דף הבית עיצוב ואדריכלות עיצוב תעשייתי עיצוב תעשייתי
עיצוב תעשייתי
totach kidum 28/10/13 |  צפיות: 12995

בעולמנו אנו, מקום בו חדשנות היא מילת המפתח שכל הנוגע לכל תחום בחיים, יש ניסיון לשנות ולהשתנות בכל רגע נתון.

לכן, כל מוצר שמפותח היום צריך להיות בעל גוון אחר, שונה, מיוחד.

בכל מוצר שננסה לייצר, צריך שיהיה משהו אחר, משהו שיהפוך אותו לרצוי, לנמכר.

הוא צריך להיות בעל סגנון, להיות שמיש ולהיות אסטטי.

וזו על קצה המזלג מהות המקצוע שנקרא עיצוב תעשייתי.

יש לשים לב, על האדם שעוסק בעיצוב תעשייתי להיות חכם- הוא צריך למצוא גם פרקטיות למוצר החדש, וגם לעשות אותו נעים לעין ומושך על מנת שתהיה זכות קיום למוצר שלו.

מאותו הרגע שהוא החליט, ורקם במוחו את המוצר המדובר, תהליך ארוך צריך לרקום עור וגידים עד שהוא מגיע לתהליך הייצור, לפעמים תהליך זה ייקח שנים רבות, תלוי ברמת תחכום ומורכבות המוצר.

עיצוב תעשייתי הוא תחום מתפתח וחשוב שראשיתו במהפכת התעשייה שהתרחשה לפני מאות שנים ושיאו הגיע אלינו בימים אלו, שהוא הופך להיות אומנות של ממש.

· עיצוב תעשייתי

בכל הנוגע לנוחות בחיים, עשינו כברת דרך בשנים האחרונות. כל מוצר הופך עצמו נגיש ונח יותר לשימוש, ובכך מקל את חיינו, וחוסך לנו הרבה מאוד זמן. וזה ידוע לכולם, זמן שווה כסף.

כל זאת אנו חבים למקצוע חשוב מאין כמוהו שנקרא עיצוב תעשייתי, שלמרות שמו אינו מתעסק רק בנראות של המוצר, להפך, הפרקטיות היא הפן החשוב יותר.

לקיחת מוצר ועשייתי נכון יותר, נח יותר, מהיר יותר ופרקטי יותר הוא המטרה לכולנו.

אם לא עיצוב תעשייתי, המחשב שלנו לא היה נייד, מכונת הכביסה שלנו לא הייתה סוחטת ונוחה לשימוש, והמקרר שלנו היה רק ארון עם קרח שהיינו קונים מחברות קרח.

אכן עולם אחר.

· עיצוב תעשייתי

עיצוב תעשייתי הוא עולם ומלואו שכל הזמן מתחדש לנו לנגד עינינו.

הוא עולם שמלא באנשים חכמים, פרקטיים, מוכשרים ורואים את הנולד.

מטרת עיצוב תעשייתי היא לעשות את חיינו כמה שיותר נוחים. לחשוב על הדברים הכי חשובים ומורכבים או מצד שני הכי פשוטים שיש ולהמציא אותם- כדי שאנחנו נוכל להגיד "איך לא חשבתי על זה קודם".

מצד אחד כל כך פשוט, מצד שני כל כך חשוב.

העיצוב התעשייתי הקל על חיינו והפך אותנו ליצורים קצת עצלנים, אבל כל כך מרוצים שזה היה שווה את המאמץ.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 totach kidum


 


מאמרים נוספים מאת totach kidum
 
Учеба старше 50 лет
Многие университеты и колледжи в Израиле, наряду с профессионально-техническими школами и учебным

סוגי תוספות שיער
03/06/19 | הכרויות
לא כל אישה מרוצה ממה שהטבע נתן לה וזו הסיבה העיקרית לכך שנשים עושות ניתוחים פלסטיים, עוברות שינויים שונים של צביעת שיער, שימוש בעדשות צבעוניות ועוד. אם יש משהו שיחסית קל לשנות כשלא מרוצים ממנו זה השיער, ואם גם את רוצה לעשות שינוי בשיער שלך הגעת לכתובת הנכונה.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

תביעות רשלנות רפואית - למי פונים?
במידה ויש לך חשש לרשלנות רפואית והתגלה אצלך סרטן צוואר הרחם, כנסי לפורטל המידע עוסק על כל דרי ההתמודדות וכיצד את יכולה למצות את הזכויות לך עקב הרלנות.

משרד עו"ד תביעות ביטוח שישיג לכם את הפיצוי שמגיע לכם
30/10/18 | ביטוח
משרד עו"ד פייל ושות' בעל נבחרת מנצחת של עורכי דין המתמחים בתביעות ביטוח נגד החברות הגדולות במטרה לתת לכל מבוטח את ההזדמנות לקבל את הפיצוי המלא שמגיע לו.

יועץ בטיחות בעבודה
בעסקים המעסיקים עובדים חשוב מאוד לשכור את שירותיו של יועץ בטיחות בעבודה, זאת על מנת להימנע מתאונות ומפגעים העשויים לגרור את העסק לנזקים משמעותיים. מנהלים בעסקים פועלים בדרך כלל ב-2 גישות אפשריות

3,000 ישראלים מוכרים ב"אטסי" איך זה עובד? ומהם סודות ההצלחה?
etsy אתר האינטרנט המוביל, הקניון הוירטואלי הידוע המכיל כ – 20,000 חנויות מקוונות של יצירות אופנה תכשיטים, עבודות אמנות, פרטי אספנות, וינטאז', עבודות יד של יוצרים מכל רחבי העולם.

לוגו הוא המצפן הגרפי של העסק
עיצוב לוגו הוא המצפן הגרפי של כל חברה, עסק או נותן שירות. קיימים 4 אבות טיפוס ללוגו. לוגו הוא אייקון רב השפעה, המסייע בזיהוי מוצר או שירות על פני המתחרים.

ייעוץ זוגי - בגדר זכות, לא חובה
כיצד ייעוץ וטיפול זוגי נכון יכול לסייע כמעט לכל זוג, מה לומדים לאורך התהליך ואיך בסופו של יום הוא מסייע להמציא את הזוגיות מחדש - התשובות לפניכם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI