דף הבית פיננסים וכספים נדל"ן פתרונות מימון ואשראי יצרתיים לליווי בניה
פתרונות מימון ואשראי יצרתיים לליווי בניה
פגסוס פתרונות פיננסים 14/03/13 |  צפיות: 3133

גוברת המגמה של יזמים פרטיים בעלי קרקע משותפת לבניה פרטית, הפונים לבנק למימון פרויקט בניה ליח"ד ללא צורך בערבות מכר, שכן הדירות נרשמות על שם פרטי של משפחות היזמים (לצורך קבלת פטור ממס).

במקרה שכזה היזמים מופנים בבנק לאחראים למימון קבוצות רכישה. מימון כקבוצת רכישה הוא מורכב וקיימים פתרונות אחרים, פשוטים יותר, זולים יותר וטובים לכולם והנותנים פתרון למגוון הבעיות ובהן גם הערבות ההדדית.יזמים פרטיים העונים על הקריטריונים ומעוניינים לבחון פתרון בנקאי אחר, מוזמנים לפנות למשרדינו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 פגסוס פתרונות פיננסים


 


מאמרים נוספים מאת פגסוס פתרונות פיננסים
 
ניהול תזרים מזומנים - להיות או לחדול!
03/02/14 | הלוואות
אז איך, במקום לקצור פירות מרווחי הפעילות העסקית, אתם מרגישים מועקה תמידית ומחנק תזרימי אשר מביאים ללחץ מצידו של הבנק "לסגור את המינוס" ומצמצום האפשריות להלוואות עתידיות?

איך יתכן שאינכם מצליחים לבטא את אותו רווח ואת המאמץ הכרוך בהשגתו, לרווח מוחשי – כזה הבא לידי ביטוי ביתרות הבנק.

הסיבה לכך נעוצה בעיקר בניהול תזרים מזומנים לקוי של ובאופן הפיכתו של הרווח החשבונאי למזומן.


הלוואות בערבות המדינה, הפתרון לעסקים בהקמה
עפ" נתוני התמ"ת, בישראל פועלים כ־450 אלף עסקים המוגדרים זעירים, קטנים ובינוניים ומעסיקים עד ל־100 עובדים. עסקים אלו מהווים יותר מ־99% מכלל העסקים במדינה, והם מעסיקים 55% מהעובדים במשק ואחראים ל־45% מהתל"ג. עם זאת, מרכז המחקר של הכנסת הראה כי בסוף 2011 עסקים אלו קיבלו רק 62.3% מההלוואות והאשראי שמחלקים הבנקים למגזר העסקי. הנתונים מראים כי העסקים הקטנים והבינוניים הם מגזר חלש בישראל, בשל: רגולציה רבה וקושי בקבלת אשראי. לכן קרנות בערבות המדינה הם הפתרון העיקרי לחברות בהקמה ועסקים קטנים ובינוניים.

פתרונות מימון ואשראי יצרתיים לליווי בניה
14/03/13 | נדל"ן
קיימים פתרונות מימון "מחוץ לקופסא" ליזמי נדל"ן פרטיים העונים על הקריטריונים ומעוניינים לבחון פתרון בנקאי אחר ואטרקטיבי

עסקים קטנים רשמו הרעה במצבם בשנת 2012 - התוצאות משקפות מציאות עגומה של ירידה בביקושים, שחיקה ברווחיות ומצוקת מימון הולכת וגוברת
מצוקת האשראי נותנת את אותותיה על פעילויות החברות בתעשייה. כ-75% מהחברות מדווחות כי נאלצו לצמצם בהשקעות בתגובה לקושי וכן מרבית החברות נאלצו לצמצם בהוצאות שונות לרבות קיצוצי שכר, צמצום שעות נוספות, משמרות ואף פיטורין.

תמ"א 38 - אפשרויות מימון ופתרונות פיננסיים
04/05/11 | הלוואות
קיימות מספר סיבות אשר עיכבו עד היום את "פריחת" פרויקטיי התמ"א 38, חלק מסיבות אלו הינם מדיניות הרשות המקומית במתן היתרי בניה, חוסר כדאיות כלכלית בדגש על הפריפריה, ובעיקר מימון - הצורך להעמיד הון עצמי בשיעור גבוה תוך קושי או אי יכולת לקבלת מימון ממוסדות בנקאים.

הלכה למעשה, ניתן כיום למצוא מימון לפרויקטים בתחום התמ"א 38, במקרים מסוימיים גם מימון בנקאי והשלמת הון, זאת תוך מתן פתרונות "מחוץ לקופסא" המאפשרים התמודדות עם בעיות משפטיות ומיסוי מורכבות ומעניקים בטוחות מספקות למלווים.


מימון - עצות עבור עסקים קטנים
04/03/11 | הלוואות
כל עסק או חברה נדרשים להשגת מימון לצורך פעילותם השוטפת וביצוע השקעות. הצלחת גיוס ההון תלוי פעמים רבות באופן הצגת העסק ומידת מחויבותך כבעליו לפעילותו. הכנת תכנית עסקית מקצועית ומצגת מושקעת, משפרים את הסיכויים לגיוס מוצלח.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI