דף הבית פיננסים וכספים הלוואות הלוואות לסטודנטים חוץ בנקאיות
הלוואות לסטודנטים חוץ בנקאיות
אבי 18/12/12 |  צפיות: 3019

לא קל להיות סטודנט בארצנו קטנטונת. סטודנט אצלנו הוא אדם שהמדינה רואה אותו כבר כבוגר האחראי לגורלו. אחרי הכל- הוא כבר עשה צבא, לא? אם הוא עמד בשנתיים או שלוש אם לא יותר של שירות צבאי, הוא כבר יסתדר. הצבא חישל אותו. האמנם כך? במידה מסויימת אולי כן. באמת הסטודנטים בארץ יותר בוגרים מחבריהם בארה"ב או אירופה שקפצו מכותלי ביה"ס היישר לתוך האוניברסיטה או הקולג', אבל עם כל הכבוד לבגרות ולחישול, יש גם עובדות בשטח. העובדות אומרות שלסטודנט קשה לפרנס את עצמו. סטודנט שרוצה להשקיע את מיטב זמנו ומרצו בלימודים לא יכול לפרנס את עצמו באופן שיספיק גם למימון לימודים, גם להוצאות מחיה הכוללות פעמים רבות שכר דירה, קניות של מזון, ציוד לימודי וכל הוצאות החיים האחרות. אז ישנם סטודנטים שגרים בבית ההורים עדיין והדבר בהחלט מקל. יש כאלה שההורים עוזרים להם. ישנן מלגות הניתנות למי שזקוק לכך או לסטודנטים מצטיינים. אך האם קיימות עוד אפשרויות?

כן, ישנן אפשרויות נוספות. לא בהכרח תאהבו לשמוע אותן. קוראים להן הלוואות. כן. אין מה לעשות. כולם צריכים הלוואות מדי פעם בפעם. בין אם מדובר בהוצאה שלא לקחנו אותה בחשבון, או אירוע גדול שעלותו גבוהה, וכן- ישנן גם הלוואות לסטודנטים. גם הלוואות הניתנות ע"י הבנק וגם הלוואות חוץ בנקאיות.

מי נותן הלוואות חוץ בנקאיות?

אם אתם צריכים סכום גבוה ולא יכולים להסתפק במה שהבנק מציע, או אם בכלל לא מתחשק לכם להגיע לבנק ולבקש הלוואה, ישנן הלוואות חוץ בנקאיות. הלוואות חוץ בנקאיות נותנות חברות כמו חברות אשראי שונות או חברות ביטוח. הן ראו כי הלוואות בהחלט מביאות לבנקים רווחים נאים ולכן החליטו להכנס גם הן לתחום. חברות אלה יודעות כי סטודנטים הם קהל יעד מצויין להלוואות בגלל המצב הפיננסי הלא יציב שלהם ולכן הן מציעות הלוואות לסטודנטים.

במה שונות הלוואות חוץ בנקאיות לסטודנטים מהלוואות רגילות?

בכמה דברים. קודם כל הלוואות לסטודנטים ניתנות בריבית שנתית נמוכה יותר. הן ניתנות בקלות מהיום למחר מבלי לבדוק מצב חשבון (הרי אלו הלוואות חוץ בנקאיות וחברות שאין להן קשר לחשבונכם השוטף). ישנן הלוואות שניתן להתחיל להחזיר באופן מיידי מייד עם קבלתן ולבחור את מספר התשלומים להחזר. לרוב נותנות אותן חברות תקופה של עד 3 שנים להחזר. יש בכך יתרון כי הריבית נמוכה יותר ותסיימו עם החזר ההלוואה מוקדם יותר. אבל כדאי לקחת אותן רק במידה וההחזר החודשי לא יהווה קושי בתקציב החודשי שלכם

הלוואה לטווח ארוך יותר היא כזו שניתן להתחיל בהחזר שלה רק עם סיום הלימודים. יש לכם שלוש או ארבע שנים של שקט וכשתסיימו את הלימודים ותהיו עם ראש פנוי יותר ועם זמן רב יותר לעבודה במשרה מלאה תתחילו להחזיר את ההלוואה. אם החזר חודשי שמתחיל מייד מעיק מדי עליכם בהחלט שווה לשקול קבלת הלוואה כזו. הריבית אמנם גבוהה יותר אך בהחלט יתכן שההשקעה הזו שווה.

הלוואה לטווח ארוך מאוד של 12 שנה היא הסוג השלישי של הלוואות לסטודנטים. רק לאחר 12 שנה תתחילו בהחזר. נשמע מופרך? אבל עובדה- קיים בשטח ומוצע ע"י מספר חברות, חברות ביטוח או מימון פרטיות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI