דף הבית אימון אישי אימון לרוחניות . השם – המצפן של התת מודע
. השם – המצפן של התת מודע
אמנון סער 07/04/09 |  צפיות: 3778

אם השם הפרטי שלנו מגלה על התכונה הדומיננטית  שלנו אשר מובילה להגשמת יעודנו ,מה אפשר ללמוד על שם המשפחה ? התשובה - עוד תכונה אבל פחות דומיננטית .לדוגמא : אקח שם מהסביבה הקרובה אלי (וכדי לא לפגוע באף אחד  ) : אמנון סער . אמנון = 1+4+5+6+5 =21=3 תכונה יצירתית . סער = 6+7+2=15 =6 תכונת משפחתיות . את העובדה שאני יצירתי אפשר לראות בכך שאני בעל כושר ביטוי טוב בכתב אחרת כנראה  שלא הייתם קוראים את סדרת המאמרים שלי....גם התכונה המשפחתית מאפיינת אותי .אישית, התא המשפחתי הינו המנוע שלי בחיים .

מה עוד אפשר ללמוד מהשמות ? גם תכונות פנימיות .אילו תכונות עמוקות שלעיתים האדם לא מחצין או מעוניין להסתיר וכבר פגשתי גם אנשים שלא היו מודעים להן עד ש"גיליתי "להם והם "נזכרו "שזה נכון . אגב, במסגרת עיסוקיי אני יועץ לבעלי עסקים וחברות השמה בבחירת עובדים . מועמד חדש לעבודה הממלא טופס פרטים אישיים יכול לתאר את תכונותיו  ככל שיעלה על דעתו . המספרים שלו מעידים אם כתב אמת או לא .יותר מכך, ניתן לבדוק דרך המספרים אם תכונותיו מתאימים לעיסוק המוצע .

אז , איך מגלים תכונה פנימית ?

הסוד מסתתר באותיות א.ה.ו.י . לדוגמא בשם אמנון סער מסתתרות שתי אותיות א.ה.ו.י. : ו(6 ) ,י(1)= 7 . וכפי שראינו מלמד המספר הזה על חיבור לרוחניות ומיסטיקה אותו אני מממש  בעיסוקי כנומרולוג . שאר האותיות : מ,נ,ן,ס,ע,ר = 29=11= 2 מלמדות על תכונה נוספת -חיצונית : רגישות אשר מהווה כלי הכרחי במסגרת עבודתי עם לקוחותיי המשתפים אותי בעיותיהם האישיות, לעיתים  הכמוסות ביותר על מנת שאוכל לסייע להם בפתרון  .

רגע , עוד לא סיימנו .

חיבור של השם הפרטי ושם המשפחה נותן לנו אינפורמציה נוספת - השאיפה . לכן ,אמנון =3+סער =6 וביחד =9. הקוד המוביל של המספר הזה הינו :העברת מסרים ,הדרכה ,הרצאה ואכן זהו תחום נוסף בפעילותי - הרצאות .

השם, אם כן , מהווה חלק דומיננטי וחשוב בפוטנציאל ובפאזל המספרים המקיפים  את  האדם . אפשר להזכיר שהמגזר החרדי המודע למשמעות השם מקפידים לקרוא לאדם בשני שמות, אם יש לדוגמא: שמו של האדם הוא אברהם -יצחק מזרחי כי אז כולם יכנוהו אברהם-יצחק .אם אשה נקראת חנה - צילה כהן כי אז יכנוה חנה -צילה .

חשוב מאד ששם יתאים לתאריך הלידה וקיימת טכניקה נומרולוגית לבדיקה זו . כאשר אין התאמה ,תיתכן האפשרות של קושי במימוש המטרות בחיים . זו הסיבה לתופעה המתרחשת בשנים האחרונות לשינוי או הוספת שמות או אותיות .יחד עם זאת לא מומלץ להיחפז ולשנות שמות .רצוי להתייעץ עם אדם מוסמך ומקצועי .יש לדעת ששינוי שם עשוי באותה מידה לחבל במימוש המטרות וקשיים בגורל .ישנו פן נוסף של שמות המצוי בקבלה ואשר לפיו לאותיות ישנן תדרים המשפיעים על האדם .עוד נבחן את הנושא כשנעלה את נושא הנומרולוגיה הקבלית .

וכדי לסכם את נושא השמות ולהדגיש את חשיבותו ניקח כדוגמה את ראש האופוזיציה מר בנימין נתניהו . השם בנימין = 9 (ורבאלי ) נתניהו =8 (שאפתנות  ,כח ,מעמד )  וביחד התוצאה 17=8 -השאיפה להצלחה ,להובלה ,לפרסום . יודגש : בנימין נתניהו לא היה נמצא במקום שהוא נמצא אם שמו היה שונה .במקרה זה התכונות שלו היו שונות ולכן סביר להניח שהיה עוסק במשהו אחר או שהיה מצוי בזירה הפוליטית בדרג אחר .

בפעם הבאה נבחן את תאריך הלידה אשר דרכו ניתן לבחון תכונות ,מהלכים ,עיתויים ופוטנציאל .

הערה :התנצלות .מאמריי נכתבים בלשון זכר כי זוהי נורמה מסויימת .כמובן ,שהם מיועדים לשני המינים .

(ניתן לשלוח שאלה כללית עם תאריך לידה ושמות ההורים .לאנשים נשואים גם שמות ותאריכי לידת בני הזוג .כמו כן לצרף מייל ומספר נייד ) .

אמנון סער -נומרולוג

ייעוץ .הכוונה .הרצאות .

www.neomisaar.com

[email protected]

054/9292191

סדנאות נומרולוגיה בקר וערב .

מופיע בתוכניות" זמן מיסטיקה "בערוץ 10 .

יועץ ב"קו המומחים" מידי יום ראשון בשעה 18.00 ברדיו 103 f.m.

יועץ  עיסקי באתר : www.HomeBiz.co.il

* כל הזכויות שמורות למחבר . אין להעתיק ,לשכפל או להשתמש בכתוב ללא אישור .


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אמנון סער


 


מאמרים נוספים מאת אמנון סער
 
תאריך הלידה – הגורל נחרץ .
עם היוולדנו נקבע תאריך הלידה ובכך נקבע הגורל לכל החיים. בניגוד לשמות נתון זה אינו ניתן לשינוי וקובע את התכונות הדומיננטיות והעיתויים הצפויים .

. השם – המצפן של התת מודע
השם שלנו הינו אחד הכלים הדומיננטיים בדרכנו לממש את מטרותינו. השם מלמד על התכונה העיקרית המאפיינת אותנו. איך זה עובד ? איך ניתן להבין את הקודים ? במאמר הבא .כאשר מנתחים שמות מול תאריך הלידה ניתן לקבל שלל אינפורמציה .

השם הפרטי- תדר רב עוצמה
לשמות שלנו יש תדר נומרולוגי אשר משפיע על העשייה שלנו ועל התכונות הדומיננטיות אשר בשילוב תאריך הלידה משפיעים על החלטות ובחירות .על ידי טכניקה יחודית בשם אפקט התובנה ניתן לכוון את האדם על פי שמו ופרטים נוספים אל יעוד

הקודים המופלאים של המספרים .
מהו התדר המופלא של המספרים ?כיצד הוא פועל על תת המודע שלנו ? כיצד הוא משפיע על תכונותינו ,גורלנו ?

נומרולוגיה– הפילוסופיה .
נומרולוגיה –פילוסופיית חיים
מהי תכלית האדם בעולם ?מהו היעוד ?הגורל ?כיצד משפיעה המערכת הגורלית ?


נומרולוגיה קבלית – הקדמה
הנומרולוגיה מאפשרת לכל איש ואשה בצד האישי הזוגי וכן בצד האישי להבין את יעודו ואת הפוטנציאל לביצוע מהלכים כאלו ואחרים בחיים . היא מטפלת בשאלות קשות אשר אין להן תשובה קונבנציונאלית ופותרת אותם בצורה מדהימה בדיוקה .

נומרולוגיה - הקדמה .
מהי תורת הנומרולוגיה ? על מה מבוססת ? איך מבינים אותה ?
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI