דף הבית רפואה ובריאות נשירת שיער הסרת שיער וגברים
הסרת שיער וגברים
אסף יהלומי 31/01/13 |  צפיות: 3654

בעבר, כאשר דובר על טיפול הסרת שיער, היה ברור שמי שעובר טיפול זה, הן נשים אשר מבקשות להיפטר מהשיער שעל ידיהן או רגליהן. אך החל משנות התשעים ובעיקר בשנות האלפיים, החלו טיפולי הסרת שיער להיות מנת חלקם גם של הגברים ונדמה שמאז, כאשר מדברים על טיפולי הסרת שיער, לא ברור האם מדברים על נשים או גברים.

טיפולי הסרת שיער, הפכו החל משנות התשעים וביתר שאת בשנות האלפיים, לטיפולים נפוצים מאוד. יש לכך שתי סיבות עיקריות, אשר נדמה שאינן שונות במהותן מהסיבות שטיפולי יופי אחרים הפכו נפוצים מאוד גם הם. ראשית, הטכנולוגיה השתכללה והפכה את ביצוע הטיפול לפשוט יותר, שנית, החברה הפכה להיות הרבה יותר ביקורתית כלפי המראה החיצוני והוא הפך להיות גורם יותר משמעותי בכל הקשור להצלחה חברתית.

אם מחברים את שתי הסיבות האלו, יחד עם העובדה שהגברים עברו שינוי החל מאמצע שנות התשעים, ביחס שהם נתנו למראה שלהם, באמצעות טיפוח הגוף בצורות שונות, אזי שקל להסביר ולהבין מדוע טיפולי הסרת שיער, כמו טיפולי פדיקור וכן מניקור, וטיפולי יופי אחרים, אינם עוד מנת חלקן של נשים בלבד, אלא גם של גברים.

בעבר, אם גברים היו רוצים לבצע הסרת שיער הם היו צריכים לעשות זאת באמצעות שעווה ובאמצעים אחרים, כואבים יותר או פחות. אך כל מה שגברים צריכים לעשות, זה לגשת אל אחד ממכוני הרפואה האסתטית, ולבקש לעבור טיפול הסרת שיער בלייזר.

טיפול זה יכול להתבצע ברגליים, ידיים, כתפיים, גב, צוואר או חזה. אלו המקומות שבדרך כלל גברים מבקשים להסיר בהם שיער (לעומת נשים, אשר מסירות שיער, בידיים, רגליים, מפשעה, בית השחי, פנים, כתפיים ובטן). אגב, מלבד לייזר יש אפשרות לעבור גם טיפול הסרת שיער IPL וכן בשיטות אחרות

מעבר לסיבות של יופי ומראה, ישנן סיבות נוספות בגינן גברים בוחרים לבצע הסרת שיער. ראשית, מסיבות מקצועיות. גברים אשר מתעסקים בספורט, דוגמנות, ריקוד או כל אומנות אחרת, עוברים הסרת שיער על מנת שיוכלו לעבוד בצורה מקצועית יותר ולהנאות ממקסום היכולות שלהם בתחום.

שנית, גברים בוחרים לעבור הסרת שיער, על מנת להרגיש יותר נוח בחברה. אם ניקח לדוגמא גברים אשר שעירים בחזה או גב, לעיתים קרובות גברים אלו יחושו קושי להוריד את החולצה בקרב גברים או נשים אחרות, מה שכמובן יפגע בתחושת ההנאה שלהם ויפגע קשות בביטחון העצמי שלהם.

בסיכומו של דבר, הסרת שיער לגברים, איננה עוד דבר שגברים חוששים לדבר עליו או לעבור אותו. מדובר בתהליך שגברים רבים חוזרים ועושים שוב ושוב, על מנת להיראות יפים יותר, לשמור על ביטחון עצמי גבוה יותר ולהעניק לעצמם מראה אסתטי ונעים יותר, אשר יוכלו להציג גם בפני החברה כולה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אסף יהלומי


 


מאמרים נוספים מאת אסף יהלומי
 
הקמת גינות
24/03/13 | גינון
קניתם בית חדש? רוצים להקים קגינה חדשה לנוי ולמשחק? זה הזמן לחשוב איך מקימים גינה מאפס בהתאם לתנאי השטח והמקום כדי להינות מגינה מושלמת. לא חייבים להשקיע הון תופעות בזה, מספיק שיש לכם זמן, חזון ואנשי מקצוע מתאימים.

קורס ניתוח טכני - הניתוח הסתיים בהצלחה
תמיד חלמתם להבין ולנתח את כל הגראפיים המסובכים האלה בבורסה? עכשיו אתם יכולים להפסיק לחלום. אם יש לכם זיקה לתחום הכלכלה, אם מעניין אתכם לצפות בתוכניות כלכליות ויש לכם גישה לזהות השקעות ולנהל אותן כהלכה, הצעד הראשון הוא לקחת קורס ניתוח טכני.

רשלנות רפואית בניתוח
נתונים שונים מראים שקרוב לארבעים אחוז מכמות התביעות על רשלנות רפואית שמוגשות לבית משפט הן על רשלנות רפואית בניתוחים. בהתחשב בכך שבעשור האחרון יש כמעט 500 תביעות מדי שנה בתחום, אנחנו למדים עד כמה רשלנות רפואית בעת ניתוח הוא נושא טעון שמוכרע לא פעם רק בבית משפט.

חלונות אלומיניום - הבלגים שולטים
24/03/13 | שיפוצים
הרעיון של חלונות בלגיים שולט מזה זמן בעולם עיצוב הבית בכל הקשור לחלונות. שליטה זו נובעת הן בזכות העיצוב הייחודי אך גם בזכות היכולות והטכניקה המיוחדת של חלונות מסוג זה, טכניקה שמאפשרת לחלונות להחזיק מעמד זמן רב.

סורגים שקופים
24/03/13 | שיפוצים
מחפשים דרך יפה לעצב את הבית ולשמור עליו מוגן ? סורגים שקופים הם הפתרון הנוח והיפה ביותר כיום, במקום שעל כל חלון יהיו סורגים כבדים, ישנים, שמעוררים תחושה לא נעימה, סורגים שקופים משתלבים היטב בכל בית ובכל מבנה ושומרים על עיצוב הבית. שלא נדבר על בטיחות והגנה. איך זה עובד?

ניהול תיקי השקעות
06/03/13 | השקעות
כמה פעמים חלמתם על בית גדול ליד הים, מכונית אדומה פתוחה בחנייה , וטיסות לחו"ל פעם בחודש? טוב , אנחנו לא מבטיחים לכם שאם תשקיעו את כספכם תצליחו להשיג את כל זה אבל בהחלט תוכלו לחסוך כסף לעתיד ולהקנות לילדים שלכם משהו...

מים מינרליים - לשתות ישר מהטבע
אחת התעשיות המפותחות והמצליחות ביותר, בשנים האחרונות, היא תעשיית המים המינראליים. יותר ויותר אנשים עוברים לשתות מים אלו, מטעמי בריאות, ונוטשים את מי הברז. העובדה שמים מינראליים עולים כסף רב, לא משפיעה, וההוכחה לכך, היא שגשוגן של החברות המייצרות ומשווקות מים מינראליים.

ביטוח משכנתא
06/03/13 | משכנתא
רגע לפני שאתם נכנסים לדירה החדשה, ושנייה לפני שהמשכנתא אצלכם ביד, זה הזמן לעבור על ביטוח משכנתא, כדי ללמוד את התחום , אתם יודעים איך זה, מי שלא לומד, נפגע.

מקלחון הזזה
06/03/13 | ריהוט
אחרי שנים בהם היינו רגילים להציב אמבטיה במקלחת כי זה נראה לנו הכי טבעי, היום אנחנו כבר יודעים שלא חייבים אמבטיה, אפשר להסתפק במקלחון, יותר פשוט, לא פחות נוח והכי חשוב, זול.

עיצוב חדרי אמבטיה
מי שביקר בארמונות או טירות עתיקות, גילה בוודאי חדרי אמבטיה מאוד שונים מאלו שהוא מכיר היום. ראשית , בעבר לא היתה אמבטיה כמו היום, שנית, שטח החדר בוודאי לא כמו היום, וגם העיצוב השתנה. אם אז הוא היה יותר אומנותי , היום הוא יותר פרקטי. זה לא בגלל שאתם גרים בדירה ולא בארמון, זו המציאות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI