דף הבית פיננסים וכספים הלוואות הלוואות חוץ בנקאיות
הלוואות חוץ בנקאיות
totach kidum 04/08/13 |  צפיות: 2724

ידוע לכל כי התקופה האחרונה מאוד קשה לזוגות צעירים, ברוח המחאה שהייתה, וברוח כל התקופה הזו, בהחלט מודגשת העובדה. שמאוד קשה לזוג צעיר להתקיים , הרבה יותר קשה מאשר היה להורים, יש לזה כמה סיבות , ההורים שלנו חיו הרבה יותר צנוע מאיתנו, אם אצלנו , לכל אחד חייב להיות את הטלפון הכי יקר. את הבגדים הכי שווים, לטוס פעם בחצי שנה לחול. ללכת למסיבות ופאבים, להוציא אינסוף כסף על כך הרבה דברים מיותרים, אז אולי התלונות הן לשווא? הרי ההורים שלנו חיו טוב. נהנו מהחיים, עבדו קשה, וחסכו כסף, והדור שלנו? הדור שלנו עסוק בלבכות על מר גורלו, בזמן שהוא רואה טלוויזיה באייפאד וקונה כרטיס טיסה לפריז. כמובן שהזמנים השתנו , והצרכים הם שונים, אך עדיין אם המדינה שלו כל כך שקועה בבוץ ולאף אחד אין כסף , איך זה שתמיד הקניונים מלאים, אף פעם אין חניה. מה אנשים שם רק בגלל המזגן? ואז מה קורה, השקענו כל כך הרבה כסף על שטויות במקום לשים אותו בצד, וכשמגיע הרגע להקים משפחה , פתאום. כל הכסף הזה שבוזבז , הוא הכסף שחסר לנו, ואז מתחילים לרדוף אחרי הזנב שלנו, מנסים למצוא דרך , לקנות בית, לקנות אוטו, אי אפשר הרי הכל להסתמך על ההורים, בלי להתייחס לאלה שהורים שלהם לא יכולים לעזור להם, ואז הלוואה רודפת הלוואה, ונכנסים לעוד בור ולעוד בור , שמאוד קשה לצאת ממנו, יש אנשים שלוקחים הלוואה חוץ בנקאית. וזה בשביל לכסות על ההלוואה הבנקאית שלקחו, או יש כאלה שהבנק לא מאשר להם משכנתא . אז מה הם עושים? הם לוקחים משכנתא חוץ בנקאית . בתנאים פחות טובים, עם פחות בטחון, בהחלט עדיף לא להתפתות לכל הפרסומות האלה שנותנות לכם הלוואה לכל מטרה, בתנאים כאילו טובים , מה שרק מוסיף לבור שאתם נמצאים בו , בהחלט חשוב לבדוק טוב טוב כל הלוואה כזו, חשוב לפני שנכנסים לכל המערבולת הזו, לקנות רק מה שאתם יכולים להרשות לעצמכם, ואם צריך לדחות את קניית הבית בשנה או שנתיים , על מנת לחסוך כסף. זה בהחלט עדיף מאשר להיכנס לכל ההלוואות האלה .


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 totach kidum


 


מאמרים נוספים מאת totach kidum
 
Учеба старше 50 лет
Многие университеты и колледжи в Израиле, наряду с профессионально-техническими школами и учебным

סוגי תוספות שיער
03/06/19 | הכרויות
לא כל אישה מרוצה ממה שהטבע נתן לה וזו הסיבה העיקרית לכך שנשים עושות ניתוחים פלסטיים, עוברות שינויים שונים של צביעת שיער, שימוש בעדשות צבעוניות ועוד. אם יש משהו שיחסית קל לשנות כשלא מרוצים ממנו זה השיער, ואם גם את רוצה לעשות שינוי בשיער שלך הגעת לכתובת הנכונה.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

תביעות רשלנות רפואית - למי פונים?
במידה ויש לך חשש לרשלנות רפואית והתגלה אצלך סרטן צוואר הרחם, כנסי לפורטל המידע עוסק על כל דרי ההתמודדות וכיצד את יכולה למצות את הזכויות לך עקב הרלנות.

משרד עו"ד תביעות ביטוח שישיג לכם את הפיצוי שמגיע לכם
30/10/18 | ביטוח
משרד עו"ד פייל ושות' בעל נבחרת מנצחת של עורכי דין המתמחים בתביעות ביטוח נגד החברות הגדולות במטרה לתת לכל מבוטח את ההזדמנות לקבל את הפיצוי המלא שמגיע לו.

יועץ בטיחות בעבודה
בעסקים המעסיקים עובדים חשוב מאוד לשכור את שירותיו של יועץ בטיחות בעבודה, זאת על מנת להימנע מתאונות ומפגעים העשויים לגרור את העסק לנזקים משמעותיים. מנהלים בעסקים פועלים בדרך כלל ב-2 גישות אפשריות

3,000 ישראלים מוכרים ב"אטסי" איך זה עובד? ומהם סודות ההצלחה?
etsy אתר האינטרנט המוביל, הקניון הוירטואלי הידוע המכיל כ – 20,000 חנויות מקוונות של יצירות אופנה תכשיטים, עבודות אמנות, פרטי אספנות, וינטאז', עבודות יד של יוצרים מכל רחבי העולם.

לוגו הוא המצפן הגרפי של העסק
עיצוב לוגו הוא המצפן הגרפי של כל חברה, עסק או נותן שירות. קיימים 4 אבות טיפוס ללוגו. לוגו הוא אייקון רב השפעה, המסייע בזיהוי מוצר או שירות על פני המתחרים.

ייעוץ זוגי - בגדר זכות, לא חובה
כיצד ייעוץ וטיפול זוגי נכון יכול לסייע כמעט לכל זוג, מה לומדים לאורך התהליך ואיך בסופו של יום הוא מסייע להמציא את הזוגיות מחדש - התשובות לפניכם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI