דף הבית אינטרנט והחיים ברשת מיתוג אישי באינטרנט מדוע זקוקה החברה שלך ללוגו?
מדוע זקוקה החברה שלך ללוגו?
עיצוב לוגו 15/07/11 |  צפיות: 3532

מדוע זקוקה החברה שלך ללוגו?

עיצוב לוגו  מותאם אישית יכול הפרויקט מקצועיות, איחוד קווי מוצר, להבדיל מוצרים, וליצור מותג.  ללא הלוגו הנכון, ההצלחה שלך בכל התחומים הללו, יכול להיות מוגבל. 

מקצועיות 
יש לנו ידוע רואי חשבון, רופאים, ואנשי מקצוע אחרים השירות המקומיים שפעלו ללא עיצוב לוגו מקצועי,  אבל כאשר החשיפה רווחי עסקית רחבה יותר, הוא הופך להיות חיוני לטפח דימוי המבוסס על מקצועיות, לא אישיות. 
חשיפה הרחבות יכול לנבוע הפרסום, עלה מספרם של לקוחות, אתר אינטרנט, בן זוג חדש, או מסיבות אחרות. 

איחוד קווי מוצר 
תארו לעצמכם זוג נעלי נייקי ללא סוליות לוגו: זה רק עוד זוג נעלי התעמלות. 
תארו לכם את ה-iPod  המחשב בלי אפל: אנו רואים רק עוד נגן MP3, מסוגנן אך יקרים. 
בשני המקרים עיצוב לוגו של החברה הופכת את המוצר היחיד בעל ערך רב יותר אם תחבר אותו עם מוצרי החברה ועל המוניטין אחרים. 

מוצרים הבחנה שלך 
Logos לאפשר חבילות מוצרים שאחרת היו נראים אותו דבר לעמוד בנפרד. 
תארו לעצמכם חולצה טומי הילפיגר ® ללא הלוגו של-זה יהיה רק עוד חולצה. 
שאל את עצמך: "האם העסק שלי לבלוט המתחרים שלי?"  אם לא, לוגו מעוצב בצורה מקצועית יכול להיות מה שאתה צריך.
 יצירת מותג  במקרים של נייקי ® ו-Apple ®, החברות הפכו את המותגים שלהם לתוך בחירות בסגנון חיים.  אבן הפינה של מיתוג זה עיצוב לוגו מקצועי בלי זה, לא יהיה מותג. 
הלוגו שלך, עם עיצוב לוגו מותאם אישית, החברה שלך יכולה פרויקט מקצועיות, איחוד קווי מוצר, לייצר מוצרים או שירותים להתבלט מול מתחרים, וליצור מותג שהלקוחות שלך תענוד בגאווה. 

איפה אתה מתחיל?  עבור עסקים קטנים רבים, הפתרון הטוב ביותר הוא שירות מקוון לוגו מקצועי. 
- וקטור מעוצבת: לוגו וקטורי הוא אחד כי לעולם לא לעוות.  עם לוגו בפורמט וקטורי אתה יכול לעשות את זה קטן כמו סיכה או כובע גדול כמו שלט והסמל לעולם לא לעוות. 
זה מהווה מרכיב מפתח עבור הדפסה למסך נייח.  
- ראות: והבלט, וסביבתו, ואת התחרות.  זיהוי בלתי נשכח הכרחי הלוגו עסק גדול.  
-פשטות: סמל לוגו, סמל, או באיור זה קל לזכור.  זה לא צריך להיות מורכב.  הלוגו חייב להיות מוכר והוא מזוהה בקלות.  
- סיסמאות: אם אתה משתמש סיסמה זה צריך להיות קליט וקל לזכור גם בדיוק כמו סמל. 
אם אתה לא משתמש בסיסמה אל תדאגי אין צורך שלה. 
עם זאת, לא להוסיף הסיסמה כי זה נראה טוב - להוסיף אחד כי זה יעזור לך שוק טוב.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 עיצוב לוגו

עיצוב לוגו  עיצוב גרפי הילה שבתאי עיצוב לוגו  פרש סטודיו סטודיו לעיצוב גרפי

03-6315536 www.pirsum4u.com     


מאמרים נוספים מאת עיצוב לוגו
 
עיצוב לוגו | דקויות בנושא של עיצוב לוגו
לוגו של חברה או עסק אמור לייצג אותם בצורה הטובה ביותר. אנו יכולים לראות כיצד לא רק שלטי חוצות או פרסומים שונים נושאים את אותו לוגו שעוצב בגאון אלא גם פריטים אחרים הקשורים לארגון שלו שייך הלוגו. עיצוב לוגו הוא מהלך מיוחד שכרוך בתהליכי בדיקה שונים ואין הוא יכול להיות מהיר וחובבני מאחר ולדבר יש השלכות שליליות לא מעטות.

עיצוב לוגו | היתרונות של עיצוב לוגו מקצועי
אין ספק כי עיצוב לוגו בצורה מקצועית מהווה יתרון עצום לכל עסק, חברה או ארגון אחר כלשהו. לוגו הוא פני העסק ולעתים ניתן לראות כיצד ארגונים מסוימים משתמשים בו בסוג של "שטיפת מוח" כשהוא מופיע על כל פריט או תג של עובדי החברה למשל. אנו מוקפים בלוגואים רבים של עסקים שונים ולעתים אנו אף לא מודעים כיצד הם משפיעים עלינו.

עיצוב לוגו | הניסיון משחק תפקיד בכל עיצוב לוגו שהוא
סקים שונים מספקים שירותים חשובים עבור עסקים אחרים, או כל מיני גופים הזקוקים לאנשי מקצוע רציניים שיתרמו להם מניסיונם. ניסיון הוא נקודה רגישה מאוד בקבלת כל שירות שהוא, והוא זה שיכול לעשות את ההבדל בין שירות איכותי ומספק לבין שירות חובבני ולעתים אף לקוי.

עיצוב לוגו | חדשנות וחשיבותה בעת עיצוב לוגו
אם בעבר עוד היה קל לבצע מהלך של עיצוב לוגו הרי שכיום מדובר בתהליך מעט יותר ארוך הדורש התייחסות לאלמנטים רבים. כיום ניתן לראות כי מי שמעוניין לזכות במהלך מוצלח של עיצוב לוגו חייב להיעזר באנשי מקצוע איכותיים שיבדקו לעומק את אופי החברה ואת המסר שהיא מעוניינת להעביר, ורק אז ישבו על שולחן השרטוטים ויתחילו להציג את נפלאות הכישרון העיצובי שלהם.

עיצוב לוגו | מהו עיצוב לוגו איכותי
עיצוב לוגו איכותי הוא בראש ובראשונה מהלך שבו איש מקצוע ברמה גבוהה עושה הכול בכדי לתמצת את אופייה ואת יעדיה של חברה מסוימת בכדי להציג אותם בצורה ממוקדת. האדם ברחוב (או בכל מקום אחר) שנחשף ללוגו מסוים אמור להבין את המסר שלו בתוך מספר שניות ולעתים אף פחות. לכן בעת עיצוב לוגו מדובר על שילוב מורכב וחשוב של יצירת הזדהות עם הארגון שהזמין את הלוגו, ביטוי הצבעים הקשורים לאותו ארגון, תמצות המסר בכדי להעבירו בצורה הקליטה ביותר בתוך זמן קצר מאוד, ועוד.

עיצוב לוגו | מי יכול לבצע עיצוב לוגו
ראה שיש עדיין כאלו שחושבים שהנושא של עיצוב לוגו יכול להיות כזה שבו יכול לקחת חלק גם מי שאינו עוסק בתחום. אלו שבורכו בכישרון בציור או בגרפיקה יכולים באמת להגיע לתוצאות מרשימות כשהם יוצרים דמות או סמל מיוחד במינו, אך בין זה לבין העברת מסר בצורת מתומצתת ומדויקת על ידי לוגו רלוונטי הדרך מאוד ארוכה. עיצוב לוגו הוא עבודה לאיש מקצוע שיש לו הרבה יותר מה להציע מאשר יכולות מרשימות בתחום הגרפיקה והעיצוב.

עיצוב לוגו ויצירת מיתוג מוצלח
אם ידעתם שבעבר סיגריות מרלבורו האמריקאיות היו מנת חלקן של נשים עקרות בית באמריקה בלבד. משפט הפתיחה של מאמר זה בא להצביע על מהלך חכם ומיוחד הנקרא מיתוג. מיתוג הוא הענקת תדמית מסוימת למוצר מסוים בכדי לפנות בצורה ממוקדת לקהל היעד שבו בחר היצרן להתמקד. לאחר שראתה חברת מרלבורו כי גברים הם אלו שיכולים לרכוש יותר סיגריות ובכך להעשיר את קופת החברה היא ביצעה מיתוג מחדש ופנתה לשוק הגברי.

עיצוב לוגו ומהות העסק
לא לחינם משקיעים ארגונים שונים לא מעט משאבים במהלך של עיצוב לוגו. אם נחשוב על הסיכון הכרוך בהחלפת לוגו למשל, הרי שנראה כי כל עיצוב לוגו שלא ישקף נאמנה את תהליך המיתוג של הארגון יכול אף להסב לו נזק.

עיצוב לוגו כחלק מעיצוב התדמית
עסקים וארגונים מעוניינים לקדם את עצמם בצורות שונות. בכל מטרה שעסק, חברה או ארגון מסוימים קובעים לעצמם יש לא מעט מהלכים שצריכים להינקט בכדי שהתוצאה המתבקשת אכן תגיע. ארגונים מסוימים המרגישים כי יוקרתם בעיני הציבור נפגעה לא מעט מבקשים ליצור תדמית חדשה לארגון בכדי להחזיר אליהם בחזרה את הלקוחות ולמצב את עצמם שוב כארגון מוביל, אמין, חזק, גדול, יצירתי, מתוחכם, או כל מיצוב אחר שאליו הם מכוונים. אחת האפשרויות הטובות ביותר לעניין יצירת תדמית מסוימת היא עיצוב לוגו שמעביר את המסר החדש/מחודש בצורה מדויקת.

עיצוב לוגו שמעביר את המסר
לוגו של חברה שעוצב בצורה מקצועית הוא דבר מדהים. מה שמרתק באמת הוא שבצורה מודעת אנו יכולים להגיד שאנו לא מבינים ממה עושים עניין, הרי בסופו של דבר מדובר באיור או בדמות מסוימת שנראית נחמד אך היא לא ממש משפיעה על בחירותינו בכל הקשור לצרכנות או להחלטות אחרות. אז זהו, שכל עיצוב לוגו מוצלח בהחלט משפיע על יכולת הבחירה שלנו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI