דף הבית אינטרנט והחיים ברשת דיוור רשימות תפוצה רשימות תפוצה- פרסום ישיר ובלתי אמצעי
רשימות תפוצה- פרסום ישיר ובלתי אמצעי
רועי דיין 17/02/13 |  צפיות: 3103

תשתיתו של עולם הפרסום ומטרתה העיקרית של תורת השיווק השואפת להניע לקוחות לרכוש שירות או מוצר היא הגברת המודעות לקיום בית העסק, השירות והמוצר, תוך הצגת והדגשת יתרונותיהם על פני המתחרים. הודות לאינטרנט ולתיבות המיילים בעל עסק יכול לשווק את מוצריו ושירותיו בקלות וביעילות. עצם היכולת לשלוח לקהל נמענים מייל ישיר מהווה הגשמת חלומו של כל פרסומאי השואף להגיע לכמה שיותר אנשים במינימום זמן ועלות. כדי שהכלי השיווקי היעיל – דיוור ישיר - ימצה את הפוטנציאל הגלום בו ולא יחבל בבית העסק יש צורך ברשימות תפוצה איכותיות.

נעים להכיר – רשימות תפוצה

רשימות תפוצה הן רשימות המכילות פרטיהם של לקוחות קיימים ולקוחות פוטנציאליים. מדובר במאגר של אנשים שבית העסק שואף להגיע אליהם כדי להניעם לפעולה. לאנשים שפרטיהם רשומים ברשימות תפוצה ניתן להעביר מידע ופרטים שיגשימו את המטרות הבאות- הגדלת מאגר הלקוחות, הגברת המודעות לשירות ולבית העסק, איתור וגיוס לקוחות חדשים, חיזוק המותג והתדמית של בית העסק, חיזוק הקשר עם לקוחות קיימים, הגברת תחושת הנאמנות של לקוחות ותיקים לבית העסק, הנעה של לקוחות חדשים וותיקים לרכוש מוצר ו/או שירות מבית העסק, שיפור קשרי הלקוחות ועוד.

כדי שמטרות אלה יוגשמו יש צורך בראש ובראשונה בקיומן של רשימות תפוצה איכותיות המכילות הרבה אנשים בעלי עניין בבית העסק, במוצריו או בשירותיו ושקיים סיכוי להניעם לפעולה. לשם כך, יש צורך בהקמת רשימות תפוצה איכותיות, בתחזוקן ובעדכונן וגם במעקב אחר יעילותו של הדיוור הישיר למנויים הרשומים בהן. בנוסף ישנו צורך בדיוור ישיר לנמנים ברשימות התפוצה ובבחירת הדרך האידאלית להעברת המיילים-  באמצעות שליחת מיילים, באמצעות מערכות דיוור ישיר ו/או באמצעות שימוש בתוכנות לשליחת מיילים.

דרושים מומחים

רשימות תפוצה איכותיות ועדכניות הן תנאי ראשוני להצלחתו של דיוור ישיר ושל מיקסום יעילותו. לצד איכות רשימות התפוצה ובחירת הדרכים העדיפות להעברת מסרים יש צורך גם במסרים איכותיים. את המידע והמסרים ניתן להעביר באמצעות ניוזטלר- עלון חדשות, באמצעות מודעות פרסומת, באמצעות רשימות מבצעים והנחות ובאמצעות הצעות שונות. על התכנים להיות ברורים, מזמינים ומניעים לפעולה ועיצובם ותוכנם צריך להיות מיטבי.

מומחי DATAEXPERT יוכלו לסייע לכם לבנות, לתחזק ולעדכן רשימות תפוצה איכותיות, להעביר לרשומים בהן מסרים ומידע ולבחור בתכנים טובים שיניעו את הנמענים לפעולה המתבקשת.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רועי דיין


 


מאמרים נוספים מאת רועי דיין
 
רשימות תפוצה- פרסום ישיר ובלתי אמצעי
עצם היכולת לשלוח לקהל נמענים מייל ישיר מהווה הגשמת חלומו של כל פרסומאי השואף להגיע לכמה שיותר אנשים במינימום זמן ועלות. כדי שהכלי השיווקי היעיל – דיוור ישיר - ימצה את הפוטנציאל הגלום בו ולא יחבל בבית העסק יש צורך ברשימות תפוצה איכותיות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI