דף הבית עסקים שיווק ופרסום איך להדפיס גלויות
איך להדפיס גלויות
shira28 21/02/11 |  צפיות: 3245

שליחת גלויות אישית מספקת אלטרנטיבה לקניה בחנות כרטיסי ברכה או בית דפוס .אתה יכול לעצב ולהדפיס גלויות משלך ולשלוח לקרובי משפחה  ,חברים או אפילו ללקוחות. גלויות גם דורשות פחות אותיות  ,כך תוכל לחסוך כסף.

 

כיצד להדפיס גלויות:

שלב 1

 

העיתון בחר מסומן "כרטיסים כבדה" עבור הפרוייקט. ניתן גם להשתמש בנייר צילום כבד. גלויות חייב להיות מודפס על נייר זה יותר מ 0.007 אינץ 'עבה  ,על פי תקנות הדואר. זה בערך בעובי של כרטיס אינדקס.

שלב 2

 

לעשות את זה בגודל הנכון. כדי להעפיל לדרג זול דיוור גלויה  ,כרטיסי צריכים להיות מלבניים לפחות 3-1/2 של 5 ס"מ גודל. הם לא יכולים להיות גדולים יותר 4-1/4 ידי 6 אינצ 'ים. הכרטיס שלך בטח פינות מרובעות. אם הגלויה שלך הוא גדול יותר מאשר 4-1/4 ידי 6 אינץ '  ,אתה עדיין יכול לשלוח אותו  ,אבל זה יהיה צריך חותמת המחלקה הראשונה יקרה יותר.

 

 

שלב 3

 

בחר תמונה כדי להדפיס על החלק הקדמי של הכרטיס שלך. זה מסורתי צילום או ציור  ,אבל זה יכול להיות גם טקסט. אם הכרטיס שלך הוא על דיוור עסק  ,להשתמש הקדמי של הכרטיס כדי להסביר את המוצר שלך. השתמש האחורי של הכרטיס עבור כתובת וחותמת. בצד הימני נשמר עבור מידע כתובת למשלוח דואר  ,עם חותמת דואר בפינה הימנית העליונה. להדפיס את כתובת הדואר תחת החותמת במחצית הימנית התחתונה של הכרטיס. השאירו אינץ ריק לפחות 5 / 8 של כרטיס מתחת לכתובת  ,עבור משרד הדואר להדפיס ברקוד.

שלב 4

 

הגדר את המדפסת שלך. עבור לאזור-מאפייני המדפסת וחפש את ההגדרה עבור כרטיסי ברכה. מניחים נייר במגש הדפים ומדפיסים את ה גלויות .


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 shira28


 


מאמרים נוספים מאת shira28
 
מהי ביובית
המאמר מסביר כיצד משתמשים בביובית וכיצד מתבצע התהליך של שאיבה מביוב.

איך עושים פליירים
כאן תוכל ללמוד איך ליצור פלייר משלך בעצמך.

איך להשתמש בגלויות לעסקים
כיצד להפוך את העסק שלך לאטרקטיבי באמצעות פניה ללקוח דרך גלויות.

איך להסיר את אריחי הפרקט מהריצפה
21/02/11 | ריהוט
הסרת רצפת פרקט שלך עם כיסוי שונים רצפת יכול להיות משימה מאתגרת , אבל ניתן לעשות זאת בקלות אם יש לך את הכלים הנכונים ואתה יודע את הדרך מסביב. להלן כמה שלבים בסיסיים שצריכים להיעשות בתהליך כדי לעזור לך להסיר את מרצפות הפרקט.

איך להניח את אריחי רצפת הפרקט
21/02/11 | ריהוט
במאמר תוכל ללמוד שלב שלב איך להניח את אריחי רצפת הפרקט בדרך הנכונה ,הנוחה והמקצועית ביותר.

איך להחליף אסלה
21/02/11 | שיפוצים
פעם שאלתם את עצמכם איפה הולכים כל הצרכים שלנו? כמה צינורות יש להם לעבור? במאמר הבא נכנס לעמקי הצנרת והביוב ונלמד איך להחליף אסלה.

איך להדפיס גלויות
במאמר הבא תוכל ללמוד כיצד להדפיס גלויות במחשב שלך בצורה הנוחה ביותר.

איך לבחור צבעים עבור הבית שלך
21/02/11 | שיפוצים
בחירת צבע צבעים לבית זה קשה ולא פשוט. זה מפחיד! צבעים פשוטים נבלעים , ואז הבית שלך ייראה שטחי ולא מיוחד. אבל אם אתה בוחר את צבעים נועזים מדי , הם עלולים להציף את ארכיטקטורת הבית ... וגם להרגיז את השכנים.

טיפים לעיצוב פלייר
במאמר תוכל ללמוד ולקבל טיפים חשובים כיצד לעצב פלייר על מנת לשווק את העסק שלך בצורה הטובה ביותר.

איך לצבוע חדר
15/02/11 | שיפוצים
במאמר זה, ניקח אתכם כל הדרך בתהליך של צביעת החדר. מההכנה של החדר,הניקיון, העבודה ולבסוף-החדר שלך מוכן. נתחיל בחדר אחד, עם כמה שאתה צריך תשתמש בציוד הצביעה שלך.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI