דף הבית פיננסים וכספים הלוואות נפלה עליך הוצאה בלתי צפויה שתפסה אותך ממש לא מוכן?
נפלה עליך הוצאה בלתי צפויה שתפסה אותך ממש לא מוכן?
totach kidum 06/11/13 |  צפיות: 2749

כולם מכירים הלוואות ייעודיות, כשכנראה ההלוואה הייעודית הידועה ביותר היא משכנתא, שהיא הלוואה לרכישת מגורים, כאשר הדירה או הבית הנרכש משמש כביטחון. אבל בעולם שבו אנחנו חיים, עם שפע גדול של אפשרויות, מוצרים ושירותים, קיימים גם צרכים נוספים שעבורם אין הלוואות ייעודיות, ובגלל המגבלות התקציביות שבהן חיים רובנו, לעתים קרובות אנחנו עשויים להזדקק להלוואה כדי לממן צרכים מסוג זה. אין הלוואות מיוחדות לשיפוץ בית, למימון טיול חלומות לחו"ל, לרכישת מתנה מיוחדת לאיש יקר או למימון בר מצווה לילד. למרבה המזל, אפשר לקבל הלוואה לכל מטרה. באמצעות הלוואה לכל מטרה לתקופה שמתאימה לכם, תוכלו לממש חלום בלי לפרוץ את מסגרת התקציב או לחרוג ממסגרת האשראי שהקצה לכם הבנק.נפלה עליך הוצאה בלתי צפויה שתפסה אותך ממש לא מוכן? אמנם לפעמים אפשר ללוות כסף מקרובים וחברים או להיכנס למשיכת יתר בבנק. אבל הלוואה מקרובים וחברים היא סוגיה רגישה ובעייתית, ורובנו בין כה נמצאים במשיכת יתר וכבר ניצלנו את משיכת היתר המותרת. בימי המשבר הכלכלי הבנקים מקשיחים את המדיניות שלהם, ולא כל-כך פשוט להקצות מסגרת אשראי גדולה, לא כל שכן להגדיל מסגרת קיימת. אז טוב שיש מוסדות פיננסיים שמהם אפשר לקבל הלוואה מיידית. בנסיבות מיוחדות, כמו הוצאה בלתי צפויה ומשמעותית שאותה אי אפשר לממן עם התקציב הקיים, הלוואה מיידית היא פיתרון פיננסי ראוי ומתאים. כדאי לוודא שתוכל לעמוד בהחזר החודשי ולקבוע תקופת החזרה בהתאם ליכולת ההחזרה שלך.

בנק הוא בדרך כלל האסוציאציה הראשונה שעולה בהקשר של הלוואות. הלוואות לוקחים בבנק, כך חושבים רובנו, ורובנו רגילים לפנות לבנק כשאנו זקוקים להלוואה. אבל כדאי לזכור שבימינו השוק הפיננסי הוא רחב ומגוון, וכולל מוסדות שונים מעבר לבנקים או לחברות האשראי. מגוון המוסדות הפיננסיים והתחרות שנוצרת ביניהם משחקים לטובתנו, כי אנחנו, בתור לקוחות, יכולים לבחור ולהחליט לקחת הלוואה חוץ בנקאית. במקרים רבים הלוואה חוץ בנקאית לתקופה שאתם תקבעו, יכולה להיות פיתרון אשראי נוח וגם משתלם, במיוחד למי שמסיבות שונות לא רוצה לקחת הלוואה בנקאית כדי לא לפגוע באובליגו שלו, כלומר בהיסטוריית האשראי שלו בבנק שבו מתנהל חשבונו. לא משנה באיזה בנק מתנהל חשבונך, הלוואה חוץ בנקאית היא פתרון שכדאי לקחת אותו בחשבון.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 totach kidum


 


מאמרים נוספים מאת totach kidum
 
Учеба старше 50 лет
Многие университеты и колледжи в Израиле, наряду с профессионально-техническими школами и учебным

סוגי תוספות שיער
03/06/19 | הכרויות
לא כל אישה מרוצה ממה שהטבע נתן לה וזו הסיבה העיקרית לכך שנשים עושות ניתוחים פלסטיים, עוברות שינויים שונים של צביעת שיער, שימוש בעדשות צבעוניות ועוד. אם יש משהו שיחסית קל לשנות כשלא מרוצים ממנו זה השיער, ואם גם את רוצה לעשות שינוי בשיער שלך הגעת לכתובת הנכונה.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

תביעות רשלנות רפואית - למי פונים?
במידה ויש לך חשש לרשלנות רפואית והתגלה אצלך סרטן צוואר הרחם, כנסי לפורטל המידע עוסק על כל דרי ההתמודדות וכיצד את יכולה למצות את הזכויות לך עקב הרלנות.

משרד עו"ד תביעות ביטוח שישיג לכם את הפיצוי שמגיע לכם
30/10/18 | ביטוח
משרד עו"ד פייל ושות' בעל נבחרת מנצחת של עורכי דין המתמחים בתביעות ביטוח נגד החברות הגדולות במטרה לתת לכל מבוטח את ההזדמנות לקבל את הפיצוי המלא שמגיע לו.

יועץ בטיחות בעבודה
בעסקים המעסיקים עובדים חשוב מאוד לשכור את שירותיו של יועץ בטיחות בעבודה, זאת על מנת להימנע מתאונות ומפגעים העשויים לגרור את העסק לנזקים משמעותיים. מנהלים בעסקים פועלים בדרך כלל ב-2 גישות אפשריות

3,000 ישראלים מוכרים ב"אטסי" איך זה עובד? ומהם סודות ההצלחה?
etsy אתר האינטרנט המוביל, הקניון הוירטואלי הידוע המכיל כ – 20,000 חנויות מקוונות של יצירות אופנה תכשיטים, עבודות אמנות, פרטי אספנות, וינטאז', עבודות יד של יוצרים מכל רחבי העולם.

לוגו הוא המצפן הגרפי של העסק
עיצוב לוגו הוא המצפן הגרפי של כל חברה, עסק או נותן שירות. קיימים 4 אבות טיפוס ללוגו. לוגו הוא אייקון רב השפעה, המסייע בזיהוי מוצר או שירות על פני המתחרים.

ייעוץ זוגי - בגדר זכות, לא חובה
כיצד ייעוץ וטיפול זוגי נכון יכול לסייע כמעט לכל זוג, מה לומדים לאורך התהליך ואיך בסופו של יום הוא מסייע להמציא את הזוגיות מחדש - התשובות לפניכם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI