דף הבית אינטרנט והחיים ברשת מיתוג אישי באינטרנט עשרה טיפים לעיצוב לוגו
עשרה טיפים לעיצוב לוגו
עיצוב לוגו 15/07/11 |  צפיות: 3338

עשרה טיפים לעיצוב לוגו

למדתי כתוצאה מלא מעט טעויות שעשיתי בתקופתי כמעצב לוגו, וכדי למנוע ממך לחזור עליהן, להלן 10 טיפים ל עיצוב לוגו שבחרתי:
1. הלוגו לא חייב לומר מה החברה עושה - עיצוב לוגו של מסעדה לא חייב להראות אוכל,
לוגו של רופא שיניים לא חייב להראות שיניים, לוגו של חנות רהיטים לא חייב להראות רהיטים.
רק בגלל שזה רלוונטי, זה לא אומר שאתה לא יכול ליצור משהו יותר טוב.הלוגו של מרצדס הוא לא מכונית.
הלוגו של " Virgin Atlantic" הוא לא מטוס. הלוגו של "אפל" הוא לא מחשב. וכו'. 
2. לא כל לוגו צריך סמל- לפעמים לקוח צריך רק סמל מקצועי להזדהות עם העסק שלו.
אל תפחדו לשאול את דעתם.
3. עיצוב לוגו תהליך דו-צדדי - זכור, לא תמיד דברים יוצאים כמו שקיווית.
הלקוח יכול לעיתים לבקש משהו שאינך מסכים עימו. אם זה קורה, נסה לתת להם מה שהם מבקשים, ואז הראה להם מה אתה מאמין שיהיה שיפור ומדוע. קרוב לודאי שהם יסרבו פחות לאחר שראו שמחשבותיהם יצאו לפועל.
4. פיקאסו התחיל היכן שהוא לא צריך להיות אומן להבין את היתרונות בשרטוטי לוגו.
רעיונות יכולים לזרום הרבה יותר מהר בין עט ודף מאשר בין עכבר ומסך .
5. להבטיח פחות, לספק יותראם אינך בטוח בכמה זמן תסתיים משימה, הערך יותר.
עבודות עיצוב הן כמו עבודת שיפוצים – אתה מרכיב הרבה פרטים קטנים יחד כדי ליצור שלם, עיכובים יכולים להופיע בכל רגע נתון .
6. השאר טרנדים לתעשיית האופנה - טרנדים באים והולכים, וכשאתה מדבר על שינוי בזוג מכנסי ג'ינס, או ברכישת שמלה חדשה, זה בסדר, אבל בכל הנוגע לזהות עיצוב לוגו שלך, אריכות ימים היא המפתח.אל תלך אחרי העדר, תבלוט.
7. ראשית, עבוד בשחור על ידי השארת הצבע לסוף התהליך, אתה מתמקד ברעיון.
אף כמות של גוונים או צבע יצילו עיצוב לוגו גרוע
8.  שמור עליו הולם - מעצב עבור עו"ד? הזנח את הגישה הכיפית. נעצב עבור תכנית טלוויזיה לילדים? שום דבר רציני. אני יכול להמשיך, אבל הבנת את הרעיון .
9. לוגו פשוט תורם להכרה - שמירה על לוגו פשוט מאפשרת גמישות בגודל.
באופן אידיאלי, העיצוב אמור להיות מינימום בסביבות 2.5 ס"מ מבלי לאבד פרטים.
הבט בלוגו של חברות גדולות כגון מיצובישי, סמסונג, פדקס, BBC וכו'.
הלוגו שלהם נראים פשוטים וניתנים לזיהוי ביתר קלות אודות לכך
10 . דבר אחד לזכור - זהו זה. השאר את הלקוח שלך עם רק דבר אחד לזכור מהעיצוב.
לכל עיצובי הלוגו החזקים יש רק מאפיין אחד בודד הגורם להם לבלוט.
לא שתיים, שלוש או ארבע. אחד!


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 עיצוב לוגו

עיצוב לוגו  עיצוב גרפי הילה שבתאי עיצוב לוגו  פרש סטודיו סטודיו לעיצוב גרפי

03-6315536 www.pirsum4u.com     


מאמרים נוספים מאת עיצוב לוגו
 
עיצוב לוגו | דקויות בנושא של עיצוב לוגו
לוגו של חברה או עסק אמור לייצג אותם בצורה הטובה ביותר. אנו יכולים לראות כיצד לא רק שלטי חוצות או פרסומים שונים נושאים את אותו לוגו שעוצב בגאון אלא גם פריטים אחרים הקשורים לארגון שלו שייך הלוגו. עיצוב לוגו הוא מהלך מיוחד שכרוך בתהליכי בדיקה שונים ואין הוא יכול להיות מהיר וחובבני מאחר ולדבר יש השלכות שליליות לא מעטות.

עיצוב לוגו | היתרונות של עיצוב לוגו מקצועי
אין ספק כי עיצוב לוגו בצורה מקצועית מהווה יתרון עצום לכל עסק, חברה או ארגון אחר כלשהו. לוגו הוא פני העסק ולעתים ניתן לראות כיצד ארגונים מסוימים משתמשים בו בסוג של "שטיפת מוח" כשהוא מופיע על כל פריט או תג של עובדי החברה למשל. אנו מוקפים בלוגואים רבים של עסקים שונים ולעתים אנו אף לא מודעים כיצד הם משפיעים עלינו.

עיצוב לוגו | הניסיון משחק תפקיד בכל עיצוב לוגו שהוא
סקים שונים מספקים שירותים חשובים עבור עסקים אחרים, או כל מיני גופים הזקוקים לאנשי מקצוע רציניים שיתרמו להם מניסיונם. ניסיון הוא נקודה רגישה מאוד בקבלת כל שירות שהוא, והוא זה שיכול לעשות את ההבדל בין שירות איכותי ומספק לבין שירות חובבני ולעתים אף לקוי.

עיצוב לוגו | חדשנות וחשיבותה בעת עיצוב לוגו
אם בעבר עוד היה קל לבצע מהלך של עיצוב לוגו הרי שכיום מדובר בתהליך מעט יותר ארוך הדורש התייחסות לאלמנטים רבים. כיום ניתן לראות כי מי שמעוניין לזכות במהלך מוצלח של עיצוב לוגו חייב להיעזר באנשי מקצוע איכותיים שיבדקו לעומק את אופי החברה ואת המסר שהיא מעוניינת להעביר, ורק אז ישבו על שולחן השרטוטים ויתחילו להציג את נפלאות הכישרון העיצובי שלהם.

עיצוב לוגו | מהו עיצוב לוגו איכותי
עיצוב לוגו איכותי הוא בראש ובראשונה מהלך שבו איש מקצוע ברמה גבוהה עושה הכול בכדי לתמצת את אופייה ואת יעדיה של חברה מסוימת בכדי להציג אותם בצורה ממוקדת. האדם ברחוב (או בכל מקום אחר) שנחשף ללוגו מסוים אמור להבין את המסר שלו בתוך מספר שניות ולעתים אף פחות. לכן בעת עיצוב לוגו מדובר על שילוב מורכב וחשוב של יצירת הזדהות עם הארגון שהזמין את הלוגו, ביטוי הצבעים הקשורים לאותו ארגון, תמצות המסר בכדי להעבירו בצורה הקליטה ביותר בתוך זמן קצר מאוד, ועוד.

עיצוב לוגו | מי יכול לבצע עיצוב לוגו
ראה שיש עדיין כאלו שחושבים שהנושא של עיצוב לוגו יכול להיות כזה שבו יכול לקחת חלק גם מי שאינו עוסק בתחום. אלו שבורכו בכישרון בציור או בגרפיקה יכולים באמת להגיע לתוצאות מרשימות כשהם יוצרים דמות או סמל מיוחד במינו, אך בין זה לבין העברת מסר בצורת מתומצתת ומדויקת על ידי לוגו רלוונטי הדרך מאוד ארוכה. עיצוב לוגו הוא עבודה לאיש מקצוע שיש לו הרבה יותר מה להציע מאשר יכולות מרשימות בתחום הגרפיקה והעיצוב.

עיצוב לוגו ויצירת מיתוג מוצלח
אם ידעתם שבעבר סיגריות מרלבורו האמריקאיות היו מנת חלקן של נשים עקרות בית באמריקה בלבד. משפט הפתיחה של מאמר זה בא להצביע על מהלך חכם ומיוחד הנקרא מיתוג. מיתוג הוא הענקת תדמית מסוימת למוצר מסוים בכדי לפנות בצורה ממוקדת לקהל היעד שבו בחר היצרן להתמקד. לאחר שראתה חברת מרלבורו כי גברים הם אלו שיכולים לרכוש יותר סיגריות ובכך להעשיר את קופת החברה היא ביצעה מיתוג מחדש ופנתה לשוק הגברי.

עיצוב לוגו ומהות העסק
לא לחינם משקיעים ארגונים שונים לא מעט משאבים במהלך של עיצוב לוגו. אם נחשוב על הסיכון הכרוך בהחלפת לוגו למשל, הרי שנראה כי כל עיצוב לוגו שלא ישקף נאמנה את תהליך המיתוג של הארגון יכול אף להסב לו נזק.

עיצוב לוגו כחלק מעיצוב התדמית
עסקים וארגונים מעוניינים לקדם את עצמם בצורות שונות. בכל מטרה שעסק, חברה או ארגון מסוימים קובעים לעצמם יש לא מעט מהלכים שצריכים להינקט בכדי שהתוצאה המתבקשת אכן תגיע. ארגונים מסוימים המרגישים כי יוקרתם בעיני הציבור נפגעה לא מעט מבקשים ליצור תדמית חדשה לארגון בכדי להחזיר אליהם בחזרה את הלקוחות ולמצב את עצמם שוב כארגון מוביל, אמין, חזק, גדול, יצירתי, מתוחכם, או כל מיצוב אחר שאליו הם מכוונים. אחת האפשרויות הטובות ביותר לעניין יצירת תדמית מסוימת היא עיצוב לוגו שמעביר את המסר החדש/מחודש בצורה מדויקת.

עיצוב לוגו שמעביר את המסר
לוגו של חברה שעוצב בצורה מקצועית הוא דבר מדהים. מה שמרתק באמת הוא שבצורה מודעת אנו יכולים להגיד שאנו לא מבינים ממה עושים עניין, הרי בסופו של דבר מדובר באיור או בדמות מסוימת שנראית נחמד אך היא לא ממש משפיעה על בחירותינו בכל הקשור לצרכנות או להחלטות אחרות. אז זהו, שכל עיצוב לוגו מוצלח בהחלט משפיע על יכולת הבחירה שלנו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI