דף הבית ביטוח ביטוח חיים ביטוח תאונות אישיות - פוליסות לשעת חירום
ביטוח תאונות אישיות - פוליסות לשעת חירום
אסף יהלומי 27/01/13 |  צפיות: 9913

מהי תאונה אישית?

פוליסות הביטוח מגדירות אירוע חד פעמי, פתאומי בו האדם נפגע מגורם חיצוני כתאונה אישית. תחת ההגדרה המעורפלת קשה להגדיר במדויק אלו מקרים יכוסו תחת הפוליסה. את הפוליסה אפשר להפעיל במקרים בהם הפגיעה בתאונה חמורה.

מבוטחים שנקלעו לאשפוז ממושך, מצב סיעודי, נכות צמיתה, אבדן כושר עבודה או כוויות יוכלו להפעיל את הפוליסה. סכומי הפיצוי שמתקבלים משתנים בהתאם לפוליסות השונות, ישנן פוליסות שמעניקות פיצוי נדיב אל מול אחרות שמציעות רק פיצוי כספי נמוך לאחר תקופת המתנה ארוכה.

דוגמאות לאירועי תאונות אישיות

חשוב להבהיר תחילה כי פוליסת ביטוח תאונות אישיות לא מכסה מחלות. מבוטחים שנקלעו לאשפוז ממושך או מצב סיעודי בעקבות מחלה לא יוכלו להפעיל את הפוליסה. מבוטחים רבים מתאכזבים לגלות כי הפוליסה לא מכסה מחלות או פגיעות מתמשכות.

הם שואלים את עצמם מה מכסה ביטוח תאונות אישיות? בין האירועים שיכוסו על ידי רוב הפוליסות אפשר למצוא : פגיעות בשריפה, פציעות לאחר נפילה מגובה, פציעות לאחר נפילה של חפצים על המבוטח. יש להדגיש כי הפוליסות לא מכסות תאונות דרכים, קיימות פוליסות שמכסות פגיעות בתאונות דרכים באופן חלקי אך הן נדירות.

איך מפעילים את הפוליסה?

ביטוח תאונות אישיות, כמו כל ביטוח בריאות אחר יש להפעיל באמצעות הגשת תביעה לחברת הביטוח. את הטפסים המתאימים להגשת התביעה אפשר לקבל במוקדי השירות של חברות הביטוח. התביעות מטופלות בחברה בהתאם לנהלי הפוליסה ובכפוף לתנאים.

כאשר התביעה מתקבלת המבוטח מקבל פיצוי או החזר כספי. כאשר התביעה נדחית לא יהיה פיצוי כספי, אך אפשר יהיה להגיש ערעור בבקשה לבדיקה חוזרת.

כיסוי ביטוחי במקרה של מחלה

מחלות עלולות לפגוע בצורה משמעותית בכושר ההשתכרות של האדם, איכות החיים שלו ויכולת התפקוד היומיומית. בכדי להבטיח זכאות לטיפול רפואי ברמה גבוה בכל רגע נתון כדאי לרכוש הגנה של ביטוח בריאות. בשעת מצוקה הפוליסה מספקת למבוטח ולכל בני משפחתו תמיכה כלכלית, טיפול רפואי בבתי חולים פרטיים ואפשרות לקבל טיפולים מצילי חיים בחו"ל. את שתי הפוליסות הנ"ל יש להשלים עם ביטוח חיים טוב שמציע פיצוי כספי גבוה לשארים, פיצוי אבדן כושר עבודה, קצבת סיעוד וחיסכון לטווח הארוך.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אסף יהלומי


 


מאמרים נוספים מאת אסף יהלומי
 
הקמת גינות
24/03/13 | גינון
קניתם בית חדש? רוצים להקים קגינה חדשה לנוי ולמשחק? זה הזמן לחשוב איך מקימים גינה מאפס בהתאם לתנאי השטח והמקום כדי להינות מגינה מושלמת. לא חייבים להשקיע הון תופעות בזה, מספיק שיש לכם זמן, חזון ואנשי מקצוע מתאימים.

קורס ניתוח טכני - הניתוח הסתיים בהצלחה
תמיד חלמתם להבין ולנתח את כל הגראפיים המסובכים האלה בבורסה? עכשיו אתם יכולים להפסיק לחלום. אם יש לכם זיקה לתחום הכלכלה, אם מעניין אתכם לצפות בתוכניות כלכליות ויש לכם גישה לזהות השקעות ולנהל אותן כהלכה, הצעד הראשון הוא לקחת קורס ניתוח טכני.

רשלנות רפואית בניתוח
נתונים שונים מראים שקרוב לארבעים אחוז מכמות התביעות על רשלנות רפואית שמוגשות לבית משפט הן על רשלנות רפואית בניתוחים. בהתחשב בכך שבעשור האחרון יש כמעט 500 תביעות מדי שנה בתחום, אנחנו למדים עד כמה רשלנות רפואית בעת ניתוח הוא נושא טעון שמוכרע לא פעם רק בבית משפט.

חלונות אלומיניום - הבלגים שולטים
24/03/13 | שיפוצים
הרעיון של חלונות בלגיים שולט מזה זמן בעולם עיצוב הבית בכל הקשור לחלונות. שליטה זו נובעת הן בזכות העיצוב הייחודי אך גם בזכות היכולות והטכניקה המיוחדת של חלונות מסוג זה, טכניקה שמאפשרת לחלונות להחזיק מעמד זמן רב.

סורגים שקופים
24/03/13 | שיפוצים
מחפשים דרך יפה לעצב את הבית ולשמור עליו מוגן ? סורגים שקופים הם הפתרון הנוח והיפה ביותר כיום, במקום שעל כל חלון יהיו סורגים כבדים, ישנים, שמעוררים תחושה לא נעימה, סורגים שקופים משתלבים היטב בכל בית ובכל מבנה ושומרים על עיצוב הבית. שלא נדבר על בטיחות והגנה. איך זה עובד?

ניהול תיקי השקעות
06/03/13 | השקעות
כמה פעמים חלמתם על בית גדול ליד הים, מכונית אדומה פתוחה בחנייה , וטיסות לחו"ל פעם בחודש? טוב , אנחנו לא מבטיחים לכם שאם תשקיעו את כספכם תצליחו להשיג את כל זה אבל בהחלט תוכלו לחסוך כסף לעתיד ולהקנות לילדים שלכם משהו...

מים מינרליים - לשתות ישר מהטבע
אחת התעשיות המפותחות והמצליחות ביותר, בשנים האחרונות, היא תעשיית המים המינראליים. יותר ויותר אנשים עוברים לשתות מים אלו, מטעמי בריאות, ונוטשים את מי הברז. העובדה שמים מינראליים עולים כסף רב, לא משפיעה, וההוכחה לכך, היא שגשוגן של החברות המייצרות ומשווקות מים מינראליים.

ביטוח משכנתא
06/03/13 | משכנתא
רגע לפני שאתם נכנסים לדירה החדשה, ושנייה לפני שהמשכנתא אצלכם ביד, זה הזמן לעבור על ביטוח משכנתא, כדי ללמוד את התחום , אתם יודעים איך זה, מי שלא לומד, נפגע.

מקלחון הזזה
06/03/13 | ריהוט
אחרי שנים בהם היינו רגילים להציב אמבטיה במקלחת כי זה נראה לנו הכי טבעי, היום אנחנו כבר יודעים שלא חייבים אמבטיה, אפשר להסתפק במקלחון, יותר פשוט, לא פחות נוח והכי חשוב, זול.

עיצוב חדרי אמבטיה
מי שביקר בארמונות או טירות עתיקות, גילה בוודאי חדרי אמבטיה מאוד שונים מאלו שהוא מכיר היום. ראשית , בעבר לא היתה אמבטיה כמו היום, שנית, שטח החדר בוודאי לא כמו היום, וגם העיצוב השתנה. אם אז הוא היה יותר אומנותי , היום הוא יותר פרקטי. זה לא בגלל שאתם גרים בדירה ולא בארמון, זו המציאות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI