דף הבית רוחניות נומרולוגיה נומרולוגיה - הקדמה .
נומרולוגיה - הקדמה .
אמנון סער 22/06/08 |  צפיות: 12937

  עצמו לרגע את העיניים ונסו לדמיין את עולמינו ללא מספרים . מה אתם רואים ? אנדרלמוסיה ,בלאגן , תוהו ובוהו .....איך היינו קובעים פגישות? איך היינו מבטאים את גובהנו ? משקלנו ? שכרנו ? מספר נציגינו בכנסת ? כמות האיי .קיו . שלהם ? וכו' וכו' וכו' .

 

   החכמים הקדמונים – פיתגורס ואחריו שרשרת ארוכה של פילוסופים ואנשי רוח – חיפשו במספרים משהו יותר נשגב מאשר סתם ביטוי לכמות או הערכה .הם ייחסו למספרים תכונות מיסטיות ואף קבעו שכל מהלך או תהליך בעולם ניתן לבטא על ידי מספר . אחרי ניתוחים ומחקרים אין ספור מצאו שתי תכונות בולטות במספרים :

א.      תכונות גלויות דרכן נתגלו הנוסחאות המתמטיקאיות הבסיסיות כגון : משפט פיתגורס, שטחי והקפי הצורות ההנדסיות ועוד ועוד . נוסחאות אלו מלוות אותנו בחיי היומיום ומהוות כלי עזר בסיסיים של בעלי מקצוע כמו אדריכלים , מהנדסים וכו' .

ב.      תכונות סמויות המתבססות על כך שלכל ספרה מ-1 עד 9 יש השפעה על היקום בכלל ועל האדם בפרט . כך ,לדוגמה  , נולד" חיתוך הזהב "בדמות יחס מספרי קבוע הנמצא במקומות שונים בטבע ובגוף האדם בצורה מדהימה ,או –דוגמא נוספת לספרה 9 אשר מוכפלת בכל מספר אקראי כאשר חיבור הספרות בתוצאה הסופית מחזיר אותנו ל- 9 .

 

במקביל התפתחה תורת הקבלה שראתה במספרים חיבור רוחני בין האלוהות לאדם כאשר המספרים יוצרים רטט על האדם משפיעים על תכונותיו ,יעודו ,שאיפותיו ,זיווגו , עיסוקו וכו' . במהלך השנים שונה השם תורת המספרים  לתורת הנומרולוגיה והיא הפכה לכלי שבעזרתו היו מלכים ולאחר מכן מנהיגי עמים מקבלים החלטות ובונים אסטרטגיות וטאקטיקות ניהוליות .

 

 כיום משמשת הנומרולוגיה ליעוץ והכוונת אנשים בחיים . מאחר והיא מושתתת על מספרים הרי תוצאותיה מדוייקות להדהים .ניתן בעזרתה להכיר תכונות חיצוניות ופנימיות של האדם (גם כאלה שהוא מנסה להסתיר או אפילו לא מודע להן ),לנתב אותו לתחום עיסוק המתאים לפוטנציאל שהגורל מועיד לו ובעיתוי הנכון , להבין ולייעץ במצבי משבר זוגיים ,לענות על שאלות קשות בתחום העסקים ,לחזות מצבים ועוד ועוד ועוד .

 

   בסדרת המאמרים הקרובה אפתח לכם  צוהר אל עולם הנומרולוגיה המרתק . ננסה להבין את הפילוסופיה מאחורי התורה ,נלמד על הקודים היסודיים ,נבין מה יש בשם ,בשם המשפחה , נגדיר מהי שנה אישית ונענה על שאלות שיופנו על ידי הגולשים (לשלוח שאלה כללית עם תאריך לידה ושמות ההורים .לאנשים נשואים גם שמות ותאריכי לידת בני הזוג .כמו כן לצרף מייל ומספר נייד ) .

·         האזינו מידי יום ראשון בשעה 17.00 לתוכנית "תשבץ המספרים בחיים " ברדיו 106 f.m.  (קול הקמפוס) בהנחיית אמנון סער .

·         בסוף יוני 2008 תחילת קורס נומרולוגיה באור יהודה . פרטים באתר        www.neomisaar.com

   

אמנון סער –נומרולוג

אפקט התובנה -

תשבץ המספרים בחיים .

ייעוץ .הכוונה .הרצאות .

[email protected]

054/9292191

יועץ  עיסקי באתר : www.homebiz.co.il

 

 

* כל הזכויות שמורות למחבר . אין להעתיק ,לשכפל או להשתמש בכתוב ללא אישור .

 


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אמנון סער


 


מאמרים נוספים מאת אמנון סער
 
תאריך הלידה – הגורל נחרץ .
עם היוולדנו נקבע תאריך הלידה ובכך נקבע הגורל לכל החיים. בניגוד לשמות נתון זה אינו ניתן לשינוי וקובע את התכונות הדומיננטיות והעיתויים הצפויים .

. השם – המצפן של התת מודע
השם שלנו הינו אחד הכלים הדומיננטיים בדרכנו לממש את מטרותינו. השם מלמד על התכונה העיקרית המאפיינת אותנו. איך זה עובד ? איך ניתן להבין את הקודים ? במאמר הבא .כאשר מנתחים שמות מול תאריך הלידה ניתן לקבל שלל אינפורמציה .

השם הפרטי- תדר רב עוצמה
לשמות שלנו יש תדר נומרולוגי אשר משפיע על העשייה שלנו ועל התכונות הדומיננטיות אשר בשילוב תאריך הלידה משפיעים על החלטות ובחירות .על ידי טכניקה יחודית בשם אפקט התובנה ניתן לכוון את האדם על פי שמו ופרטים נוספים אל יעוד

הקודים המופלאים של המספרים .
מהו התדר המופלא של המספרים ?כיצד הוא פועל על תת המודע שלנו ? כיצד הוא משפיע על תכונותינו ,גורלנו ?

נומרולוגיה– הפילוסופיה .
נומרולוגיה –פילוסופיית חיים
מהי תכלית האדם בעולם ?מהו היעוד ?הגורל ?כיצד משפיעה המערכת הגורלית ?


נומרולוגיה קבלית – הקדמה
הנומרולוגיה מאפשרת לכל איש ואשה בצד האישי הזוגי וכן בצד האישי להבין את יעודו ואת הפוטנציאל לביצוע מהלכים כאלו ואחרים בחיים . היא מטפלת בשאלות קשות אשר אין להן תשובה קונבנציונאלית ופותרת אותם בצורה מדהימה בדיוקה .

נומרולוגיה - הקדמה .
מהי תורת הנומרולוגיה ? על מה מבוססת ? איך מבינים אותה ?
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI