דף הבית פיננסים וכספים מט"ח הרשימה המלאה של הצגים החשובים ביותר בשוק הפורקס!
הרשימה המלאה של הצגים החשובים ביותר בשוק הפורקס!
מיכאל רומנסקי 24/03/12 |  צפיות: 2188

על מנת להבין את החשיבות הרבה אשר טמונה 'מאחורי' צגי מסחר חשובים, קיים צורך מקדים להבין מהי המשמעות של שוק הפורקס.

כאשר אומרים שוק הפורקס, הכוונה הינה לשוק המט"ח. שוק זה הינו שוק אשר סוחר במט"ח, הלא הוא מטבע חוץ. לפיכך, מדובר בשוק כלכלי גלובלי ושוק אשר משתנה כל העת כתוצאה ממגמות כאלו או אחרות. לפיכך, מסחר זה כלל לא יכול להתאפיין ללא תוכנות מחשבים מתקדמות, כלים ועזרים טכניים, פלטפורמות מסחר ייעודיות ואיכותיות ועוד. בין כל אותן פלטפורמות מסחר נמנים הגלגולים השונים של פלטפורמת המסחר metatrader. כל אותם כלים, עזרים, פלטפורמות ועוד לא יכולים לבוא לידי ביטוי ללא צגים אלקטרוניים אשר מציגים את הנתונים והביצועים שלהם. במאמר זה נסקור את החשובים ביותר מביניהם.

גרפי מט"ח נחשבים לצגי הפורקס החשובים והמהותיים ביותר...

כל פורקס ברוקר ללא שום יוצא מן הכלל מסתכל כל העת על צגים אשר מציגים גרפי פורקס. קיימים סוגים רבים של גרפי פורקס, למטרות שונות וייעודים שונים. ללא הימצאם של גרפי פורקס על צגי פורקס (ובמקביל להימצאה של פלטפורמת מטה טריידר 4), מסחר במט"ח כלל לא יכול לבוא לידי ביטוי. בטח לא ברמה נאותה, משתלמת ורווחית.

כאשר אומרים גרפי פורקס הכוונה הינה לגרפים הבאים: גרף מטבעות, מערכת גרפים, גרף מתקדם ועוד. קודם כל נסקור את גרף המטבעות. ובכן, גרף זה סוקר לא פחות מ - 1800 מטבעות חוץ. הוא מכיל לא פחות מ - 30 אינדיקטורים טכניים ופועל במסגרת זמן בדרגה 9. אבל היתרונות הגדולים ביותר של גרף זה טמונים בעובדות הבאות: הוא מאפשר מבט וניתוח יסודיים ומעמיקים של עשרות צמדי מטבע. ביכולתו של סוחר המט"ח לשנות את חזות ומראה הגרף, הסוג שלו, מסגרת הזמן ועוד. מעבר לכך, ניתן לשמור ניתוחים אישיים, אסטרטגיות מסחר אישיות ועוד. גרף שני, איכותי וחשוב ביותר הינו גרף בשם מערכת הגרפים. גרף זה סוקר אמנם 'רק' 28 מטבעות, אבל מכיל לא פחות מ - 46 אינדיקטורים טכניים. בנוסף, מסגרת הזמן שלו הינה בדרגה 19, והייחוד הגדול ביותר שלו טמון בכך שהוא משכפל גרפים. הוא גם 'מחזיק' במאפיינים כמו תבנית גרף ב - JAVA, מאפשר מבט וניתוח יסודי ב - 22 צמדי מטבעות ועוד. מעבר לכך, הוא כולל אפליקציה ייחודית אשר מאפשרת צפייה בלא פחות מ - 4 גרפים בו זמנית.

מטה טריידר 4 על פני צג פורקס הינה פלטפורמה חשובה ביותר!

פלטפורמת המסחר מטה טריידר 4 הינה פלטפורמה איכותית וייעודית לשוק הפורקס מבית היוצר של חברת metatrader. מטה טריידר 4 באה לידי ביטוי על פני צג פורקס, ונחשבת למבוקשת ביותר מפאת היתרונות הבאים: היא נוחה וידידותית עד מאוד לסוחר הפורקס. היא מאפשרת מסחר אוטומטי וללא שום מעורבות של הסוחר. למעשה מספיקה רק כתיבת אסטרטגיית מסחר. היא מציגה אינספור גרפים בדומה לאלו אשר מתוארים לעיל, גרפים אשר מציגים נתונים חשובים בזמן אמת. היא מכילה כמות עצומה של כלים לניתוח מסחר טכני ועוד.

הסתכלות על צגי פורקס הינה חלק בלתי נפרד ממסחר במט"ח!

אין שום ספק כי סוחר הפורקס, הן המתחיל והן המתקדם, 'חייב' להסתכל כל העת על הצגים אשר מכילים את הגרפיים המדוברים ואת מטה טריידר 4. רק התבוננות וניתוח שלהם תאפשר מסחר נבנה, יסודי ואיכותי במט"ח.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מיכאל רומנסקי


 


מאמרים נוספים מאת מיכאל רומנסקי
 
קווים לדמותו של מיצובישי אאוטלנדר phev
30/06/14 | רכב
כשמדברים על רכב חשמלי היברידי, מתכוונים לכזה המבוסס על שילוב מנועים. דגם האאוטלנדר phev מציע זאת בדיוק: פועלים בו, זה לצד זה, שני מנועים חשמליים, כל אחד מהם בנפח 82 כוח סוס, והם אחראיים על הנעת הגלגלים. את המשוואה משלים מנוע בעירה חשמלית (מנוע בנזין) בנפח של 2.0 ליטר (121 כ''ס), אשר מקבל על עצמו, מעבר להנעת הגלגלים, גם תפקיד של מחולל חשמלי לטעינת הסוללה.

מיצובישי אאוטלנדר phev - ליהנות ממכונית נפלאה
29/06/14 | רכב
מיצובישי, הנחשבת לאחת מחברות הרכבים הבולטות כיום, מציעה לנו בכל תקופה רכבים חדשניים ואיכותיים מאד. הפעם היא מביאה לנו, בעזרת חברת כמוביל, את האאוטלנדר phev, שהיא ללא ספק אחת המכוניות פורצות הדרך שניתן למצוא כיום.

ביטוח רכב - למה לשים לב
29/06/14 | ביטוח רכב
כמו כל מוצר ביטוחי אחר, גם ביטוח רכב נחשב למומלץ מאד והוא מוצע על ידי חברות הביטוח השונות בארץ. ביטוח רכב מציע למבוטחים כיסויים ביטוחיים חשובים ביותר, בין אם עבור הרכב עצמו ובין אם עבור הנהג שבו או נוסעיו. אם אתם מעוניינים לרכוש ביטוח חובה, ביטוח מקיף לרכב או ביטוח צד ג', כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא.

בנק ירושלים משיק שירות קבלת הלוואות און ליין, ללקוחות כל הבנקים
29/06/14 | הלוואות
בשנים האחרונות, עלו הוצאות המחיה של הישראלי הממוצע באופן משמעותי. הדבר לא רק מקשה על ההתנהלות, אלא גם מצריך מחשבה מחוץ לקופסה ופניה לאי אילו פתרונות מימון ואשראי.

יונדאי i10 מול יונדאי i20
29/06/14 | רכב
לא פשוט למצוא את המכונית המתאימה. השפע הכל כך רב של דגמי המכוניות המוצעים לנו כיום, הפיתוחים הרבים בתחום וגם הצרכים שמשתנים עם הזמן, הופכים את משימת מציאת המכונית המושלמת ללא פשוטה.

יונדאי i10 מול יונדאי i20 - ההשוואה המלאה
27/06/14 | רכב
יונדאי, ענקית הרכב הדרום קוריאנית, אחראית לכמה מהדגמים הפופולאריים ביותר בישראל. מקום מרכזי, מהבחינה הזו, תופסים שני דגמים עיקריים: הראשון הוא דגם המיני i10, והשני דגם הסופר מיני i20. אז מה עומד בבסיס הדגמים המובילים האלה? ומה היתרונות של כל אחד מהם?

ביטוח דירה - כיצד ליהנות מהמענה הטוב ביותר
לא משנה כמה עלתה לכם הדירה, שבה אתם מתגוררים היום, או כמה רכוש יש לכם, סביר שהם חשובים לכם לא מעט וגם עולים לא מעט כסף. במיוחד בשביל זה מוצע לכם ביטוח דירה, המציע כיסוי במקרים שבהם נגרם נזק הן לתכולה שבבית והן למבנה עצמו.

פתרונות אשראי חוץ בנקאי של Cal: כל האפשרויות
27/06/14 | הלוואות
המציאות הכלכלית של שנת 2014 מאלצת רבים מאיתנו לשנות את חוקי המשחק. כאשר הוצאות המחיה עולות, וכאשר המצב בחשבון הבנק הופך לנזיל יותר ויותר, עולה לא פעם הצורך להתבסס על פתרונות אשראי. בהקשר הזה, על רקע הקשיים שמערימים הבנקים, נראה כי האשראי החוץ בנקאי מקבל עדיפות בעיני לא מעט אנשים, ומסיבות ברורות.

כל מה שחשוב וכדאי לדעת על ביטוח תאונות אישיות
רוצים לרכוש ביטוח תאונות אישיות ומתלבטים? סוכן הביטוח שלכם הציע לכם לרכוש את הביטוח הזה, אולם אתם לא בטוחים שהבנתם בדיוק מה הוא מציע, ובכלל - עד כמה הוא כדאי? אם כן, ובעיקר כדי לעשות לכם קצת סדר בבלאגן, ריכזנו עבורכם את כל המידע שחשוב וכדאי לדעת רגע לפני שרוכשים את הביטוח הזה. אז, קדימה, קחו נייר ועט ורשמו את ההערות הבאות.

רכישת רכב יד שניה מיבואן מורשה - על היתרונות שברכישה כזו
27/06/14 | רכב
לא בכדי בוחרים רבים באפשרות של רכישת רכב יד שניה מיבואן מורשה. אמנם אפשר גם לבחור ברכישה דרך אדם פרטי או מגרש למכירת רכבים מכל הסוגים ומכל המינים, ובכל זאת, רכישה כזו מציעה לנו לא מעט יתרונות, שלא תמיד מוצאים ברכישות אחרות. מדוע כדאי לרכוש רכב באופן זה ומהם יתרונותיה של רכישה שכזו? התשובה, לפניכם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI