דף הבית פיננסים וכספים נדל"ן וילה למכירה בקיסריה
וילה למכירה בקיסריה
totach kidum 01/08/13 |  צפיות: 3310

קיסריה העיר שנחשבת בעיני הציבור ובעיני רבים מאיתנו המעמד הפשוט והממוצע כמקום של איילי ההון והשמנת של מדינת ישראל וכמובן שגם אוליגרכים כאלה ואחרים שהתאהבו בישראל והחליטו לרכוש כאן נכס שישמש בעבורם לבית בזמן שהותם פה .

רכישת נכס בקיסריה היא דבר יקר בהחלט שכן קיסריה נחשבת למקום נדל"ן יקר בזכות קירבתה לים ובטווח נסיעה של עד 25 דק מהמרכז או מחיפה . כמו כן מתגוררים בקיסריה המון אנשים מבעלי החברות הגדולות בשוק הישראלי פוליטיקאים שעשו את ההון שלהם ומחפשים נישות דומות על מנת לשמור על מעמדם והכרות עם אנשים דומים , כל אלה גורמים לקיסריה להיות מיקרות הערים בישראל .כמובן שבזכות דברים אלו נהייתה קיסריה מקום שמיועד לפריצות וגניבות מצד העבריינים שמתעסקים בעבירות רכוש ופריצות ומכוונים עצמם לאיזור קיסריה , בשל כך תוגברה ותוכננה קיסריה טוב באבטחה בכל רחוב נצב מחסום ועמדת אבטחה ועוברים בה סיורים קבועים של אנשי ביטחון על מנת לשמור על השקט והרוגע בעיר . אנשים שמעוניינים הוילה להשכרה בקיסריה או בוילה למכירה בקיסריה יוכלו לעשות זאת דרך חברה שיועדה לזה והיא העוסקת בנדל"ן באופן בלעדי בעיר קיסריה ובודקת את מתענייני הנכס ועוברת איתם תהליך מורכב לפני הרכישה או הקנייה . יש ועד לעיר שמחליט על המי והעם לאשר את המעוניינים בנכס . ככה הוועד מאפיין את תושבי העיר ומאכלס אותו באוכלוסיה שעומדת בקריטריונים שלהם מלבד היכלות לקנות נכס יקר .

האמתי שכיום יש ערים וישובים יותר יקרים מקיסריה כגון רשפון וסביון אבל עדיין לא הגיעו למעמד כמו קיסריה בדרג ובשם שיצרה לעצמה , קיסריה היא סמל לעושר ולהון הישראלי ומחזיקה למגרש גולף ורצועת חוף משלה . כמובן שאפשר לבוא ולהתארח ברצועת החוף שלה הידועה במגוון המסעדות והבתי קפה שלה וכמובן בקשתות מהשנים הביזנטיות שהיו בעבר בשליטת הרומאים שכבשו את האיזור בזמנים עברו


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 totach kidum


 


מאמרים נוספים מאת totach kidum
 
Учеба старше 50 лет
Многие университеты и колледжи в Израиле, наряду с профессионально-техническими школами и учебным

סוגי תוספות שיער
03/06/19 | הכרויות
לא כל אישה מרוצה ממה שהטבע נתן לה וזו הסיבה העיקרית לכך שנשים עושות ניתוחים פלסטיים, עוברות שינויים שונים של צביעת שיער, שימוש בעדשות צבעוניות ועוד. אם יש משהו שיחסית קל לשנות כשלא מרוצים ממנו זה השיער, ואם גם את רוצה לעשות שינוי בשיער שלך הגעת לכתובת הנכונה.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

תביעות רשלנות רפואית - למי פונים?
במידה ויש לך חשש לרשלנות רפואית והתגלה אצלך סרטן צוואר הרחם, כנסי לפורטל המידע עוסק על כל דרי ההתמודדות וכיצד את יכולה למצות את הזכויות לך עקב הרלנות.

משרד עו"ד תביעות ביטוח שישיג לכם את הפיצוי שמגיע לכם
30/10/18 | ביטוח
משרד עו"ד פייל ושות' בעל נבחרת מנצחת של עורכי דין המתמחים בתביעות ביטוח נגד החברות הגדולות במטרה לתת לכל מבוטח את ההזדמנות לקבל את הפיצוי המלא שמגיע לו.

יועץ בטיחות בעבודה
בעסקים המעסיקים עובדים חשוב מאוד לשכור את שירותיו של יועץ בטיחות בעבודה, זאת על מנת להימנע מתאונות ומפגעים העשויים לגרור את העסק לנזקים משמעותיים. מנהלים בעסקים פועלים בדרך כלל ב-2 גישות אפשריות

3,000 ישראלים מוכרים ב"אטסי" איך זה עובד? ומהם סודות ההצלחה?
etsy אתר האינטרנט המוביל, הקניון הוירטואלי הידוע המכיל כ – 20,000 חנויות מקוונות של יצירות אופנה תכשיטים, עבודות אמנות, פרטי אספנות, וינטאז', עבודות יד של יוצרים מכל רחבי העולם.

לוגו הוא המצפן הגרפי של העסק
עיצוב לוגו הוא המצפן הגרפי של כל חברה, עסק או נותן שירות. קיימים 4 אבות טיפוס ללוגו. לוגו הוא אייקון רב השפעה, המסייע בזיהוי מוצר או שירות על פני המתחרים.

ייעוץ זוגי - בגדר זכות, לא חובה
כיצד ייעוץ וטיפול זוגי נכון יכול לסייע כמעט לכל זוג, מה לומדים לאורך התהליך ואיך בסופו של יום הוא מסייע להמציא את הזוגיות מחדש - התשובות לפניכם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI