דף הבית אינטרנט והחיים ברשת מיתוג אישי באינטרנט חמשת האלמנטים של עיצוב גרפי
חמשת האלמנטים של עיצוב גרפי
עיצוב לוגו 15/07/11 |  צפיות: 3761

חמשת האלמנטים הבסיסיים של עיצוב גרפי: קווים, צורות, מסה, מרקם וצבע.
1. קווי  הקווים הם אחד המרכיבים הבסיסיים של עיצוב גרפי.  לבד או בשילוב עם קווים או צורות אחרות הם יכולים לסייע הקריאות, המראה, ואת המסר של תכנון. 

קווי השתמש:
1.         לארגן 
2.         texturize 
3.         להנחות את העין 
4.         לספק תנועה 
5.         אמירה
 6.        להעביר משמעויות אוניברסלי  

2.         צורות  ריבועים (ו מלבנים), משולשים, מעגלים הם שלוש צורות בסיסיות. 
לבחון את תפקידם ב עיצוב גרפי לרבות הפסיכולוגיה של צורות עיצוב לוגו.  
הצורה היא אחד המרכיבים הבסיסיים של עיצוב. 
לבד או בשילוב עם צורות אחרות או קווים הם יכולים להעביר משמעויות אוניברסליות כמו גם להנחות את העין או לארגן מידע. 
את שלושת הסוגים הבסיסיים של צורות גיאומטריות הם, טבעי, מופשטים. 
צורות גיאומטריות בנויות, צורות קרובות סימטריים. 
אלה כוללים ריבועים, עיגולים, משולשים ו אלא גם מתומנים, משושים, ואת גביעי. 
צורות טבעיות מצויים בטבע או שהם יכולים להיות צורות מעשה ידי אדם. 
העלים הם דוגמה של צורה טבעית.  כתם הדיו הוא צורה טבעית. 
צורות טבעיות הן לעיתים קרובות לא סדיר נוזל.  צורות מופשטות הם מסוגננת או מפושטת גירסאות של צורות טבעיות. 
סמלים למצוא סימנים, כגון בצורת גלגלים מסוגננים עבור גישה לנכים, היא דוגמה אחת. 
3.         המוניים  איזה גודל הוא?  תסתכל על מסה או משקל חזותי של טקסט ואלמנטים גרפיים.  הוא כולל קטע גדול על גודל מדידות עבור סוג נייר ותמונות.
המוניים הוא אחד האלמנטים הבסיסיים של עיצוב.  מסה שווה גודל.  כל חתיכה יש לך ליצור מסה גופנית.  בנוסף, בתוך כל אלמנט העיצוב (גרפיקה, תמונות, שורות, גושי טקסט) יש המוני שלהם ביחס ליצירה כולה.
חלק עובד עם המונית הוצאה לאור שולחנית הוא ההבנה כיצד נוכל למדוד את החלקים השונים של עיצוב כגון נייר, סוג, ותמונות.
 4.         מרקם  בנוסף המרקם האמיתי של הנייר אנחנו להדפיס על, להסתכל על מרקמי
אנו יוצרים באמצעות טכניקות כמו הבלטות ואת מרקם חזותי שנוצר עם טכניקות גרפיקה מסוימים. מרקם הוא תמיד חלק של העיצובים שלנו אם מכוונת או לא. 
זה הראייה או חוש המישוש מאפיינים פני השטח של יצירה. בשנת Desktop publishing, מרקם בא הנייר אנו משתמשים.  אפשר גם להוסיף מרקמים ויזואליים באמצעות הסדר של הקווים והצורות או שימוש צילומים ספציפיים של משטחים.
 5.         צבע ב עיצוב גרפי  - סמליות צבע העמותה.  זה גם נוגע בקצרה על המכניקה של רבייה צבע על האינטרנט בדפוס. שהצבע אינו הכרחי לתכנן טוב. 
שחור ולבן בגוונים של אפור יכול ליצור "צבע" זה פשוט יעיל כמו האדומים, בלוז, וירקות.  עם זאת, צבע הוא ממד נוסף שיכול לעורר מצבי רוח להצהיר הצהרות עוצמה בעת שימוש בחוכמה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 עיצוב לוגו

עיצוב לוגו  עיצוב גרפי הילה שבתאי עיצוב לוגו  פרש סטודיו סטודיו לעיצוב גרפי

03-6315536 www.pirsum4u.com     


מאמרים נוספים מאת עיצוב לוגו
 
עיצוב לוגו | דקויות בנושא של עיצוב לוגו
לוגו של חברה או עסק אמור לייצג אותם בצורה הטובה ביותר. אנו יכולים לראות כיצד לא רק שלטי חוצות או פרסומים שונים נושאים את אותו לוגו שעוצב בגאון אלא גם פריטים אחרים הקשורים לארגון שלו שייך הלוגו. עיצוב לוגו הוא מהלך מיוחד שכרוך בתהליכי בדיקה שונים ואין הוא יכול להיות מהיר וחובבני מאחר ולדבר יש השלכות שליליות לא מעטות.

עיצוב לוגו | היתרונות של עיצוב לוגו מקצועי
אין ספק כי עיצוב לוגו בצורה מקצועית מהווה יתרון עצום לכל עסק, חברה או ארגון אחר כלשהו. לוגו הוא פני העסק ולעתים ניתן לראות כיצד ארגונים מסוימים משתמשים בו בסוג של "שטיפת מוח" כשהוא מופיע על כל פריט או תג של עובדי החברה למשל. אנו מוקפים בלוגואים רבים של עסקים שונים ולעתים אנו אף לא מודעים כיצד הם משפיעים עלינו.

עיצוב לוגו | הניסיון משחק תפקיד בכל עיצוב לוגו שהוא
סקים שונים מספקים שירותים חשובים עבור עסקים אחרים, או כל מיני גופים הזקוקים לאנשי מקצוע רציניים שיתרמו להם מניסיונם. ניסיון הוא נקודה רגישה מאוד בקבלת כל שירות שהוא, והוא זה שיכול לעשות את ההבדל בין שירות איכותי ומספק לבין שירות חובבני ולעתים אף לקוי.

עיצוב לוגו | חדשנות וחשיבותה בעת עיצוב לוגו
אם בעבר עוד היה קל לבצע מהלך של עיצוב לוגו הרי שכיום מדובר בתהליך מעט יותר ארוך הדורש התייחסות לאלמנטים רבים. כיום ניתן לראות כי מי שמעוניין לזכות במהלך מוצלח של עיצוב לוגו חייב להיעזר באנשי מקצוע איכותיים שיבדקו לעומק את אופי החברה ואת המסר שהיא מעוניינת להעביר, ורק אז ישבו על שולחן השרטוטים ויתחילו להציג את נפלאות הכישרון העיצובי שלהם.

עיצוב לוגו | מהו עיצוב לוגו איכותי
עיצוב לוגו איכותי הוא בראש ובראשונה מהלך שבו איש מקצוע ברמה גבוהה עושה הכול בכדי לתמצת את אופייה ואת יעדיה של חברה מסוימת בכדי להציג אותם בצורה ממוקדת. האדם ברחוב (או בכל מקום אחר) שנחשף ללוגו מסוים אמור להבין את המסר שלו בתוך מספר שניות ולעתים אף פחות. לכן בעת עיצוב לוגו מדובר על שילוב מורכב וחשוב של יצירת הזדהות עם הארגון שהזמין את הלוגו, ביטוי הצבעים הקשורים לאותו ארגון, תמצות המסר בכדי להעבירו בצורה הקליטה ביותר בתוך זמן קצר מאוד, ועוד.

עיצוב לוגו | מי יכול לבצע עיצוב לוגו
ראה שיש עדיין כאלו שחושבים שהנושא של עיצוב לוגו יכול להיות כזה שבו יכול לקחת חלק גם מי שאינו עוסק בתחום. אלו שבורכו בכישרון בציור או בגרפיקה יכולים באמת להגיע לתוצאות מרשימות כשהם יוצרים דמות או סמל מיוחד במינו, אך בין זה לבין העברת מסר בצורת מתומצתת ומדויקת על ידי לוגו רלוונטי הדרך מאוד ארוכה. עיצוב לוגו הוא עבודה לאיש מקצוע שיש לו הרבה יותר מה להציע מאשר יכולות מרשימות בתחום הגרפיקה והעיצוב.

עיצוב לוגו ויצירת מיתוג מוצלח
אם ידעתם שבעבר סיגריות מרלבורו האמריקאיות היו מנת חלקן של נשים עקרות בית באמריקה בלבד. משפט הפתיחה של מאמר זה בא להצביע על מהלך חכם ומיוחד הנקרא מיתוג. מיתוג הוא הענקת תדמית מסוימת למוצר מסוים בכדי לפנות בצורה ממוקדת לקהל היעד שבו בחר היצרן להתמקד. לאחר שראתה חברת מרלבורו כי גברים הם אלו שיכולים לרכוש יותר סיגריות ובכך להעשיר את קופת החברה היא ביצעה מיתוג מחדש ופנתה לשוק הגברי.

עיצוב לוגו ומהות העסק
לא לחינם משקיעים ארגונים שונים לא מעט משאבים במהלך של עיצוב לוגו. אם נחשוב על הסיכון הכרוך בהחלפת לוגו למשל, הרי שנראה כי כל עיצוב לוגו שלא ישקף נאמנה את תהליך המיתוג של הארגון יכול אף להסב לו נזק.

עיצוב לוגו כחלק מעיצוב התדמית
עסקים וארגונים מעוניינים לקדם את עצמם בצורות שונות. בכל מטרה שעסק, חברה או ארגון מסוימים קובעים לעצמם יש לא מעט מהלכים שצריכים להינקט בכדי שהתוצאה המתבקשת אכן תגיע. ארגונים מסוימים המרגישים כי יוקרתם בעיני הציבור נפגעה לא מעט מבקשים ליצור תדמית חדשה לארגון בכדי להחזיר אליהם בחזרה את הלקוחות ולמצב את עצמם שוב כארגון מוביל, אמין, חזק, גדול, יצירתי, מתוחכם, או כל מיצוב אחר שאליו הם מכוונים. אחת האפשרויות הטובות ביותר לעניין יצירת תדמית מסוימת היא עיצוב לוגו שמעביר את המסר החדש/מחודש בצורה מדויקת.

עיצוב לוגו שמעביר את המסר
לוגו של חברה שעוצב בצורה מקצועית הוא דבר מדהים. מה שמרתק באמת הוא שבצורה מודעת אנו יכולים להגיד שאנו לא מבינים ממה עושים עניין, הרי בסופו של דבר מדובר באיור או בדמות מסוימת שנראית נחמד אך היא לא ממש משפיעה על בחירותינו בכל הקשור לצרכנות או להחלטות אחרות. אז זהו, שכל עיצוב לוגו מוצלח בהחלט משפיע על יכולת הבחירה שלנו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI