דף הבית עבודה וקריירה ראיון עבודה עצות לחיפוש עבודה לסטודנטים
עצות לחיפוש עבודה לסטודנטים
מנוע חיפוש עבודה 07/12/08 |  צפיות: 3468

סטודנטים רבים עובדים במהלך תקופת לימודיהם. חלק מהם במקצוע בו מעוניינים לעסוק בהמשך, אחרים בעבודות זמניות שונות. אם גם אתם מעוניינים בהתחלת תהליך חיפוש משרות במהלך תקופת לימודיכם לתואר, כדאי לדעת שיש מספר דרכים בהן ניתן למצוא מודעות דרושים רלוונטיות ומשרות אשר מתאימות לסטודנטים.

במהלך תהליך חיפוש עבודה חשוב להיות ריאליים ולדעת מהו מספר המשמרות אשר ניתן להתחייב לו. תחומי לימוד מסוימים מצריכים שעות לימודים ארוכות במוסד הלימודים ושעות ארוכות של לימודים גם בבית. כדאי לחשוב מה הוא מספר השעות אשר נותר לעבודה על מנת שלא לקחת על עצמך עבודה אשר תחייב ויתור על שעות לימודים ותפגע בהישגיך.

במהלך תהליך חיפוש משרות סטודנטיאלית ניתן למצוא באתרים המיועדים למטרת חיפוש עבודה פעמים רבות מודעות דרושים המיועדות לסטודנטים. עבודות סטודנטיאליות שונות בדרך כלל מותאמות לסטודנטים ויוכלו להתאים לשגרת לימודיהם של סטודנטים רבים.

ניתן לעיתים למצוא מודעות דרושים המיועדות לסטודנטים בעיתוני סטודנטים שונים ואף בלוחות מודעות ברחבי מוסד הלימודים. בנוסף, על ידי שיחה עם חבריכם ללימודים העובדים תוכלו לעיתים לגלות עוד רעיונות אשר יסייעו לתהליך חיפוש עבודה או לפחות לספר לעוד מישהו שיוכל אולי לסייע במציאת משרה.

סטודנטים במקצועות מסוימים יוכלו אף למצוא משרה המשיקה לתחום הלימודים שלהם. לעיתים מדובר במשרות אשר יכולות לספק ידע מעשי רב וכן בנתון אשר מוסיף לקורות החיים, לכן במהלך חיפוש משרות כדאי לבדוק האם קיימות מודעות דרושים המתאימות לסטודנטים בתחום המסוים אותו לומדים.

כאשר עובדים ולומדים יש חשיבות רבה לתכנון הזמן באופן נכון וארגון בצורה יעילה של המטלות השונות. יש צורך להבין שבימים בהם יש לימודים ועבודה, סביר כי יהיה זמן פנוי פחות מבעבר. לכן, כדאי לדאוג לבצע לימוד למבחנים ומטלות לימודיות שונות בכל רגע בו יש זמן לכך, על מנת שלא להגיע לרגע ההגשה או המבחן לא מוכנים. כדאי להתחיל את תהליך חיפוש עבודה כאשר מודעים לאיזון אשר צריך לבצע.

אתר Mojob הינו מנוע חיפוש משרות חכם המאפשר למצוא מגוון משרות בתחומים שונים ובאזורים שונים בארץ. השימוש באתר ושליחת קורות חיים למשרות השונות הינו בחינם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מנוע חיפוש עבודה

מוג'וב מאפשר לכם חיפוש עבודה מהיר, נוח ובחינם.
בצעו חיפוש וקבלו מודעות דרכן תוכלו לשלוח קורות חיים.  
http://www.mojob.co.il 


מאמרים נוספים מאת מנוע חיפוש עבודה
 
טיפים לחיפוש עבודה ברשת האינטרנט
תהליך חיפוש העבודה הופך פשוט יותר על ידי שימוש ברשת האינטרנט. אם בעבר ניתן היה להסתמך על מוספי העיתונים בלבד עבור משרה, היום ניתן להשתמש גם ברשת האינטרנט במטרה למצוא את המשרה המבוקשת. קיימים מגוון אתרים המציעים משרות בתחומים רבים. על ידי חיפוש באתרים השונים, ניתן למצוא מגוון מודעות דרושים ומשרות מתאימות.

עצות לייעול תהליך חיפוש העבודה
כמעט כל אדם בשלב מסוים בחייו יימצא בתהליך חיפוש עבודה. הסיבות לכך הן שונות אך המטרה זהה, מציאת משרה מתאימה במהירות. על מנת למצוא משרה מתאימה, יש צורך לענות על מספר רב של מודעות דרושים. קיימים כלים שונים אשר יכולים לסייע בייעול תהליך חיפוש העבודה. על ידי שימוש בכלים השונים ניתן להגדיל את הסיכויים למציאת משרה מתאימה במהירות.

טיפים למציאת מודעות דרושים באינטרנט
רשת האינטרנט הינה כלי יעיל ושימושי למחפשי עבודה. כאשר קיים צורך למצוא מודעות דרושים רבות, האינטרנט הינו דרך טובה למציאתן. על ידי שימוש ברשת האינטרנט על שימושיה השונים, ניתן להגיע אל מגוון מודעות, לענות עליהן במהירות וביעילות ולשפר את סיכויי מציאת המשרה המתאימה.

עצות למסמך קורות חיים מוצלח
כאשר אתם מעוניינים להיות מזומנים לראיון עבודה או שברצונכם לגרום לאדם ממול להתעניין בכם ולשקול העסקתכם, הדרך בה תוכלו להתקדם להשגת מטרתכם הינה על ידי מסמך קורות חיים מסודר. קורות החיים הינם הרושם הראשוני אשר מקבל המעסיק מכם כאשר אתם עונים למודעת דרושים. המסמך אמור לייצג אתכם ולעשות רושם טוב מספיק בשביל שתוכלו להגיע לראיון ואולי אף להתקבל למשרה. לכן קיימת חשיבות רבה למסמך קורות החיים ויש צורך לדאוג למסמך מסודר, נקי וברור.

טיפים לייעול תהליך חיפוש העבודה
כל אדם הנמצא בעיצומו של תהליך חיפוש עבודה או שמעוניין להתחיל ולחפש אחר משרה ולעשות זאת באופן יעיל וחכם, כדאי שישתמש בכלים מגוונים על מנת להשיג את מבוקשו. האמצעים הרבים הקיימים כיום לשם חיפוש מודעות דרושים, מאפשרים לכל אדם לענות על מודעות רבות יותר ולשפר את סיכויו למצוא את המשרה המבוקשת.

עצות לייעול תהליך חיפוש משרה
כאשר נמצאים בשלב בו מחפשים אחר משרה מתאימה, יש מספר כלים אשר שימוש בהם יכול לסייע לייעל את התהליך. החיפוש אחר משרה עלול להיות מייאש אך כדאי לזכור כל העת כי זהו רק עניין זמני והמשרה תימצא בסופו של דבר. על מנת לשפר את הסיכויים למציאת המשרה במהירות, כדאי לנסות ולמצוא מספר רב של מודעות דרושים רלוונטיות. ניתן למצוא מודעות אלה במגוון אתרים ברשת האינטרנט אשר מוקדשים לחיפוש עבודה ומציעים מגוון מודעות דרושים. על ידי גלישה אל מספר רב של אתרים תוכלו למצוא מגוון מודעות שונות אשר יכולות להתאים לכם.

טיפים לקורות חיים מוצלחים
אחד השלבים החשובים ביותר בתהליך חיפוש עבודה הינו שלב כתיבת קורות החיים. מדובר במסמך אשר בסופו של דבר אמור לייצג אתכם עוד טרם לראיון שתעברו. כאשר אתם עונים על מודעת דרושים ושולחים את קורות החיים שלכם אל האדם בצד השני, המסמך הוא למעשה הרושם הראשוני שאתם עושים על האדם. מסמך מרושל ולא ברור יגרום לרושם אחד, מסמך תקין, ענייני ומסודר יגרום לרושם אחר.

עצות לחיפוש עבודה לסטודנטים
בתקופת הלימודים סטודנטים רבים מחפשים אחר משרה אשר תאפשר להם להרוויח כסף אך לא תפגע ביכולתם ללמוד. משרות לסטודנטים מיועדות בדיוק למטרה זו ומכילות לרוב מספר משמרות מועט מעבודה במשרה מלאה. בעת החיפוש אחר משרות אלה יש צורך לדעת ראשית מה הן הדרישות השונות מן העבודה. כדאי לחשוב אילו ימים נוחים לעבודה, איך ישתלב מספר המשמרות הנדרש עם המטלות השונות בהן יש צורך להשקיע עבור הלימודים.

טיפים לחיפוש מודעות דרושים באינטרנט
בימינו רשת האינטרנט יכולה לסייע רבות בתהליך חיפוש עבודה. כאשר יש רצון למצוא משרות במגוון תחומים ובמהירות, האינטרנט הוא הכלי המתאים לעשות זאת. האינטרנט מספק אפשרויות חיפוש רבות למעוניינים במציאת עבודה. אחת מהן היא אתרי חיפוש העבודה השונים. אתרים אלה מפרסמים מודעות דרושים ומאפשרים חיפוש ממוקד אחר תחום מסוים או חיפושים בקטגוריות שונות.

טיפים למציאת מודעות דרושים
במצב בו יש צורך במציאת משרה, יש צורך לעיין במספר גדול של מודעות דרושים ולענות להן. זאת עקב העובדה כי ככל שנשלח יותר קורות חיים, כך גוברים סיכויינו למציאת המשרה המבוקשת. מודעות דרושים יכולות להימצא במגוון מקומות וחשוב להרחיב את שדה החיפושים, שכן לעולם אי אפשר לדעת איפה המשרה המבוקשת תימצא בסופו של דבר.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI