דף הבית קניות וצרכנות אופנה שעוני קסיו 2013
שעוני קסיו 2013
מה רוצה 14/10/12 |  צפיות: 1924

על איכות ומחיר לא מתפשרים? עבור חלק ניכר מהאוכלוסיה שעון היד הסטנדרטי הוא הרבה יותר מרק שעון. הלוא בזמננו, בעידן של המכשירים הסלולרים , אין בו כמעט כבר ממש צורך, אז למהבעצם אנשים עדיין עונדים שעוני יד? וחשוב מזה מדוע הם מבזבזים סכומים עצומים של כסף? (שעון יד יכול להגיע למעל 2000 ₪).

התשובה לשאלה הזו פשוטה יותר ממה שחושבים - הקטע של הזמן הוא לא הדבר החשוב, אלא העיקר הוא מה שהשעון משדר- יוקרה וכמובן אלגנטיות וכמובן גם הוא סמל סטטוס.

כמו במכשירים אחרים, מה שנראה מעולה ומחזיק לאורך זמן הוא יקר. בדיוק מסיבה זו חשוב לי לתרום מנסיוני ולהסביר לקהל הרחב ובעיקר לצרכנים הכבדים, שממש לא חייבים להרוויח כמו הנגיד בשביל להנות משעון של יוליס נרדין וחשוב מכך לא חייביםלפשוט את הרגלכשאנחנו רוצים לפנק את החברה עם שעון מיוחד.

שעון

כשם שכתבתי לעיל, אין צורך להוציא הון תועפות על רכישת שעון, בשנים האחרונות אפשר למצוא אתהדגמים החמים ביותר במחירים שפויים יותר, ממה שמוצאים ברוב החנויות בתחום. איך זה אפשרי? זה די פשוט, מעבר לעשיית סקר שוק מקיף במספר חנויות רגילות אני ממליץ לבדוק גם את טווח המחירים בחנות מקוונת, אני בטוח לחלוטין שהמחיר יהיה זול הרבה יותר.

תחשבו על זה, חנויות אינטרנטיות קונות את מלאי השעונים מבדיוק אותם הספקים ומספקות אותם ללקוחותיהם במחיר נוח הרבה יותר מכיוון שההוצאות שלהן קטנות יותר. אין הוצאות נלוות כמו חשמל ודמי שכירות ובגלל זה הצרכן נהנה מהנחה ניכרת על שעון חדש ומיוחד.

בכל מצב שרוכשים שעון גם כשמדובר באחד יוקרתי של פיאז'ה או סאב או שעון פשוט של מותג לא מוכר, סופר חשוב לוודא שאתם קונים אכן מוצר מקורי ולא חיקוי זול ובנוסף, שהשעון מגיע באריזה המקורית שלו, שקיבלתם את המס"ד שלו ואחריות יצרן.

פרטים אלו מהותיים גם במקרה של רכישה בחנות אינטרנטית וגם בדוכן או חנות. מעבר לכך קיימות די הרבה חנויות שנותנות לקהל הקונים הטבות נוספות כמו משלוח חינם, חריטה בחינם וכו' שיכולים להיות שיקול בקניית השעון. אם אתם עוד תרים אחרי טיפים נוספים - http://www.fwatch4u.com/33469/casio בו תמצאו טיפים, פרטים ומחירים ממיטב המומחים בתחום.

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מה רוצה


 


מאמרים נוספים מאת מה רוצה
 
לימוד קורס דיג'יי חיפה
הרצון במשכורת רצינית התחיל לקונן בי והגעתי למסקנה כי אם אני מבקש באמת להצליח בעולם המוסיקה

הכל על עיצוב חתונות מטורפות
פקת אירוע זה ענף מסובך המצריך התעמקות בגורמים שונים כגון חיפוש אולם ורב. עם זה, אפילו שרבים חשים שלקיחת מפיק תייקר את העניין, זו לא המציאות

מתנפחים לבריכה ענקית
אם בעבר נאלצנו לסגת ולסגור עם מתחם שונה, הודות למתכנן השמחות באמת שאין סיבה להתאכזב. בעצם, הגיוני מאוד שאם המתכנן ידבר עם הנציגים, הם יעניקו לו הצעה הגיונית יותר

שירותי השכרת ציוד לאירועים לא סוגרים עם כל אחד
הפקת ארוע זה תפקיד מסורבל אשר דורש השקעה רצינית בהרבה דברים לדוגמה שכירת גן ורב. אך למרות זאת, למרות שאנשים רבים נוטים לחשוב שלקיחת מפיק תייקר את העלויות, נהפוך הוא.

הפקת חתונה גדולה ומיוחדת
כולי תקווה שכול מאורע בו אהיה, יהיה כמו אז, מבדר וייחודי, שלא נתבאס על ההוצאות, מהערב בחוץ וכל הנלווה לכך - לנהוג בלילה וכדומה. הצחיקה אותי העובדה שאישיות אפורה כמו בן דודי ארגן לעצמו אירוע כה מיוחד

סנדביצ'ים לכל מאורע
במידה ואתם מעוניינים במענה שיהיה אלגנטי, לדוגמא לאירוע עסקי, כדאי לשקול את האפשרות לשכור שירות קייטרינג אסאדו או סלסלת פירות.

הדברת פשפשים בשרון
איך וכיצד מרחיקים אותם? הפתרון לסוגיה הזו מסובך. הנושא תלוי בזן של המזיק ועומק המטרד. אך הדבר העיקרי שהכי חשוב לקחת בחשבון הוא פשוט, כדאי עוד בהתחלה לשמור ולהימנע ממטרד זה.

מקרן להשכרה לאירוע
גם ענף האירועים השתנה מאד ובעידננו, המון אנשים מעוניינים לשכור אטרקציות לאירוע. בגלל זה שוכרים גימיקים ולדוג' רקדנים, זיקוקים וכיו''ב.

עיצוב הזמנה לבר מצווה
לטיב הנייר וההדפסה יש השפעה גדולה על התוצאות הסופיות כך למעשה - הזמנות לחתונה שעיצבו אותם באותו העיצוב בדיוק, אולם נוצרו ע"י נותני שירות אחרים ומפאת זאת יוצרו באיכויות אחרות כך שכל מוצר יותיר אפקט אחר לחלוטין.

מתנפחים לאירועים של ילדים
שולחנות המשחק - יש אטרקציות משחק כגון מתקנים מתנפחים, משטחי ריקוד וכיוצא בזה. בעצם, כולם יצליחו למצוא את שהם אוהבים מתוך כול הברירות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI