דף הבית אימון אישי התמודדות עם מצבי לחץ אתי גל- ללא עכבות בכלל
אתי גל- ללא עכבות בכלל
מרטין 28/11/12 |  צפיות: 11900

כאשר בפעם הראשונה התחלתי לאבד את השיער, הרגשתי שהעולם שלי קורס עלי, זה היה נורא ויום. קשה להסביר עד כמה זה מורכב עבור בחור צעיר כמוני, בגיל 22 להתחיל להסתדר כאשר המילה "מקריח" נדבקת אלי. זה לא קל בכלל.

השנים עברו להן, אך עדיין נראה כאילו מבחינתי שום דבר לא השתנה מהותית, אמנם מצאתי עבודה שהיא די בסדר, אבל האמת היא שביני לביני ידעתי שזה לא בדיוק זה. משהו קרה ביום הזה שגיליתי שאני מתחיל להקריח ומשום הכול נעצר.

לפני שהיכרתי את אתי גל, המדהימה, הרגשתי שאני לא מסוגל להגיע למיצוי הפוטנציאל שלי. הרגשתי תמיד עמוק בלב שמגיע לי הרבה יותר בחיים. נכון כולנו מרגישים שזה ככה, אבל לפעמים יש בזה משהו שהוא באמת נכון. אני יודע להגיד היום, שאתי גל והמקצוע שלה- הדמיית שיער, הצילו לי את החיים, לפחות איך שאני דמיינתי אותם כאשר הייתי צעיר.

הגעתי לאתי גל, כאשר כבר הרגשתי די אבוד ומאוד מתוסכל. הרגשתי כמו מאז שהשיער התחיל ליפול שאני לא מצליח להגשים את מלוא הפוטנציאל שלי בחיים. נכון, יש לי עבודה ואני יוצא עם בחורה שהיא בסדר גמור, אך החוסר ביטחון הזה שהורג אותי- ממשיך ללוות אותי לאורך כל הדרך.

אצל אתי גל, מצאתי משהו אחר, אני בכלל לא יודע אם הדמיית שיער לכשעצמו זה דבר שבאמת עובד או לא, וזה גם לא באמת משנה לי, אני יודע רק דבר אחד- הגעתי למרפאה של אתי גל ויצאתי משם בידיעה שאני הולך לחזור לחיים שרציתי תמיד שיהיו לי- הרי זה כל מה שרציתי- אי פעם....

אתי קיבלה אותי כל כך יפה עד שהייתי מופתע אפילו, ציפיתי שמישהי מפורסמת כל כך כמו אתי, תחזיק סביבה עשרות עוזרים ומטפלים שבטח עושים בשבילה הכול, בזמן שהיא רק מפקחת על כולם ומרוויחה כסף גדול. התברר לי שזה בכלל לא נכון, היא בכלל עובדת לבד, ללא עוזרים ובלי אנשי מכירות בכלל.

אמנם לא התעניינתי למה, אבל כנראה שמוצר טוב אין צורך למכור ולשווק, כנראה שזה עובד בעצמו, בלי צורך באנשי מכירות. ככה נראה לי לפחות- אני מקווה שיהיה לאתי גל המון הצלחה בעתיד.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מרטין


 


מאמרים נוספים מאת מרטין
 
משכנתא חוץ בנקאית אצל המומחה- מרטין בוקסדורף "הבולדוג"
22/02/20 | בנקאות
נתקעתם במצב קשה וצריכים משכנתא חוץ בנקאית שתוכל לחלץ אתכם מהבעיה? הגעתם למקום הנכון בדיוק. שמי מרטין בוקסדורף, המומחיות שלי להשיג משכנתא חוץ בנקאית לאנשים שנמצאים במצבים מסובכים, על מנת לפתור את הבעיה.

מרטין בוקסדורף- כשהבנק לא מוכן לאשר משכנתא לסגירת חובות
המצב הזה הוא בלתי נסבל וגורם לאנשים סיוטים. יוצא לי לדבר עם הרבה מאוד אנשים שהם באמת צריכים את הכסף של המשכנתא, אבל באמת צריכים והבנקים עושים להם בעיות בקבלת הכסף. כאן בדיוק אני נכנס לתמונה, העבודה שלי היא להיכנס לתמונה במצבים שהבנקים לא מוכנים לאשר משכנתא ולנסות להפוך את התמונה כדי להשיג אישור למשכנתא בכל מקרה.

מרטין בוקסדורף- יועץ מומחה לליווי מסורבי משכנתא! בבנקים בלבד!
הבנק מסרב לתת לכם משכנתא? לא מוכנים להסתפק במשכנתא חוץ בנקאית כל שהיא? רוצים להילחם כדי לקחת משכנתא בנקאית? בשביל זה אני כאן, שמי מרטין בוקסדורף ואני משיג משכנתאות למסורבים מזה עשר שנים. יש לי מאות ממליצים שישמחו להעיד על המקצועיות שלי!

מרטין בוקסדורף- משכנתאות למסורבי משכנתא/ רק בבנקים
הבנק מסרב למשכנתא? הלכתם לבנקים ולא מצליחים לקבל משכנתא? אני האיש שלכם! צריכים מומחה שייכנס לתוך הנעליים שלכם וישיג עבורכם משכנתא? שמי מרטין בוקסדורף ובעשר השנים האחרונות- אני משיג משכנתאות בנקאיות עבור אנשים שלא מצליחים לקבל משכנתא בכוחות עצמם.

משכנתא לאחר פשיטת רגל - רק מרטין בוקסדורף יועץ מומחה
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

דרור אטרי בדרישה: העולם העיסקי צריך לשכת מסחר חזקה יותר
דרור אטרי המכהן כיושב ראש לשכת המסחר ירושלים, יוצא בדרישה הוגנת להרחיב את סמכויות לשכת המסחר בקרב בעלי העסקים. לטענת אטרי רק לשכות המסחר שהן מקומיות ונמצאות בשטח יכולות לתת את התרומה המשמעותית לעולם העיסקי, יותר מאשר כל גוף ממשלתי אחר עם כוונות טובות וראויות.

אין מי שיעזור עם המחשב? הלפ פי סי כאן בשבילך!
לכולנו הדברים האלו קורים כל הזמן, אנחנו כביכול דור שמבין המון במחשבים ואנחנו מבינים המון בכל מה שקשור לטלפונים שלנו. ההורים שלנו מתייעצים איתנו כל הזמן איזה אתר לקנות, איך לטפל במחשב, איך לנהוג איתו ואיזה מחשב לרכוש. אז אנחנו אולי חיים בתחושה שאנחנו מבינים גדולים בתחום.

הדפסת פליירים- בכמויות גדולות ובמהירות
האינטרנט הוא אמצעי שיווקי עצמתי ואפקטיבי מאין כמוהו אבל יש עוד מנועי ומנופי שיווק נוספים שמתקיימים מחוץ לרשת. פליירים, לדוגמה. בין אם יש לכם עסק קטן וקהל הלקוחות העיקרי שלכם מצוי בעיקר בשכונה שלכם

שימושים שונים של מדבקות
כפי שכל אחד ואחת מאיתנו יודעים, עולם המדבקות, או סטיקרים כפי שהם מכונים בלועזית הוא עצום ומעניין ויש סוגים רבים ומגוון אשר מתאימים לשלל שימושים על ידי שלל משתמשים. המדבקות מתאימות לא רק לשימוש על ידי ילדים בחוגי היצירה ובגני הילדים, גם לאנשים מבוגרים יש בשנים האחרונות שימוש רב בכל מה שלקשור לתחום של מדבקות. כאן נזכיר כמה שימושים של המדבקות דווקא בקרב אוכלוסיית המבוגרים כאן בארץ אשר מתאימים לשלל מצבים בבית או מחוצה לו.

הזמנה היא הבטחה לעתיד לבוא:
הזמנות מודפסות הן כשער, הן כפתח למה שעומד לקרות ויותר מכל עליהן להיות באמת מזמינות ונושאות בחובן הבטחה לגבי התוכן המודפס בהן. הזמנות הן כרמז לעתיד לבוא ולכן העיצוב שלהן, רמת ההדפסה שלהן ורמת הגימור שלהן היא חשובה לעין ערוך ומייצגת את התוכן הכתוב בתוכן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI