמצעים הללו, משום שברוב המקרים אמצעי אחד לא מספיק. היום אנשים שמעוניינים לבצע מעשי פשיעה הינם מתוחכמים מאוד, ולומדים מהר מאוד כיצד לפצח את אמצעי האבטחה השונים.

מגנים על הבית

כאמור, היום שערים חשמליים הפכו להיות אחד מפתרונות האבטחה המבוקשים ביותר, ולא בכדי. אחרי הכול מדובר בדרך כלל במוצר המורכב מדלתות פלדה חזקות במיוחד שמאוד קשה לפרוץ או לעבור, ולכן הם מאפשרים אך ורק למי שיש ברשותו את קוד הכניסה לעבור אותם. מי שאין ברשותו קוד כניסה צריך לצלצל באינטרקום ולהזדהות, ודיירי הבית יפתחו את השער רק אם הם מצפים לו. מכאן, שאין ספק שהתקנת שער חשמלי יכולה לסייע מאוד בהגברת הביטחון האישי של דיירי הבית, בתנאי, כמובן, שמדובר במוצר איכותי בעל מנגנוני נעילה חזקים שלא יתקלקלו במהירה.

ולא רק על הבית

כמובן, שניתן למצוא שערים חשמליים או מחסומים לא רק בכניסות לבתים פרטיים אלא גם במקומות אחרים כמו כניסות ליישובים, כניסות למגרשי חניה, כניסות לחניות פרטיות ועוד. זאת משום שכאשר השליטה בדלת הכניסה נמצאת אך ורק בידי מי שמורשה להיכנס, הביטחון של מי שנמצא בצד השני של אותם מחסומים או שערים חשמליים גדל פי כמה. לכן, אין ספק כי מדובר בפתרונות הגנה יעילים ביותר, אשר כאשר רוכשים אותם בחברה טובה ודואגים לכך שהמנועים שבאמצעותם הם פועלים יהיו באיכות גבוהה, יוכלו לשמש אתכם לאורך זמן. בהצלחה!


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 togo


 


מאמרים נוספים מאת togo
 
מטבחי חוץ בתוך הסוכה
10/10/11 | ריהוט
חג הסוכות כבר כמעט בפתח. למעשה, כבר במוצאי יום כיפור נתחיל להציב את היתד הראשונה במבנה אירעי זה. בחג עצמו נבלה בתוכו שבעה ימים – נישן, נארח אושפיזין, וגם נאכל ונשתה. סוכה זו תהיה הבית שלנו למשך תקופת החג. אלו מאיתנו שיש להם מטבחי חוץ בחצר ירוויחו: את הסוכה יוכלו לבנות מסביב או בסמוך, וכך ליהנות ממטבחי חוץ מאובזרים בדיוק כמו בפנים הבית.

החשיבות של מיחזור מתכות בזמנינו
10/10/11 | תעשייה
כבר בשנות ה-80 של המאה ה-20, החלה להתפתח המודעות לנושא האשפה. כבר אז החלו להבין כי אם תימשך המגמה הנפוצה באותם ימים, של צריכה חסרת מחשבה ושל השלכה בלתי מבוקרת של פסולת לאתרי פסולת שונים ברחבי העולם, לא יעבור זמן רב בטרם נשקע בפסולת של עצמנו. העולם גדול, אך לא גדול מספיק כדי להכיל את הפסולת האנושית.

הזמנות לאירועים - איך זה מתבצע
10/10/11 | צרכנות
איך תבחרו בית דפוס איכותי ויעיל, שיעשה לכם עבודה מקצועית? ראשית הדבר תלוי בסוג העבודה הדרושה לכם. האם אתם זקוקים להפקות מורכבות של קטלוגים מהודרים, או שמא מדובר בדברים פשוטים וצנועים יותר, כגון כרטיסי ביקור לעסק? מומחי דפוס מקצועיים ידעו בדיוק מה דרוש כדי לתת לכם הפקה איכותית – דפוס אופסט או דיגיטלי, העתקות אור ועוד.

כל המידע על מכון פוליגרף
09/10/11 | חקירות
ישנם בחיים מצבים שבהם אנחנו נדרשים לעבור בדיקת אמינות, שנקראת גם בדיקת פוליגרף. זה יכול להיות משום שאנחנו מעוניינים להתקבל לעבודה חדשה אשר המנהלים מטעמה רוצים להיות בטוחים שהם שוכרים לעבודה אנשים מהימנים,

שערים חשמליים - מה זה אומר??
09/10/11 | תעשייה
בעולם בו אנו חיים, עולם רווי, לצערנו, בפריצות ובמעשי פשיעה, אנשים רבים מעוניינים להגן על פרטיותם ועל ביטחונם ונוקטים לשם כך באמצעים שונים. אחד מאמצעים אלה הוא, כמובן, התקנת מערכת אזעקה בבית. אמצעים נוספים הם התקנה של סורגים ושל מערכת בקרת כניסה כמו אינטרקום, ולאחרונה נוסף אמצעי אחר שהפך מקובל מאוד – התקנת שערים חשמליים.

פרגולות עץ ומעבר לכך
רבים המתקינים פרגולות עץ חושבים שהפרגולות עץמשמשות רק כמקום יפה לשבת בו ורק לאחר ההתקנה והשימוש בפרגולות מגלים כמה הפרגולות חשובות ומשמשות אותנו לכל אורך היום. במאמר זה נרחיב על הפרגולות והערך המוסף שהן נותנות לנו, ברור שכל אחד שהתקין פרגולות יוכל להוסיף עוד נקודות שלא חשבנו עליהם.

פסיכיאטריה והפרעות נפשיות
כרבע מהאוכלוסייה סובלת מהפרעות נפשיות או ממצוקה נפשית כך עולה מתוך סקר שנערך על ידי המכון למחקר ברוקדייל מכון שהינו מרכז מוביל למחקר חברתי יישומי בישראל ובעולם היהודי. אך למרות האחוז הגבוה של האוכלוסיה הסובלים מהפרעה נפשית ברמה זו או אחרת רק כחצי מתוכם פנו לעזרה מקצועית של פסיכיאטר.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI