דף הבית חינוך ולימודים קורסים וסדנאות השם הפרטי- תדר רב עוצמה
השם הפרטי- תדר רב עוצמה
אמנון סער 06/04/09 |  צפיות: 3645

מה אומרים  על אדם  רע במיוחד שנפטר והלך לעולם שכולו טוב ? נניח סדאם חוסין , נניח המן הרשע ,נניח היטלר ?  אנחנו מיד מדביקים לשמותיהם  גם את הביטוי " ימח שמו וזכרו " . לעומת זאת כשאנחנו רוצים להנציח מקום לעד אנחנו קוראים לו "יד ושם ". על אדם שאנחנו מעריכים אומרים: "יש לו שם טוב " וכן "שמו הולך לפניו "ולסיכום אנחנו מסכימים ש "טוב שם משמן טוב "  . היהדות בכלל והקבלה בפרט נתנו  משקל רב למשמעות השמות .

כבר בתנ"ך מצאנו מגוון רב של שמות וכן פירושיהם ומשמעותם . הראייה הנומרולוגית גורסת כי שמו של האדם ושם משפחתו מעידים על תכונותיו הבולטות המתאימות להתנהלותו בחיים בעיקר במישור הזיווג והעיסוק .

אנחנו מכירים מגוון רחב של בני אדם סביבנו . כל אדם הוא עולם ומלואו .לכל אדם מספר תכונות המייחדות אותו ומאפיינות את אישיותו והתנהגותו . כך אנו פוגשים את הטיפוס האנרגטי אשר שואף כל חייו להגיע למעמד , להיות עשיר ,להיות מפורסם ,אלו האנשים שסך הכל שמם הפרטי = 8 . המספר הזה הינו התדר בו הם פועלים לדוגמא השם ניסים =4+1+6+1+5=17=8 .סביר מאד שניסים יהיה עצמאי שמגלגל המון כסף או בסביבתיות היכולה להשתלב עם קידום כמו בנק . אנו מכירים גם את האנשים החומריים ,הביקורתיים ,אלו שיורדים לפרטים ,העקשנים ,הפדנטים אלו שייכים למספר 4 לדוגמא : רחל =3+8+2=13=4 .סביר מאד שרחל תעסוק בתחומים הקשורים למבנים כגון מנהלת משרד נדל"ן וכו' . ניסים ורחל בדוגמא שלנו יתנהגו בצורה שהם מתנהגים בגלל שאלו השמות שלהם אם יקראו לרחל רחלי אזי היא תהיה מספר 5  ותתנהג בצורה שונה לגמרי מרחל רחלי תהיה אשה משוחררת האוהבת חופש ומרחב וסביר שתעבוד בשיווק ומכירה .בצורה זו ניתן להכיר תכונות אנשים ולדבר בשפתם או לכוון אותם לתחומי עיסוק מתאימים או לתחומים אחרים לדוגמא  אפשר למשל לייעץ לאשה ששם בעלה דוד (=5) לקרוא לו דודי (= 6) כיוון שדודי ידבר וינהג בדרך משפחתית  . אם תרצו דוגמא מפורסמת ,אפשר לדבר על הזמרת ריטה (8) - אנרגטית , עשירה ,שאפתנית .

לעתים קרובות אני נשאל אם יש מספרים רעים או טובים המשפיעים על האדם .אז אין דבר כזה . על פי המשפט שציטטנו במאמר הראשון :"הכל צפוי והרשות נתונה "יש לאדם את הבחירה איך להתנהג ומה לעשות . אדם בשם יצחק (=1 ) הינו אדם עצמאי ,מוביל ,מנהיג שלא אוהב לקבל מרות ויהיה מנהל ,מנכ"ל או עצמאי. הוא יכול להיות מנכ"ל אנושי ,מבין ,צנוע והוא עלול להיות מנכ"ל עריץ ,שתלטן ,אגואיסט .כמובן שיש קשר גם למספר הפעמים שהמספר 1 מופיע סביבו.

כדי להעמיד דברים בפורפורציה ,נציין כי ישנם עוד מספרים המקיפים את האדם ומצויים בשם המשפחה ובתאריך הלידה .גם להם יש מקום בתכונות והם גם גורמים לכך שהאדם אינו חד ממדי .

מה קורה כשיש 2 שמות כמו חיים משה כהן  ? מהי משמעות שמות ההורים ? למה מוסיפים או משנים שמות ?על כך  במאמר הבא .

(ניתן לשלוח שאלה כללית עם תאריך לידה ושמות ההורים .לאנשים נשואים גם שמות ותאריכי לידת בני הזוג .כמו כן לצרף מייל ומספר נייד ) .

אמנון סער -נומרולוג

ייעוץ .הכוונה .הרצאות .

www.neomisaar.com

[email protected]

054/9292191

סדנאות נומרולוגיה בקר וערב .

מופיע בתוכניות" זמן מיסטיקה "בערוץ 10 .

יועץ ב"קו המומחים" מידי יום א בשעה 18.00ברדיו 103 f.m.

יועץ  עיסקי באתר : www.HomeBiz.co.il

* כל הזכויות שמורות למחבר . אין להעתיק ,לשכפל או להשתמש בכתוב ללא אישור .


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אמנון סער


 


מאמרים נוספים מאת אמנון סער
 
תאריך הלידה – הגורל נחרץ .
עם היוולדנו נקבע תאריך הלידה ובכך נקבע הגורל לכל החיים. בניגוד לשמות נתון זה אינו ניתן לשינוי וקובע את התכונות הדומיננטיות והעיתויים הצפויים .

. השם – המצפן של התת מודע
השם שלנו הינו אחד הכלים הדומיננטיים בדרכנו לממש את מטרותינו. השם מלמד על התכונה העיקרית המאפיינת אותנו. איך זה עובד ? איך ניתן להבין את הקודים ? במאמר הבא .כאשר מנתחים שמות מול תאריך הלידה ניתן לקבל שלל אינפורמציה .

השם הפרטי- תדר רב עוצמה
לשמות שלנו יש תדר נומרולוגי אשר משפיע על העשייה שלנו ועל התכונות הדומיננטיות אשר בשילוב תאריך הלידה משפיעים על החלטות ובחירות .על ידי טכניקה יחודית בשם אפקט התובנה ניתן לכוון את האדם על פי שמו ופרטים נוספים אל יעוד

הקודים המופלאים של המספרים .
מהו התדר המופלא של המספרים ?כיצד הוא פועל על תת המודע שלנו ? כיצד הוא משפיע על תכונותינו ,גורלנו ?

נומרולוגיה– הפילוסופיה .
נומרולוגיה –פילוסופיית חיים
מהי תכלית האדם בעולם ?מהו היעוד ?הגורל ?כיצד משפיעה המערכת הגורלית ?


נומרולוגיה קבלית – הקדמה
הנומרולוגיה מאפשרת לכל איש ואשה בצד האישי הזוגי וכן בצד האישי להבין את יעודו ואת הפוטנציאל לביצוע מהלכים כאלו ואחרים בחיים . היא מטפלת בשאלות קשות אשר אין להן תשובה קונבנציונאלית ופותרת אותם בצורה מדהימה בדיוקה .

נומרולוגיה - הקדמה .
מהי תורת הנומרולוגיה ? על מה מבוססת ? איך מבינים אותה ?
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI