דף הבית אינטרנט והחיים ברשת פרסום באינטרנט פרסום חינם - מהותו וניצולו עד תום!
פרסום חינם - מהותו וניצולו עד תום!
שמוליק דורינבאום 27/06/09 |  צפיות: 1566

פרסום בחינם אינו מיתוס, יותר מכך הוא אכן בר ביצוע ולהפתעת עולם העסקים זה אפילו עוזר בהרבה לפעמים משלט חוצות כזה או אחר, השאלה למה, או יותר נכון איך?
אם אנחנו בעלי עסק חדש ורוצים לפרסם אותנו בקולי קולות בכל הארץ בכדי להשיג לקוחות, הדבר הראשוני שכולנו עושים הינו שיחות עם עולם יחסי הציבור, שיחות מול מקדמי אתרים כאלה או אחרים, וכמובן פרסום ויראלי מבין המשפחה והקרובים.
אך משפחה וקרובים לא תמיד עוזרים מכיוון שאחרי הכול אנחנו לא בראש מעיינם, יש להם מספיק בעיות כלכלה משלהם, חברות יחסי ציבור אכן יתנו לכם שטח פרסום בכל מקום אפשרי אך עם אינטרס מאוד ברור של כסף נזיל לחשבון הבנק שלהם, וכמובן שוב מקדמי האתרים שאכן מאמינים בקידום מוצר אך באינטרנט ובמנועי החיפוש, השאלה מה הכי מחזק אותי כבעל עסק ומה הדבר המינימאלי שאוכל לעשות בשביל להתחיל את המלאכה?

פרסום חינם זה אחד מהדברים שתמיד אפשר לנסות, למה? זה חינם! פשוט מאוד, עולים לרשת ומחפשים אתרים בתור התחלה שנותנים את השירות של הפרסום חינמי, אתרים שמוכנים לתת לכם שטח חופשי להכנת קרקע אינטרנטית למען קידום באינטרנט, כלומר אולי לא תקודם בגוגל אבל אכן תופיע כאשר מישהו באמת יחפש את השם הספציפי של העסק שלך.

מה לגבי שם העיסוק שלך? איך אפשר לאתר אותך ללא כתיבת השם במלואו, במיוחד שישנם (מן הסתם) יותר מחפשי שירות מאשר מחפשי בעל מקצוע ספציפי.
כאשר אנחנו דואגים לפרסם את השם שלנו באינטרנט אנחנו אמורים לדאוג שכל מקום בו שמנו יופיע שיופיע עם שני דברים עיקריים, האחד הוא שם העיסוק, כלומר אבי צינורות בע"מ - אינסטלאטור במרכז
בכך דאגתם שאם מישהו יקליד בגוגל "אינסטלאטור במרכז" אכן סיכוי גבוה יותר שיגיע גם לכרטיס העסק שלכם, יש המון אתרים המשמשים כאינדקס עסקים שנותנים את הפרסום החינמי הראשוני, הפרסום שללא העלום בדרך כלל הינו שם העסק, תיאור העסק, מלל חופשי ותמונה להמחשת האמינות.

פרסום בחינם לא תמיד מבטיח תוצאות ו/או צפי הכנסות כל שהוא אך אכן אנחנו הופכים את עצמינו לצועדים קדימה מעבר למתחרים ומעבר לפסגת העיסוק שלנו בתחום האינטרנט.
פרסום חינם הוא לא תמיד חינם! יש להיזהר ולפעמים ישנם אתרים המשמשים כבסך הכול כפיתיון לכרטיס האשראי שלכם להכניס פרטים אף על פי שהוא "בחינם" ל10 ימים ראשוני"!!, להיזהר, לא מכיוון שהם ארסיים כמו שאנחנו לא מספיק רגועים בראשינו בשביל לזכור לבטל ויותר מכך אנחנו מין הסתם רוצים לפרסם חינם לתקופה בלתי מוגבלת.
פרסום חינם הינו אפשרי אך עם מכשולים והשקעת זמן שלא תמיד פנוי, תשקיעו את הזמן, ותקבלו את התוצאות המינימאליות שאפשר לקבל בעבור תחילת דרככם לעסק מצליח ואפילו תחת תקציב מאוד קטן ולפעמים אפסי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 שמוליק דורינבאום


 


מאמרים נוספים מאת שמוליק דורינבאום
 
קידום אתרים בגוגל – להתקדם בצורה טבעית
כולם חושבים שבעזרת קידום אתרים בגוגל אנחנו יכולים להגיע ולקחת את הגולשים מנועי החיפוש ולנצח את שוק המתחרים. מעיין כמה פרמטרים "פשוטים" ומגיעים לאותם מקומות שכולם רוצים להיות בהם רק למען השגת המתחרים והשגת מטרות.

משלוחי עוגות יום הולדת – לשמח ולהאיר
יותר ויותר הורים מוצאים את עצמם מחדשים בכל פעם את ימי ההולדת של הילדים שלהם, בין אם זה בעזרת קוסמים ובעזרת אטרקציות לימי הולדת, הכי חשוב בעולם להורים זה לדעת לשמח את הילדים שלהם, ואין דרך יותר טובה בעזרת עוגות יום הולדת בריאות וטעימות.

קידום אתרים בגוגל – הראה ותיראה
יותר ויותר עסקים מגלים את עצמם מחדש כאשר הם נכנסים לעולם האינטרנט, קידום אתרים בגוגל מוצא את אותם עסקים ומגלה אותם לשאר הגולשים מחדש.

קידום אתרים בגוגל – איך עושים את זה?
צריך לדעת כאשר אנחנו רוצים לקדם את האתר שלנו כמה דברים מאוד חשובים ומאוד בסיסיים בענף הקידום, הרי קידום אתרים בגוגל אמנם עיסוק שמגיע מאזור התחביבים ולאט לאט מתמוגג לעולם העסקים אבל כרגע, עולם הקידום מחייב אותנו לדעת יותר מלקרוא כמה מאמרים ברשת.

פרסום חינם - מהותו וניצולו עד תום!
פרסום חינם אינו מיתוס, יותר מכך הוא אכן בר ביצוע ולהפתעת עולם העסקים זה אפילו עוזר בהרבה לפעמים משלט חוצות כזה או אחר, השאלה למה, או יותר נכון איך?

בניית אתרים - דף חדש בעולם האינטרנט
בניית אתרים הינו אחד הרעיונות המוצלחים בהיסטוריה של מאגרי העסקים והאינטרנט, עובדה פשוטה – אינטרנט הינו המודל עסקי הכי מוביל בחיי היום יום, עסקים הרי תמיד ייפתחו וייסגרו מחדש, השאלה מי יידע למתג את עצמו ומי יידע להגיד את זה בקולי קולות ברמות המתאימות למנועי החיפוש בשביל לנצח את מספר הגולשים הרב ביותר.

עולם האינטרנט מתקדם מהר יותר מהגולשים שלו
גולשים בכל יום לומדים ומכירים אתרים חדשים באינטרנט, אבל כמו הגולשים לעולם לא תהיה שווה מול עולם האתרים החדשים, גולשים לרוב נכנסים לאתרים המוכרים להם ודרכם מכירים כמה אתרים חדשים אבל היכן הם אותם מיליוני אתרים שנפתחו בזמן שישנתם?

פרסום חינם, פרסום ויראלי וכל מה שמביא אותנו לכך
בכל פרסומת סמויה ובכל פרסום גרילה נכון ישנו הביטוי או המילה שתתפוס את החלק במוח שלכם ולא תעזוב לא משנה כמה העסק לא רלוונטי לכם, איך יחסי הציבור משפיעים על המדינה ועל המוח שלנו.

פרסום חינם באתרים קטנים מול פרסום מתומחר באתרים גדולים
איך פורסים נכון את הפרסום ברשת ללא הוצאות כלכליות

פרסום חינם באתרי האינטרנט בישראל
אתרים המשמשים כאינדקס עסקים הינם מאגרי מידע המציגים את פרטיהם של מגוון בתי עסק מקטגוריות שונות כגון: פיצריות, מסעדות אינסטלטורים וכו'. מטרתם של אתרים מסוג זה היא לאפשר לגולש לאתר בעלי מקצוע מקטגוריה מסוימת בצורה המהירה והפשוטה ביותר.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI