דף הבית תיירות ונופש טיולים בארץ סיורים מאורגנים בירושלים
סיורים מאורגנים בירושלים
totach kidum 31/07/13 |  צפיות: 2729

לאחרונה התחיל בארץ  אליפות המכביה. אליפות המכבייה זו בעצם אליפות שמקבצת את כל יהודי העולם לתחרויות ספורט על אדמת ארץ ישראל. מדובר באירוע מרגש מאוד שמביא איתו מאות ספורטאים יהודים בפעם הראשונה לארץ ישראל. אין ספק שכמו שהאירוע מרגש לנו  . הוא גם מרגש לאותם ספורטאים, כל שנה שיש מכבייה חלק נכבד מאותם ספורטאים יהודים גם נשארים בארץ ועושים עלייה. יש האומרים שזוהי המטרה הראשונית של המכבייה , חלק נכבד של ספורטאים גדולים בהיסטוריה של ישראל עלו לארץ בעקבות המכבייה. כמו דיוויד בלאט וטל ברודי. הרי בעצם התחרויות הן פחות קריטיות מאליפות עולם או אולימפיאדה, אלא יותר לקירוב הלבבות, ספורטאי שמגיע עכשיו בפעם הראשונה לארץ . מעבר לספורט , גם לוקחים אותו לטיולים בירושלים, וכאשר אתה מגיע ורואוה את הדברים שרק שמעת עליהם. הרי בסיורים בירושלים, מגיעים לכותל, לכנסת. להרבה מקומות היסטוריים שבהחלט מעלים רצון עז להשתייך למדינה, בתור בחור צעיר שמגיע למדינת ישראל כספורטאי מוצלח, גם החשיבה על קריירה ספורטיבית בארץ לעיתים יותר הגיונית . הרי אם הוא מגיע מארצות הברית. לרוב יהיו ספורטאים יותר מוכשרים ממנו, והוא יתקשה לקבל הזדמנות להוכיח את יכולתיו, לעומת זאת בארץ , שפה אין מה לעשות, מלאי הכשרונות מוגבל, גם בגלל כמות האוכלוסיה, וגם בגלל החינוך הספורטיבי. שלא באמת מתחיל מגיל צעיר. ואז פה בישראל הוא יכול להתבלט ולהגיע למקומות שהוא לא היה בהם , מבחינה ספורטיבית ומבחינה אישית. כמובן שהוא יכול להביא איתו את המשפחה לארץ. אני לא רואה משפחה שבאה לארץ היפה והחמה שלנו. ולא מתאהבת בה. כמובן שאפשר לארגן את אחד מהטיולים המאורגנים בירושלים ולהראות להם את כל אוצרות העיר המדהימה . וזה בטוח ישכנע אותם להישאר פה, לסיכום, למרות קולות שנשמעים לאחרונה על הרלוונטיות של המכבייה בזמנים אלה, והאם זה שווה את ההשקעה הכספית. אני חושב שאירוע שהוא רק של היהדות. שרק ספורטאים יהודים יכולים להתחרות בו, הוא מכובד ומחויב. במיוחד כאשר הוא נותן חשיפה גדולה למדינה שלנו, ליהודים שלא ראו אותה לעולם. חשוב לשמור על המפעל הזה בחיים לשנים הבאות . כי זו חלק מהמורשת של המדינה הזו


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 totach kidum


 


מאמרים נוספים מאת totach kidum
 
Учеба старше 50 лет
Многие университеты и колледжи в Израиле, наряду с профессионально-техническими школами и учебным

סוגי תוספות שיער
03/06/19 | הכרויות
לא כל אישה מרוצה ממה שהטבע נתן לה וזו הסיבה העיקרית לכך שנשים עושות ניתוחים פלסטיים, עוברות שינויים שונים של צביעת שיער, שימוש בעדשות צבעוניות ועוד. אם יש משהו שיחסית קל לשנות כשלא מרוצים ממנו זה השיער, ואם גם את רוצה לעשות שינוי בשיער שלך הגעת לכתובת הנכונה.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

תביעות רשלנות רפואית - למי פונים?
במידה ויש לך חשש לרשלנות רפואית והתגלה אצלך סרטן צוואר הרחם, כנסי לפורטל המידע עוסק על כל דרי ההתמודדות וכיצד את יכולה למצות את הזכויות לך עקב הרלנות.

משרד עו"ד תביעות ביטוח שישיג לכם את הפיצוי שמגיע לכם
30/10/18 | ביטוח
משרד עו"ד פייל ושות' בעל נבחרת מנצחת של עורכי דין המתמחים בתביעות ביטוח נגד החברות הגדולות במטרה לתת לכל מבוטח את ההזדמנות לקבל את הפיצוי המלא שמגיע לו.

יועץ בטיחות בעבודה
בעסקים המעסיקים עובדים חשוב מאוד לשכור את שירותיו של יועץ בטיחות בעבודה, זאת על מנת להימנע מתאונות ומפגעים העשויים לגרור את העסק לנזקים משמעותיים. מנהלים בעסקים פועלים בדרך כלל ב-2 גישות אפשריות

3,000 ישראלים מוכרים ב"אטסי" איך זה עובד? ומהם סודות ההצלחה?
etsy אתר האינטרנט המוביל, הקניון הוירטואלי הידוע המכיל כ – 20,000 חנויות מקוונות של יצירות אופנה תכשיטים, עבודות אמנות, פרטי אספנות, וינטאז', עבודות יד של יוצרים מכל רחבי העולם.

לוגו הוא המצפן הגרפי של העסק
עיצוב לוגו הוא המצפן הגרפי של כל חברה, עסק או נותן שירות. קיימים 4 אבות טיפוס ללוגו. לוגו הוא אייקון רב השפעה, המסייע בזיהוי מוצר או שירות על פני המתחרים.

ייעוץ זוגי - בגדר זכות, לא חובה
כיצד ייעוץ וטיפול זוגי נכון יכול לסייע כמעט לכל זוג, מה לומדים לאורך התהליך ואיך בסופו של יום הוא מסייע להמציא את הזוגיות מחדש - התשובות לפניכם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI