דף הבית ביטוח ביטוח - אחר נסיעה לחול בראש שקט
נסיעה לחול בראש שקט
מו דוידי 20/02/12 |  צפיות: 1786

הספירה לאחור מתחילה - נותרו לנו עוד מספר ימים עד לטיסה שתיקח אותנו לחופשה החלומית שלנו. חופשה חלומית לחלקנו היא למטרת שופינג בקניונים הגדולים והסיילים המפורסמים בעולם.  לחלקנו האחר חופשה חלומית היא להיזרק במקום נידח ושקט, טובל בירק, בפינה רחוקה בעולם.

בין אם ניסע לחרוש את הקניונים ובין אם ניסע לחרוש את יערות הגשם, נצטרך לארגן לנו מראש ביטוח נסיעות לחול. ביטוח נסיעות לחול הוא חובה כדי שהחופשה תהיה באמת חופשה ולא נהיה מוטרדים אי שם בקצה התודעה בדברים שעלולים לפגוע לנו בהנאה.

מה כבר באמת יכול לקרות לנו במסע קניות? אז זהו, לצערנו גם במקומות שלכאורה אינם מועדים לשום פורענות עלולים לקרות מיקרים לא נעימים. נתחיל בכך שבכל מקום בעולם, במקומות מודרניים ומפותחים או במקומות נידחים ונחשלים אנחנו עלולים לחלות או להיפצע, אנחנו עלולים להזדקק לאשפוז או ניתוח ובוודאי לא נרצה למצוא את עצמנו משלמים ממיטב כספנו עבור הוצאות רפואיות וכל מה שנלווה אליהם כמו בדיקות, צילומים, אביזרים רפואיים, שכר מנתח וכדומה. ביטוח רפואי אמור לכסות לנו את נושא הוצאות הטיפול הרפואי. דברים קטנים ומטרידים יותר עלולים להפתיע אותנו כמו כאב שיניים למשל, קשה להתמקד בסייל בקניון כשכאב קודח לו בשן. אם בחרת בביטוח רפואי שים לב לסעיף הנוגע לטיפולי שיניים.

במסע קניות אנחנו עלולים להיתקל בנושא של פגיעה ברכוש כמו אבידה או גניבה. מספר הפעמים שנשלוף את הארנק בקניות יכול לצוד את עינו של מישהו שיחמוד את ארנקנו. ביטוח נסיעות לחול ידאג לנו לפיצויי כספי במקרה של אובדן או גניבה.

הצד האחר של החופשים, הם אלו שיוצאים לטייל או להיזרק במקומות רחוקים, שהגישה אליהם קשה והם רחוקים מכל מרכז רפואי ראוי לשמו. אלו שיוצאים לחופשה שכזו חייבים עוד יותר להגן על עצמם בביטוח נסיעות לחול, שיהיה מקיף ומכסה את כל האפשרויות ומיקרי הפגיעה העלולים להתרחש. ביטוח ישיר הוא דרך נוחה לרכישת ביטוח שיכסה את מירב הסעיפים. נתחיל מהדברים הקשים שהיינו מעדיפים לא לחשוב עליהם אך הם קרו ועדיין קורים לצערנו. במקרה של אסונות טבע כמו רעידות אדמה, צונאמי, שיטפונות לא היינו רוצים לחכות לסיוע מקומי שעלול להתעכב. ביטוח במקרים כאלו יכול לסייע בזירוז הפינוי והחזרה לארץ. מיקרי פינוי וחילוץ קורים גם כאשר מטיילים נקלעים למצבים מסוכנים בטיולי הרפתקה באזורים בהם הדרכים משובשות וקשות. דוגמא מהעבר הלא רחוק היא הסתבכותם של מטיילים ישראליים ביערות בבוליביה. זוהי דוגמא שהסתיימה בטוב אבל לפעמים לצערנו מיקרים כאלו מסתיימים בנכות או מוות . ביטוח נסיעות לחול למקומות כאלו יכסה את הנושא.

ביטוח נסיעות לחול כדאי שיכלול גם מקרה של תביעה מצד ג'. לפעמים אנחנו עלולים לפגוע במישהו אחר ואותו גורם יתבע פיצויי. אם לא נהיה מכוסים בביטוח צד ג' נאלץ לעמוד לבדנו בהוצאות התביעה. אם הביטוח כולל תביעות צד ג' נוכל להיות שקטים גם בנושא זה.

מסתבר שכך או אחרת, כל טיול לחול מחייב ביטוח נסיעות, כזה שיכסה את כל האפשריות הלא נעימות, שאליהם ניתן להיקלע בצאתנו לחופשה בחול.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מו דוידי


 


מאמרים נוספים מאת מו דוידי
 
ביטוח חובה לרכב שלכם המוצר הכי בסיסי שיש
עכשיו אתם חושבים לעצמכם וודאי על מה מתבססים המרווחים האלו של עלויות ביטוח החובה, למה אחד משלם אלף פלוס והשני אלפיים פלוס כשלא מדובר בעצם על שום עלות הקשורה ישירות לעלות הרכב. הסיבה היא מאוד פשוטה, ביטוח חובה לרכב משתנה בהתאם לפרופיל של הנהג.

כמה מושגים הקשורים בביטוח הרכב שלכם
05/03/12 | ביטוח רכב
אז איך בעצם זה שאתם משלמים מחיר אחד על הביטוח שלכם ואחרים משלמים מחיר שונה על הביטוח שלהם

ביטוח נסיעות לחול כמה עובדות ממש חשובות
על מוצר חינמי. כפי שאתם וודאי יודעים אין באמת ארוחות חינם וגם לא במקרה הזה. מדובר על ביטוח שמספק ביטוח חלקי בלבד

ביטוח רכב אתם עושים עוד לפני שהתחלתם לנהוג
04/03/12 | ביטוח רכב
אין סיכוי שתצליחו להעביר את הרכב, קטנוע או אופנוע שלכם טסט שנתי במידה ולא תוכיחו כי יש לכם לכל הפחות ביטוח רכב חובה בר תוקף – כאשר אתם ניגשים לטסט השנתי, ביטוח רכב בר

ביטוח נסיעות חול- לטוס בלב רגוע
מצב בריאותי הוא גם קריטריון לעלות ובחירת הביטוח. אישה בהריון למשל דינה שונה ויש צורך בהרחבת הביטוח בהתאם. קיים סיכון של סיבוכי הריון או לידה מוקדמת שיש לקחת אותם בחשבון.

ייצור שוקולד
מתי ואיך חל המעבר מאבקת הקקאו המרה המשמשת למטרות ריפוי והמרצה לממתק נפוץ ונגיש לכל? להליך אחראים מספר אישים

ביטוח נסיעות לחול - המגן שלך בחול
ישנם סעיפים שחייבים להופיע בכל ביטוח נסיעות, ללא הבדל מהו יעד נסיעתכם כמו כיסוי במקרה של אובדן או גניבה וכן במקרים של ביטולי או קיצור נסיעה. גם ביטוח רפואי חייב להיות בכל פוליסה

שוקולד הפרה המתוקה
מאז תחילת שנות האלפיים חלו שינויים מרחיקי לכת בחברת עלית. מרחיקי לכת קודם כל עד נצרת עילית לשם עבר מפעל השוקולד המיתולוגי שעמד בלב רמת גן.

בית זה לא רק קירות – חשיבות ביטוח משכנתא
קניית בית היא הוצאה כלכלית עצומה , ביחס להכנסות של משפחה ממוצעת. החשיבה, הזמן והממון המושקעים בקניית בית הם רבים. אחרי ההחלטה איזה בית לקנות יש צורך במשהו שיגן על הרכוש יקר הערך שלנו.

נסיעה לחול בראש שקט
במסע קניות אנחנו עלולים להיתקל בנושא של פגיעה ברכוש כמו אבידה או גניבה. מספר הפעמים שנשלוף את הארנק בקניות יכול לצוד את עינו של מישהו שיחמוד את ארנקנו. ביטוח נסיעות לחול ידאג לנו לפיצויי כספי במקרה של אובדן או גניבה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI