דף הבית נשים נשים - אחר אין תכשיטים אלא ליופי
אין תכשיטים אלא ליופי
בתיה כץ 02/06/14 |  צפיות: 1914

בשנים האחרונות החל להיווצר שינוי דרסטי בהתנהלות הצריכה של ענף התכשיטים, יש עליה גדולה בהתעניינות בתכשיטי כסף וגולדפילד , אחת מתוך הגורמים לכך הינה עליית מחיר הזהב ברחבי העולם שהשפיעה מיידית לעליה במחירי התכשיטים מזהב טהור. מסיבה זו הצרכנים מצאו בסופו של דבר מוצרים חלופיים מצוינים לדוגמה ועוד וסוגים נוספים.

במאמר זה תוכלו לקבל אינפורמציה חשובה לגבי מספר סוגים של תכשיטים שהולכים כיום, איזה מעלות יש בהם ודרכים באיזה אופן לשמור על אותם תכשיטים

תכשיטי כסף

תכשיטים מכסף הם תכשיטים מיוחדים בעלי יופי מרשים אשר מעניק חן כמעט בכל הופעה והופעה, מרבית הבנות מחזיקות באמתחתם תכשיטים מכסף כמו שרשראות, עגילים וכן הלאה. כדי לוודא שאותו תכשיט הינו אמיתי והוא עשוי מכסף טהור מומלץ לבדוק שמופיע עליו החותמת 925. את תכשיטי הכסף אי אפשר לייצר ממאה אחוז כסף מפני שהדבר היה גורם להם שיהיו רכים מאד ולא ניתן לייצר אותם, מסיבה זו הוסיפו שבע אחוזים וחצי של נחושת שהיא נחשבת לסוג מתכת היותר יוקרתית לייצור של תכשיטים איכותיים.

תכשיטי כסף נוטים להשחרה, אחת מתוך הסיבות השכיחות לתופעה הנ"ל היא הרמה של החומציות בעור הגוף. ככל שרמת החומציות עולה, התכשיטים נוטים להשחיר. קיימים כמה גורמים שמעלים את הרמה של החומציות לדוגמה התעמלות ופעילות גופנית, כיוון שכך מומלץ  להסיר את כל התכשיטים קודם הפעילות.

לא מעט נשים שואלות האם צריך להסיר את תכשיטי הכסף לפני המקלחת, והתשובה לכך היא שכדאי ואף מומלץ להתקלח עם התכשיטים  בגלל שהמים והסבון גורמים לאיזון רמת החומציות בעור ובנוסף גם עוזרים להסיר את כתמים שחורים, ולאחר המקלחת מומלץ ליבש אותם בצורה עדינה עם מטלית עדינה. אבל צריך להיזהר מלהתרחץ עם התכשיטים בבריכה או בים בגלל שמי הבריכה מכילים כלור והמים של הים הינם מכילים מלחים שיכולים לגרום לפגיעה בתכשיט.

תכשיטים מגולדפילד

תכשיטי גולדפילד הם בעצם תכשיטים שהזהב בהם מהווה בתור חלק משמעותי מאד גם בכמות והן בנוגע לתהליך העיצוב שהוא עובר במהלך הייצור, תכשיטים העשויים מגולדפילד דומים בחזותם החיצונית לתכשיטי זהב.

כל אישה מעוניינת שתכשיט הגולדפילד שלה תשמור על הברק והחן לאורך זמן, וכיוון שכך יש לדאוג שהוא אינו יבוא במגע עם בשמים ועם אלכוהול, בזמן רחצה בים ובבריכות יש להסיר את התכשיטים ומידי פעם לנקות בנוזל ניקוי מתאים ואחרי כן לנגב בצורה עדינה במטלית רכה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 בתיה כץ


 


מאמרים נוספים מאת בתיה כץ
 
מצוות לימוד תורה
26/05/19 | יהדות
לימוד תורה היא מצוות עשה מהתורה, לפי המקורות, מצווה זו עומדת נגד כל יתר המצוות כמו שנאמר תלמוד תורה נגד כולם, הערך של לימוד התורה, מלבד היותו מצווה, הוא ידוע בהשפעה העצומה שיש לו על נפש האדם, הלימוד נוטע בנפש האדם יושר, מידות טובות, ערכים של יושר אהבת ישראל, חסד ורחמים.

בחירה מוצלחת של תיק לספר תורה
30/04/19 | יהדות
ישנם תיקים לספר תורה העשויים מאיכות ירודה וחומרים שמתכלים ומתבלים לאחר זמן קצר, אצלנו לדוגמא התיקים עשויים עץ בוק משובח והדוגמאות העיטורים נעשים בעבודת יד, על ידי אנשי מקצוע המובילים בתחום זה.

עין הרע - איך מסירים עין הרע
25/02/19 | קבלה
יש עין הרע או שאין עין הרע? לא פעם עולה השאלה האם אכן קיימת המציאות של עין הרע חד משמעית תדעו שהמושג עין הרע הוא אמיתי ונכון.

הסרת עין הרע
25/02/19 | קבלה
במסכת ברכות חז"ל אומרים על יוסף שלא שלטה בזרעו עין הרע והם ממשילים את זה לדגים. כיוון שהדגים נמצאים בים ואין עין יכולה לראות אותם בצורה ישירה ולכן היא אינה יכולה להזיק להם.

הכל על פדיון נפש
08/01/19 | יצירתיות
פדיון נפש הוא בעצם פעולה רוחנית המשחררת את האדם מגזירה או חסימה. מטרת הפדיון היא להרחיק מפריעים רוחניים, לשנות גזר דין של אדם לטובה

תיקון רוחני לחולה
08/01/19 | יהדות
רבותינו הקדושים הזכירו שיקדים אדם רפואה למכה - צריך להתפלל על בריאות מידי יום ביומו גם כאשר אנו חשים בטוב ומתפקדים מצויין, נודה לאלוקים על הבריאות שנתן לנו ונבקש על העתיד שיתמיד בריאותינו, בריאות ילדינו, הורינו ושל כל היקרים לנו.

האם אפשר להועיל לאדם שכבר נפטר מהעולם?
08/01/19 | קבלה
יצא לכם בודאי לא פעם לשמוע על עניין של תיקון הנפטרים. מה זה בעצם תיקון נפטרים? למה עושים את התיקון הזה? ולמי זה מועיל? כל זאת ועוד במאמר הבא שלפניכם.

כיצד נבחר לאמא את המתנה המתאימה?
יום האם הגיע? אמא חוגגת יום הולדת או יום נישואין? זה בדיוק הזמן הנכון להביע ליקרה לנו מכל את אהבתנו הרבה וההערכה על כל המסירות, הדאגה והתמיכה שהיא מעניקה לנו ללא כל תמורה מאז הגחנו לאוויר העולם ועד עצם היום הזה.

כיצד להפתיע ולרגש את בת הזוג?
יש להקדיש מחשבה ותשומת לב לבחירה של המתנה המקורית שלכם שזה אומר, להתחשב במה שמקבל המתנה אוהב או זקוק לו, אם יש משהו מסויים שהוא צריך או אין לו והוא רוצה אותו, איזה דבר באמת יצליח להפתיע אותו וכן הלאה על זה הדרך.

אין תכשיטים אלא ליופי
02/06/14 | נשים - אחר
תכשיטי גולדפילד הם בעצם תכשיטים שהזהב בהם מהווה בתור חלק משמעותי מאד גם בכמות והן בנוגע לתהליך העיצוב שהוא עובר במהלך הייצור, תכשיטים העשויים מגולדפילד דומים בחזותם החיצונית לתכשיטי זהב.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI