דף הבית togo

togo

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה:
אתר אינטרנט:  
טלפון:
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:
מאמרים נוספים מאת togo
 
מטבחי חוץ בתוך הסוכה
10/10/11 | ריהוט
חג הסוכות כבר כמעט בפתח. למעשה, כבר במוצאי יום כיפור נתחיל להציב את היתד הראשונה במבנה אירעי זה. בחג עצמו נבלה בתוכו שבעה ימים – נישן, נארח אושפיזין, וגם נאכל ונשתה. סוכה זו תהיה הבית שלנו למשך תקופת החג. אלו מאיתנו שיש להם מטבחי חוץ בחצר ירוויחו: את הסוכה יוכלו לבנות מסביב או בסמוך, וכך ליהנות ממטבחי חוץ מאובזרים בדיוק כמו בפנים הבית.
למאמר המלא...

החשיבות של מיחזור מתכות בזמנינו
10/10/11 | תעשייה
כבר בשנות ה-80 של המאה ה-20, החלה להתפתח המודעות לנושא האשפה. כבר אז החלו להבין כי אם תימשך המגמה הנפוצה באותם ימים, של צריכה חסרת מחשבה ושל השלכה בלתי מבוקרת של פסולת לאתרי פסולת שונים ברחבי העולם, לא יעבור זמן רב בטרם נשקע בפסולת של עצמנו. העולם גדול, אך לא גדול מספיק כדי להכיל את הפסולת האנושית.
למאמר המלא...

הזמנות לאירועים - איך זה מתבצע
10/10/11 | צרכנות
איך תבחרו בית דפוס איכותי ויעיל, שיעשה לכם עבודה מקצועית? ראשית הדבר תלוי בסוג העבודה הדרושה לכם. האם אתם זקוקים להפקות מורכבות של קטלוגים מהודרים, או שמא מדובר בדברים פשוטים וצנועים יותר, כגון כרטיסי ביקור לעסק? מומחי דפוס מקצועיים ידעו בדיוק מה דרוש כדי לתת לכם הפקה איכותית – דפוס אופסט או דיגיטלי, העתקות אור ועוד.
למאמר המלא...

כל המידע על מכון פוליגרף
09/10/11 | חקירות
ישנם בחיים מצבים שבהם אנחנו נדרשים לעבור בדיקת אמינות, שנקראת גם בדיקת פוליגרף. זה יכול להיות משום שאנחנו מעוניינים להתקבל לעבודה חדשה אשר המנהלים מטעמה רוצים להיות בטוחים שהם שוכרים לעבודה אנשים מהימנים,
למאמר המלא...

שערים חשמליים - מה זה אומר??
09/10/11 | תעשייה
בעולם בו אנו חיים, עולם רווי, לצערנו, בפריצות ובמעשי פשיעה, אנשים רבים מעוניינים להגן על פרטיותם ועל ביטחונם ונוקטים לשם כך באמצעים שונים. אחד מאמצעים אלה הוא, כמובן, התקנת מערכת אזעקה בבית. אמצעים נוספים הם התקנה של סורגים ושל מערכת בקרת כניסה כמו אינטרקום, ולאחרונה נוסף אמצעי אחר שהפך מקובל מאוד – התקנת שערים חשמליים.
למאמר המלא...

פרגולות עץ ומעבר לכך
09/10/11 | עיצוב גינות
רבים המתקינים פרגולות עץ חושבים שהפרגולות עץמשמשות רק כמקום יפה לשבת בו ורק לאחר ההתקנה והשימוש בפרגולות מגלים כמה הפרגולות חשובות ומשמשות אותנו לכל אורך היום. במאמר זה נרחיב על הפרגולות והערך המוסף שהן נותנות לנו, ברור שכל אחד שהתקין פרגולות יוכל להוסיף עוד נקודות שלא חשבנו עליהם.
למאמר המלא...

פסיכיאטריה והפרעות נפשיות
25/09/11 | בריאות הנפש
כרבע מהאוכלוסייה סובלת מהפרעות נפשיות או ממצוקה נפשית כך עולה מתוך סקר שנערך על ידי המכון למחקר ברוקדייל מכון שהינו מרכז מוביל למחקר חברתי יישומי בישראל ובעולם היהודי. אך למרות האחוז הגבוה של האוכלוסיה הסובלים מהפרעה נפשית ברמה זו או אחרת רק כחצי מתוכם פנו לעזרה מקצועית של פסיכיאטר.
למאמר המלא...
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI