דף הבית שמוליק דורינבאום

שמוליק דורינבאום

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה:
אתר אינטרנט:  
טלפון:
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:
מאמרים נוספים מאת שמוליק דורינבאום
 
קידום אתרים בגוגל – להתקדם בצורה טבעית
25/01/10 | קידום אתרים
כולם חושבים שבעזרת קידום אתרים בגוגל אנחנו יכולים להגיע ולקחת את הגולשים מנועי החיפוש ולנצח את שוק המתחרים. מעיין כמה פרמטרים "פשוטים" ומגיעים לאותם מקומות שכולם רוצים להיות בהם רק למען השגת המתחרים והשגת מטרות.
למאמר המלא...

משלוחי עוגות יום הולדת – לשמח ולהאיר
22/01/10 | מתכוני קינוחים
יותר ויותר הורים מוצאים את עצמם מחדשים בכל פעם את ימי ההולדת של הילדים שלהם, בין אם זה בעזרת קוסמים ובעזרת אטרקציות לימי הולדת, הכי חשוב בעולם להורים זה לדעת לשמח את הילדים שלהם, ואין דרך יותר טובה בעזרת עוגות יום הולדת בריאות וטעימות.
למאמר המלא...

קידום אתרים בגוגל – הראה ותיראה
22/01/10 | קידום אתרים
יותר ויותר עסקים מגלים את עצמם מחדש כאשר הם נכנסים לעולם האינטרנט, קידום אתרים בגוגל מוצא את אותם עסקים ומגלה אותם לשאר הגולשים מחדש.
למאמר המלא...

קידום אתרים בגוגל – איך עושים את זה?
22/01/10 | קידום אתרים
צריך לדעת כאשר אנחנו רוצים לקדם את האתר שלנו כמה דברים מאוד חשובים ומאוד בסיסיים בענף הקידום, הרי קידום אתרים בגוגל אמנם עיסוק שמגיע מאזור התחביבים ולאט לאט מתמוגג לעולם העסקים אבל כרגע, עולם הקידום מחייב אותנו לדעת יותר מלקרוא כמה מאמרים ברשת.
למאמר המלא...

פרסום חינם - מהותו וניצולו עד תום!
27/06/09 | פרסום באינטרנט
פרסום חינם אינו מיתוס, יותר מכך הוא אכן בר ביצוע ולהפתעת עולם העסקים זה אפילו עוזר בהרבה לפעמים משלט חוצות כזה או אחר, השאלה למה, או יותר נכון איך?
למאמר המלא...

בניית אתרים - דף חדש בעולם האינטרנט
27/06/09 | פיתוח אתרים
בניית אתרים הינו אחד הרעיונות המוצלחים בהיסטוריה של מאגרי העסקים והאינטרנט, עובדה פשוטה – אינטרנט הינו המודל עסקי הכי מוביל בחיי היום יום, עסקים הרי תמיד ייפתחו וייסגרו מחדש, השאלה מי יידע למתג את עצמו ומי יידע להגיד את זה בקולי קולות ברמות המתאימות למנועי החיפוש בשביל לנצח את מספר הגולשים הרב ביותר.
למאמר המלא...

עולם האינטרנט מתקדם מהר יותר מהגולשים שלו
27/06/09 | אינטרנט והחיים ברשת - אחר
גולשים בכל יום לומדים ומכירים אתרים חדשים באינטרנט, אבל כמו הגולשים לעולם לא תהיה שווה מול עולם האתרים החדשים, גולשים לרוב נכנסים לאתרים המוכרים להם ודרכם מכירים כמה אתרים חדשים אבל היכן הם אותם מיליוני אתרים שנפתחו בזמן שישנתם?
למאמר המלא...

פרסום חינם, פרסום ויראלי וכל מה שמביא אותנו לכך
16/05/09 | מיתוג אישי באינטרנט
בכל פרסומת סמויה ובכל פרסום גרילה נכון ישנו הביטוי או המילה שתתפוס את החלק במוח שלכם ולא תעזוב לא משנה כמה העסק לא רלוונטי לכם, איך יחסי הציבור משפיעים על המדינה ועל המוח שלנו.
למאמר המלא...

פרסום חינם באתרים קטנים מול פרסום מתומחר באתרים גדולים
31/03/09 | פרסום באינטרנט
איך פורסים נכון את הפרסום ברשת ללא הוצאות כלכליות
למאמר המלא...

פרסום חינם באתרי האינטרנט בישראל
01/02/09 | שיווק באינטרנט
אתרים המשמשים כאינדקס עסקים הינם מאגרי מידע המציגים את פרטיהם של מגוון בתי עסק מקטגוריות שונות כגון: פיצריות, מסעדות אינסטלטורים וכו'. מטרתם של אתרים מסוג זה היא לאפשר לגולש לאתר בעלי מקצוע מקטגוריה מסוימת בצורה המהירה והפשוטה ביותר.
למאמר המלא...
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI