דף הבית בית משפחה וזוגיות אירועים וחתונות כיצד נבחר לאמא את המתנה המתאימה?
כיצד נבחר לאמא את המתנה המתאימה?
בתיה כץ 18/06/14 |  צפיות: 1909

"אמא יקרה לי יקרה, שיר קטן אשירה לך כי אני אוהב אותך...: רגע, רק שיר קטן? ומה עם מתנה לאמא?

יום האם הגיע? אמא חוגגת יום הולדת או יום נישואין? זה בדיוק הזמן הנכוןלהביע ליקרה לנו מכל את אהבתנו הרבה וההערכה על כל המסירות, הדאגה והתמיכהשהיא מעניקה לנו ללא כל תמורה מאז הגחנו לאוויר העולם ועד עצם היום הזה.

כיצד בוחרים לאמא את המתנה המתאימה?

זוהי שאלת השאלות, כיצד נבחר לאמא שלנו מתנה שאכן תשמח אותה, תפתיע,תרגש ותגרום לה להרבה נחת, ובכן לא מעט אנשים מתלבטים איזה מתנה כדאילהעניק לאמא, בדרך כלל נראה שלא חסר לאמא כלום, יש לה את כלי המטבח שהיאאוהבת להשתמש בהם, לא רואים את הקירות בבית מרוב תמונות, ספרים לא חסר להוגם ככה לא תמיד יש לה זמן פנוי לקריאה אז איזה מתנה לאמא אנו נוכל להעניק, מתנה שתפתיע ותשמח אותה.

מתנה בהקדשה אישית מגישה בפניכם את הפיתרון המושלם לשאלה הזו, אתר זהמציע קולקציה מרהיבה של תכשיטי גולדפילד ותכשיטי כסף מדהימים בסגנון מיוחד,כל אישה יודעת שתמיד כיף להתחדש בתכשיטים חדשים. בנוסף לתכשיטים היחודייםשתמצאו באתר, אתם מקבלים שלושה בונוסים והם:

1.      מגנט מעוצב בו כתוב הברכות שאתם מאחלים לאמא

2.      אריזת מתנה יפה

3.      משלוח חינם לביתכם ואם תרצו ניתן גם לבית של אמא

דמיינו את אמא מקבלת אריזה יפה ובתוכה מתנה מקורית והקדשה מיוחדת על מגנט שאותו היא מצמידה ישר אל המקרר, היא תזכור את המתנה שלכם לאורך זמן ואתם - הצלחתם להפתיע את אמא ובגדול!


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 בתיה כץ


 


מאמרים נוספים מאת בתיה כץ
 
מצוות לימוד תורה
26/05/19 | יהדות
לימוד תורה היא מצוות עשה מהתורה, לפי המקורות, מצווה זו עומדת נגד כל יתר המצוות כמו שנאמר תלמוד תורה נגד כולם, הערך של לימוד התורה, מלבד היותו מצווה, הוא ידוע בהשפעה העצומה שיש לו על נפש האדם, הלימוד נוטע בנפש האדם יושר, מידות טובות, ערכים של יושר אהבת ישראל, חסד ורחמים.

בחירה מוצלחת של תיק לספר תורה
30/04/19 | יהדות
ישנם תיקים לספר תורה העשויים מאיכות ירודה וחומרים שמתכלים ומתבלים לאחר זמן קצר, אצלנו לדוגמא התיקים עשויים עץ בוק משובח והדוגמאות העיטורים נעשים בעבודת יד, על ידי אנשי מקצוע המובילים בתחום זה.

עין הרע - איך מסירים עין הרע
25/02/19 | קבלה
יש עין הרע או שאין עין הרע? לא פעם עולה השאלה האם אכן קיימת המציאות של עין הרע חד משמעית תדעו שהמושג עין הרע הוא אמיתי ונכון.

הסרת עין הרע
25/02/19 | קבלה
במסכת ברכות חז"ל אומרים על יוסף שלא שלטה בזרעו עין הרע והם ממשילים את זה לדגים. כיוון שהדגים נמצאים בים ואין עין יכולה לראות אותם בצורה ישירה ולכן היא אינה יכולה להזיק להם.

הכל על פדיון נפש
08/01/19 | יצירתיות
פדיון נפש הוא בעצם פעולה רוחנית המשחררת את האדם מגזירה או חסימה. מטרת הפדיון היא להרחיק מפריעים רוחניים, לשנות גזר דין של אדם לטובה

תיקון רוחני לחולה
08/01/19 | יהדות
רבותינו הקדושים הזכירו שיקדים אדם רפואה למכה - צריך להתפלל על בריאות מידי יום ביומו גם כאשר אנו חשים בטוב ומתפקדים מצויין, נודה לאלוקים על הבריאות שנתן לנו ונבקש על העתיד שיתמיד בריאותינו, בריאות ילדינו, הורינו ושל כל היקרים לנו.

האם אפשר להועיל לאדם שכבר נפטר מהעולם?
08/01/19 | קבלה
יצא לכם בודאי לא פעם לשמוע על עניין של תיקון הנפטרים. מה זה בעצם תיקון נפטרים? למה עושים את התיקון הזה? ולמי זה מועיל? כל זאת ועוד במאמר הבא שלפניכם.

כיצד נבחר לאמא את המתנה המתאימה?
יום האם הגיע? אמא חוגגת יום הולדת או יום נישואין? זה בדיוק הזמן הנכון להביע ליקרה לנו מכל את אהבתנו הרבה וההערכה על כל המסירות, הדאגה והתמיכה שהיא מעניקה לנו ללא כל תמורה מאז הגחנו לאוויר העולם ועד עצם היום הזה.

כיצד להפתיע ולרגש את בת הזוג?
יש להקדיש מחשבה ותשומת לב לבחירה של המתנה המקורית שלכם שזה אומר, להתחשב במה שמקבל המתנה אוהב או זקוק לו, אם יש משהו מסויים שהוא צריך או אין לו והוא רוצה אותו, איזה דבר באמת יצליח להפתיע אותו וכן הלאה על זה הדרך.

אין תכשיטים אלא ליופי
02/06/14 | נשים - אחר
תכשיטי גולדפילד הם בעצם תכשיטים שהזהב בהם מהווה בתור חלק משמעותי מאד גם בכמות והן בנוגע לתהליך העיצוב שהוא עובר במהלך הייצור, תכשיטים העשויים מגולדפילד דומים בחזותם החיצונית לתכשיטי זהב.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI