דף הבית בית משפחה וזוגיות זוגיות ואהבה זוגיות ואהבה לחיות יחד
זוגיות ואהבה לחיות יחד
אוסנת אברמוב 12/02/12 |  צפיות: 4325

רוצים אהבה טובה יותר?

מערכת יחסים תקינה היא הכוח לחיי שמחה ואושר. אם מצב היחסים אינו כשהיה הרי שחשוב ביותר לטפל במה שמפריע לפני שסוגרים את הגולל.

זוגות רבים במשבר שואלים את עצמם האם מיצו את כל הדרכים הקיימות להצלחת החיים המשותפים? האם אין מוצא אחר, או אולי קיימת עוד אפשרות לחדש את מה שנהרס? טיפול זוגי יכול להעניק מסגרת מעודדת וטובה לפתרון הבעיות שעלו בזוגיות. אימון או ייעוץ זוגי מציע לבני הזוג כלים אשר יסייעו עם ההתמודדות בעיות בחיי המשפחה.

מאות סיבות מסוגלות להוביל קשיים בין בני הזוג, החל בבעיות בחדר המיטות ועד אלימות פיזית ומילולית. אבל פירוק החבילה אינו התשובה היחידה כי אם האחרונה. לפני שפונים לצעדים דרסטיים כמו גירושין, תמיד קיימת האופציה לקבוע פגישה אצל אדם מנוסה בטיפול זוגי שמסוגל לסייע בפתרון משברים בחיי הזוגיות.

יש זוגות שמדיפים ללכת על צעד אחר למשל לפנות לחוקר פרטי פתרון נורא בעייתי אבל במקרים קשים יכול גם לעזור. חוקרים פרטיים חייב להיות פתרון במקרים קייצונים וכדאי לשקול פתרונות אחרים לפני שתעשו את הצעד הזה.

חשוב מאוד לדעת כי טיפול זוגי הוא לא פיתרון של קסם ושלא כל בעיה בקשר אפשר לפתור בטיפול. הכל כרוך במאמץ משותף המתבצע בהכוונה מקצועית, שמטרתה לגשר על פערים. ברוב המקרים התהליך הטיפולי לא מסוגל להציע מזור לזוגות שפשוט אינם מתאימים זה לזו, אולם מגלים זאת לאחר שמנהלים זוגיות של שנים.

אולם חשוב לזכור שאילו אתם לא מאושרים ומסופקים מהקשר הזוגי, התעלמות ממצבכם יכול להיווצר מצב שבו שהיחסים ידרדרו מאוד, והטיפול לא יהיה יעיל. אך אם בעקבות הטיפול תחליטו להיפרד, יעוץ זוגי עשוי לפחות לעזור להגיע לפרידה טובה ככל האפשר, וגם זה הישג.

אם דרוש לכם מידע על זוגיות במשבר או משרד חקירות חזרו אל הבלוג לקרוא את הטקסטים בנושאים או בקרו לאתר שלנו בו תקבלו המון מידע מגוון, המלצות וטיפים ועוד.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוסנת אברמוב

מידע והמלצות על ניתוחים פלסטיים וגם על הסרת שיער לצמיתות הרמת חזה ועוד ניתוחים פלסטיים תוכלו למצוא באתר שלנו www.iaer.org.il 


מאמרים נוספים מאת אוסנת אברמוב
 
שיניים וניתוחים פלסטיים
מכוני טיפוח טובים יכולים להציע לכם הדמיה ויזואלית ממוחשבת מומלץ לבקש מהמנתח שיראה איך תראי לאחר הניתוח ואחרי כמה חודשים, באופן זה תוכלי להיות בטוחה שבחרת במידה ובצורה הראויות.

איך בוחרים מדביר?
13/02/12 | שיפוצים
במידה ויש חיות מחמד בבית, שימו לב לברר כמה זמן להמתין לפני שמותר יהיה להכניס אותן הביתה. כמו כן בררו אם יש האפשרות לעשות שימוש בחומרים שאינם מזיקים להן.

איך מזמינים אנשי מקצוע?
13/02/12 | בית חכם
ישתלם לכם לבדוק האם המוצר שלכם עדיין מכוסה באחריות. לא יודעים? חפשו את תעודת האחריות אם המוצר לא באחריות תידרשו לשלם לפחות 200 ש''ח לביקור של איש שירות ואולי אף יותר תמורת עלות התיקון והחלקים.

להכין את הבית להובלה
13/02/12 | מעבר דירה
מומלץ לסמן על הארגז לאיזה חדר הוא אמור להגיע, כך תקלו על העובדים בסידור הארגזים בדירה ובנוסף על עצמכם בעת הפריקה.

ארונות לחדרי ילדים
12/02/12 | ריהוט
האיכות של החומר חשובה מאוד, שאתם רוצים לרכוש ארון ספרים עמיד ואיכותי כדאי לקנות סוגי עץ איכותיים, גם אם זה עולה יותר זה בהחלט כדאי, ארון כזה יחזיק לכם למשך שנים וייתן לכם תמורה הולמת לארנק שלכם.

זוגיות ואהבה לחיות יחד
מאות סיבות מסוגלות להוביל קשיים בין בני הזוג, החל בבעיות בחדר המיטות ועד אלימות פיזית ומילולית. אבל פירוק החבילה אינו התשובה היחידה כי אם האחרונה. לפני שפונים לצעדים דרסטיים כמו גירושין, תמיד קיימת האופציה לקבוע פגישה אצל אדם מנוסה בטיפול זוגי שמסוגל לסייע בפתרון משברים בחיי הזוגיות.

ביטוח רכב השוואת מחירים
12/02/12 | ביטוח רכב
איזה ביטוח? כולם מתלבטים על הביטוח לעשות מקיף או לא גרר ורכב חלופי? תמיד טוב לבטח את האוטו במקיף, פוליסה שכוללת בתוכה את כל התרחישים, תמיד טוב לעשות ביטוח שיהיה בטוח!.

איך מזמינים חברת הובלות?
12/02/12 | מעבר דירה
מומלץ לרשום על הארגז לאיזה חדר הוא צריך להגיע, כך תקלו על המובילים בסידור הקרטונים בבית וכמובן, על עצמכם בשעת הפריקה.

פתרון לריצוף בית
מבחינת הריצוף, כולם יכולים לבחור לחפות את הרצפות במרצפות שיש, אבן מסוגים אחרים, פורצלן, פרקט מעץ או למינציה מחומרים סינתטיים, או אפילו לינוליאום, והמשטחים במטבח ובחדר האמבטיה באבן טבעית, באבן קיסר, עץ ונירוסטה.

הסרת שיער לצמיתות
אם הנכם מרכיבים באופן קבוע משקפי ראיה יש לדאוג ל עדשות-מגע זאת בפני ש בסיומו של טיפול אי אפשר להשתמש במשקפיים בערך ל בערך חודש.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI