דף הבית בניין ואחזקה גינון דשא סינטטי בוחרים ירוק תמיד
דשא סינטטי בוחרים ירוק תמיד
מיקי עטיה 03/01/13 |  צפיות: 3058

דשא סינטטי הוא בחירה מועדפת הן עבור בעלי גינות פרטיות והן עבור גינות ציבוריות ,הודות להוצאות הנמוכות יחסית לדשא אורגני. דשא סינטטי אינו דורש השקייה, דישון, כיסוח והעסקת גנן ולכן גם אם ההשקעה ההתחלתית של קניית דשא סינטטי היא גבוהה, הרי שבטווח הארוך מדובר בהשקעה משתלמת במיוחד.

דשא סינטטי מיוצר ברחבי העולם ומיובא על ידי חברות הבוחרות לייבא את הדגמים המתאימים ביותר לאקלים הישראלי. סוגים אלו מצויידים לרוב בחומר נגד קרני uv העלולות להזיק לדשא.

ירוק כל ימות השנה

דשא סינטטי הוא מוצר מבוקש. אי לכך חברות רבות עוסקות בתחום בארץ. מעבר לחיסכון משמעותי בכסף, מתאפשרת התקנת דשא סינטטי במקומות בהם לא ניתן לשתול דשא רגיל כמו דירות גג, מרפסות של דירות ואפילו בבנייני משרדים. מועצות מקומיות רבות ועיריות רבות עבר בחרו לעבור מדשא אורגני לדשא סינטטי על מנת לחסוך בעלויות המים הגבוהות ובהוצאות הכרוכות באחזקות דשא אורגני .החברות הקיימות בשוק מציעות מגוון רחב של אפשרויות וסוגי דשאים סינטטיים.

על מנת לבצע רכישה נכונה של דשא סינתטי המתאים לצרכים שלכם,מומלץ לערוך סקר שוק. מחירי דשא סינטטי משתנים מחברה לחברה וכן ממוצר למוצר. מומלץ לבחור בחברה גדולה ואמינה המעניקה אחריות של כמה שנים לדשא הסינטטי.

לא מומלץ להתפתות למבצעים ומחירים "חשודים"זולים במיוחד כיוון שאלו יכולים להצביע על איכות ירודה של דשא. מחירי מבצע עלולים להצביע על פגם בייצור או בעיה בדשא הסינטטי.

על מנת לבחור חכם את הדשא הסינטטי שלכם מומלץ לגשת לחנויות המתמחות ולעמוד מקרוב על טיבו של הדשא והסוגים השונים. אל תתביישו לשאול שאלות. דשא איכותי נמדד בצפיפות הסיבים שלו. ככל שיריעת דשא סינטטי כבדה יותר, יצביע הדבר על נוכחות גדולה יותר של סיבים ועל איכות גבוהה יותר אשר מאפשרת לשטיח שנים רבות של יופי. מומלץ לרכוש דשא סינטטי שאורך סיביו אינו נופל מ-20 מילימטרים שכן אז עלול הדשא לאבד במהירות מצורתו בשל דריכות מרובות ולהיראות כמו סמרטוט.מחירי דשא סינטטי משתנים גם בעקבות איוכת ומבנה הסיבים של הדשא . פנו לחברה גדולה ואמינה ובקשו לבקש הסבר מקיף הודות סוגי הדשא וסוגיו ואילו מהם מתאימים לצרכים שלכם:לגינה, למרפסת או לכל מטרה אחרת על מנת שתוכלו ליהנות מהמוצר לאורך שנים רבות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מיקי עטיה 


מאמרים נוספים מאת מיקי עטיה
 
אלי אסקוזידו תומך בכלכלה חברתית
26/03/14 | אקטואליה
ראש מועצה אזורית נחל שורק, אלי אסקוזידו, תומך בכלכלה חברתית וחיזוק הקשר בין העסקים לקהילת המועצה האוזרית.

אלי אסקוזידו פתח את הכינוס שהתקיים במתנ"ס ביד בנימין בו השתתפו עשרות מנהלים מקרב תושבי המועצה. במסגרת הכינוס הוצגו גישות חדשניות לכלכלה חברתית והוצגו פרויקטים חברתיים וסביבתיים המיושמים במועצה כחלק מהחזון של אלי אסקוזידו להביא לצמיחתם של עסקים קטנים ובינוניים באזור.


מבול חידושים בתחום מוצרי פרזול
24/03/14 | ריהוט
רוצים להכניס לביתכם ניחוח של חדשנות ופונקציונאליות? עולם של מוצרי פרזול פותח בפניכם אינספור אופציות מעניינות ומעוררות השראה לשינויים שתוכלו לערוך בביתכם. כך תשדרגו את עיצוב החלל הביתי ותהפכו אותו לנוח יותר לשימוש, תגבירו את הנראות האסתטית ותיהנו מפתרונות פרזול מתקדמים שיביאו אל ביתכם עדכניות עיצובית אופנתית במיוחד.

עורך דין גירושין - כך תעברו את הגירושין בשלום
18/03/14 | משפחה
על מנת לעבור את התקופה הלא קלה של הגירושין בשלום, מומלץ לפנות לעורך דין גירושין מוסמך ועתיר ניסיון בתחום, שיוכל להנחות ולהוביל אתכם לאורך התהליך, יסייע לפתור את הסכסוך, יעזור להגיע להבנות ולהשלים ביעילות את כל שלבי הגירושין.

הדברה כימית או הדברה ירוקה
הדברה נחשבת ליעילה כאשר היא גורמת להיעלמותם של המזיקים מסביבתנו. כלומר, מטרתה של ההדברה – לפתור את בעיית המזיקים על ידי הרחקתם מהאזור או באמצעות קטילתם. לאור שיטות וטכניקות ההדברה הרבות העומדות לרשותנו כיצד נדע איזו מהן עדיפה ובאילו נסיבות?

אטרקציות לאירועים מיוחדים
אנשים רבים "שוברים את הראש" במחשבה איך לשמח את האורחים באירוע שלהם, בדרך מקורית ומעניינת. לכאורה הכל כבר ידוע מראש, וקשה לחדש באמת על הטקסים המקובלים.

השכרת גנרטורים לאירועים
03/09/13 | תעשייה
הגנרטור, "מחולל זרם" בעברית, הומצא במאה התשע-עשרה במטרה לספק חשמל גם במקומות שבהם אין לנו אפשרות להתחבר למעגל חשמלי קיים. מדובר במכונה ניידת, שמאפשרת לנו לספק חשמל בכל מקום ולכל מטרה.

יום גיבוש לעובדים
מהו התקציב העומד לרשותכם?
תקציב הוא המסגרת בה ניתן לפעול, ועל כן, כאשר בוחרים ימי כיף לעובדים, חייבים להתחשב בתקציב הקיים והעומד לרשותנו. ישנן חברות רבות המתמחות בארגון והפקת אירועים עסקיים, בהם ימי גיבוש וכיף לעובדים, והשכרת שירותיהן יכולה להוזיל משמעותית בעלויות.


מתקני תצוגה למכירה
16/05/13 | חקלאות
מתקני תצוגה הינם מתקנים המשמשים לפרסום או לתצוגה של חומרים, שירותים ומוצרים שונים. מתקני תצוגה משמשים גם לתצוגת מידע כמו לוחות זמנים, סדר היום, רשימת חברות או ארגונים, רשימת הרצאות וכיוצא באלו. השימוש במתקני תצוגה נעשה בעיקר בכנסים ואירועים, וגם בתערוכות שונות. קיימים סוגים שונים של מתקני תצוגה וחשוב להתאים את סוג המתקן לצרכים שלכם ולאפשרויות הקיימות.

מה היא בנייה מתועשת?
13/05/13 | תעשייה
בניה מתועשת היא שם כולל של מספר שיטות בניה המשמשות באמצעים מכניים על מנת ליעל ולזרז את הבניה. בבניה מתועשת חלקי המבנה נוצרים בשטח על ידי תבניות פלדה רב פעמיות אליהם ניתן לצקת בטון ומורכבים זה לזה.

איך בוחרים קייטרינג לאירועים?
כיום, כמעט לכל אירוע דרושים שירותי קייטרינג, או בעברית, שירותי הסעדה. אחרי בחירת מקום האירוע, מגיעה העת להזמנת שירותים שונים, בהם קייטרינג לאירועים. בדומה לבחירת נותני שירותים אחרים, כמו תקליטן וצלם, גם בחירת קייטרינג לאירועים היא משימה לא פשוטה שעלולה לגזול זמן רב, ובעיקר, מאמץ. כאשר ניגשים לבחירת חברת קייטרינג לאירועים, עומדות בפנינו שלוש אופציות מרכזיות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI