דף הבית רוחניות אסטרולוגיה אסטרולוגיה ושאלות בנוגע לאהבה
אסטרולוגיה ושאלות בנוגע לאהבה
אבנר כהן 29/04/13 |  צפיות: 10285

יש אומרים שאהבה היא שמניע את העולם ואחרים טוענים שאהבה היא הכוח החזק ביותר שישנו. יש המסוגלים להעביר אנרגיות של אהבה לא מותנית מאחד לשני כדי לעזור לאנשים להתגבר על בעיות נפשיות ואפילו פיזיות ויש שפשוט אוהבים. אסטרולוגיה עוסקת בין היתר גם בענייני הורוסקופ אהבה מכוחה לחזות את תכונותיו של האדם ואת אישיותו. אסטרולוגיה היא שיטה למיפוי האדם ותכונותיו שממנה ניתן לגזור גם תשובות והכוונה בענייני אהבה.

כיצד אסטרולוגיה עובדת?

אסטרולוגיה היא שיטה עתיקת יומין שהלכה והשתכללה עם הדורות, אך עקרוניתיה נשארו כשהיו. את השיטה יש ללמוד לעומק כדי להכין מפה אסטרולוגית לכל אדם בנפרד. נחוץ ידע נרחב בקריאת גרמי השמיים השונים והפלנטות ותירגום מצב הכוכבים ברגע הלידה של האדם לכדי הבנת אישיותו, תכונותיו ואופיו. מכאן ניתן לגזור דברים רבים אודות האדם ואם שיוני מצב גרמי השמיים לחזות את ההשפעה שתהיה לכך על כל אדם באופן ספציפי. גם הורוסקופ אהבה הוא נגזרת של האסטרולוגיה.

תחזיות אסטרולוגיות שונות

האסטרולוגיה פועלת בכמה מישורי זמן שונים. תחזית אסטרולוגית יכולה להינתן כתחזית שנתית, חודשית, שבועית ואף יומית. כל תחזית כזו מתבססת על מיקום גרמי השמים ויחסים שונים בינהם והיחס בינהם לבין המפה האסטרולוגית. בצורה כזו יכול האסטרולוג לתת תחזית לאדם העומד מולו על פי תכונותיו האישיות העולות מן המפה האסטרולוגית שלו ומצב הכוכבים באותו היום או השבוע וכדומה ולמפות הורוסקופ אהבה יומי או שבועי וכדומה.

הורסקופ אהבה ואסטרולוגיה

כפי שנאמר, אסטרולוגיה ממפה את תכונותיו ואישיותו של האדם ולאלה יש השפעה גדולה גם על חיי האהבה שלו. אהבה היא תולדה של מצבים והזדמנויות שונות בחיים ותוצאה של חיבור אנרגטי בין אנשים. חוסר ודאות במקרים כאלה יכול להיפתר בעזרת ניתוח נכון של התכונות האישיות ומצב הכוכבים ברגע הנתון.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבנר כהן


 


מאמרים נוספים מאת אבנר כהן
 
טיול אופניים
25/08/14 | אופניים
בכל כמה שנים ישנו טרנד חדש שמשתלט על העולם, כשהפעם הטרנד הזה הוא הטרנד הבריאותי.

על הקשר בין הרצת תוכנת סולידוורקס לייצור שקיות פלסטיק
08/10/13 | קניות
תהליך ייצור של פריט כלשהו אורך זמן ממושך, בין אם מדובר בסמארטפון מתקדם ובין אם מדובר בסך הכל בחטיף שוקולד. כמובן שלכל מוצר יש את פרק הזמן שאורך ייצור, אך בשורה התחתונה לא תראו אף מוצר שמרגע התכנון שלו ועד להוצאתו לשוק אורכים מספר ימים בלבד, אלא במינימום מדובר במספר חודשים, כשפעמים רבות זה אורך במשך שנים.

חופשה בארץ עם רשת מלונות פתאל או חופשה בחו"ל באמצעות דילים לברצלונה
להיות בארץ ולהרגיש בחו"ל. זו המנטרה לפיה אנשים רבים מתכננים את החופשה שלהם ולכן הם מחפשים פעמים רבות את החופשה האולטימטיבית בארץ שתקנה להם הרגשה כאילו הטיסה אותה הם לקחו לא הייתה לאילת, אלא רחוק מאוד משם.

דירות חדשות בקריות- בקרית מוצקין, קרית חיים וקרית ביאליק
29/09/13 | נדל"ן
קחו לרגע אדם שעובד במרכז ומעוניין לרכוש שם דירה. הוא נשוי פלוס ילד ועוד ילדה בדרך. הוא שייך למעמד הביניים והוא ואשתו עובדים לפרנסתו. בדיוק כמו שאלה מתמטית כך עולה גם השאלה הבאה- מתי הוא באמת יוכל לרכוש דירה או ליתר דיוק לשלם את המשכנתה עליה? התשובה היא, כנראה, לעולם לא.

על הקשר בין כתיבת קורות חיים לבין קורס דמיון מודרך
החלק הברור ביותר של הכנה לעבודה היא כתיבה של קורות החיים. הטקסט יפה ומסודר, כל מילה מוקפדת והמטרה העליונה היא להוציא אותך כמה שיותר טוב. אבל לעיתים זה לא מספיק. לפעמים אתה מגיע לחוץ לראיון, לא מצליח לבטא את מה שאתה בדיוק חושב ומסתבך עם המילים, מה שלא מותיר ברירה למעסיק הפוטנציאלי- והוא נותר רק פוטנציאלי, בלי החלק של המעסיק.

השלבים בהגשת המנה- יועץ בטיחות מזון מתחיל, מתכוני שפים מסיימים
מי מאתנו לא אוהב לסעוד באיזו מסעדה טובה ולאכול אוכל טוב ומשובח, כזה שבסופו נלקק את האצבעות? כנראה שכולנו מעדיפים לאכול איזו מנה יוקרתית ומשביעה מאשר שוב להכין חביתה במטבח הקטן שלנו. אבל לא הרבה יודעים את התהליך המפרך שעובר המזון מרגע שהוא יוצא כחומר גלם ממפעל הייצור ועד שהוא הופך למזון הטעים שמונח לפנינו.

מתכון לילדים חובבי בישול
יש הרבה ילדים שאוהבים לבשל. את רזי הבישול הם לומדים מהסבתא האם מתוכניות טלוויזיה או מספרי מתכונים. יש שפים שהוציאו ספרי בישול המיועדים לילדים שבהם כל ילד יכול למצוא את מתכון לילדים המתאים לו ביותר וממצרכים שהוא אוהב.

פרחים תל אביב
25/08/13 | גינון
תל אביב היא העיר הגדולה בישראל ויש בה הכי הרבה תושבים מכל הערים האחרות בארץ. כמעט בכל רחוב או מרכז מסחרי אפשר למצוא חנויות פרחים וצמחים.

טיסות לבריסל- יעד עבור טיול בר מצווה לאירופה
דברים רבים בעולם נעשים בלא שום סיבה, אך יחד עם זאת ישנם דברים שנעשים לא בכדי. אחד הדברים הללו היא בחירתה של העיר הבלגית בריסל כבירתו הלא רשמית של האיחוד האירופי. העיר נחשבת לאחת מהערים בעלות המגוון האתני הגדול ביותר, כשמעל כולם ניתן לשמוע ערב רב של שפות כמו פלמית, צרפתית או הולנדית.

מתאמת נסיעות וגם עורך דין תעבורה- את מי צריך לבעיות תחבורתיות?
18/08/13 | תעבורה
חוץ מספורט בשעות בין הערביים, הליכה הפכה להיות חסרת כל שימוש. למרבית המקומות אין ברירה אלא להשתמש בכלי תחבורתי על מנת להגיע אליהם, וגם אם כבר יש מקום קרוב בו אנו צריכים לבקר נעדיף להשתמש ברכב. אך השאלה שנשאלת היא למי פונים כשיש לנו בעיה שצצה במהלך הנסיעה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI