דף הבית עסקים עסקים - אחר נומרולוגיה תאריך לידה
נומרולוגיה תאריך לידה
totach kidum 09/12/13 |  צפיות: 2491

נומרולוגיה תאריך לידה

נומרולוגיה היא שיטה פשוטה של אבחון האישיות וניתוחה. נומרולוגיה בעצם משתמשת במספרים על מנת לאבחן אדם מסוים. רבים מאמינים שהעולם פועל על פי כוח מסוים שאינו מוסבר במילים אך אפשר להבינו דרך המספרים. כמו מלפני עשרות ומאות שנים היו משתמשים במספרים בכדי לנבא מתי ירד גשם, מתי יהיה ירח מלא או מתי מישהו אמור ללדת או להבריאה ממחלה מסוימת, וישנם עוד הרבה מאוד דוגמאות שונים לשימוש מספרים שנעשו בעבר. כיום נומרולוגיה משתמשת בשני נתונים של האדם, נומרולוגיה תאריך לידה ושם, ועל פי זה יודעים את כל המידע על האדם אשר אותו מאבחנים.

פריסת קלפי טארוט

בקלפי טארוט משתמשים כבר אלפי שנים. מאז ומתמיד יחסו לקלפים אלו משמעויות רבות והתייחסו אליהן בכובד ראש. רבים אינם מאמינים בקלפי הטארוט כיוון שחושבים שהם פרי דמיונו של הקורא בהם ורוכשים להם נימת לעג. אך, הרבה מאוד אנשים מתרבויות שונות ועדות שונות אכן מאמינים שיש משו מיוחד בקלפי טארוט. פריסת קלפי טארוט נעשית לפעמים על ידי אנשים שלא באמת מבינים מה פירושיו של כל קלף ויכולים לתת לאדם שאותו הם מנתחים מידע שגוי ולא אמין. בעבר היו מנדים אנשים אשר היו מנבאים את העתיד כיוון שטענו שדבר כזה אינו מקובל בתרבות שלהם וזה נוגד את חוקי האל, כמו לדוגמא ביהדות, רבים מאמינים שאין זה נכון לקרוא בקלפים ולנבא את העתיד מכיוון שזה נוגד את חוקי התורה וחוקי אלוהים, כיוון שרק אלוהים יודע מה יהיה עתידו של האדם ומה יעלה בגורלו.

קריאה בקלפי טארוט

בתרבויות השונות לאורך השנים ישנם אנשים אשר משתמשים בקלפי טארוט. קריאה בקלפי טארוט נעשתה בעבר על ידי אנשים שטענו שיש להם כוחות על טבעיים שיכולים לחזות את העתיד ויודעים מה יעלה בגורלו של אדם מסוים ואף יכול לדעת מה יתרחש בעולם. צוענים מהווים דוגמא מצוינת לתרבות אשר שנים רבות השתמשה בקריאה בקלפים ובניבוי העתיד ולכן הייתה מאוד מנודה מהחברה ורבים רדפו אחריהם ורצו להרוג אותם כיוון שטענו שאין זה הגיוני שיש להם כוחות על ושהם אנשים רמאים ונוכלים. בעבר הצוענים היו סובלים רבות מנידוי מהחברה ורדיפה, לכן הצוענים היו עוברים ממקום למקום לעיתים קרובות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 totach kidum


 


מאמרים נוספים מאת totach kidum
 
Учеба старше 50 лет
Многие университеты и колледжи в Израиле, наряду с профессионально-техническими школами и учебным

סוגי תוספות שיער
03/06/19 | הכרויות
לא כל אישה מרוצה ממה שהטבע נתן לה וזו הסיבה העיקרית לכך שנשים עושות ניתוחים פלסטיים, עוברות שינויים שונים של צביעת שיער, שימוש בעדשות צבעוניות ועוד. אם יש משהו שיחסית קל לשנות כשלא מרוצים ממנו זה השיער, ואם גם את רוצה לעשות שינוי בשיער שלך הגעת לכתובת הנכונה.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

תביעות רשלנות רפואית - למי פונים?
במידה ויש לך חשש לרשלנות רפואית והתגלה אצלך סרטן צוואר הרחם, כנסי לפורטל המידע עוסק על כל דרי ההתמודדות וכיצד את יכולה למצות את הזכויות לך עקב הרלנות.

משרד עו"ד תביעות ביטוח שישיג לכם את הפיצוי שמגיע לכם
30/10/18 | ביטוח
משרד עו"ד פייל ושות' בעל נבחרת מנצחת של עורכי דין המתמחים בתביעות ביטוח נגד החברות הגדולות במטרה לתת לכל מבוטח את ההזדמנות לקבל את הפיצוי המלא שמגיע לו.

יועץ בטיחות בעבודה
בעסקים המעסיקים עובדים חשוב מאוד לשכור את שירותיו של יועץ בטיחות בעבודה, זאת על מנת להימנע מתאונות ומפגעים העשויים לגרור את העסק לנזקים משמעותיים. מנהלים בעסקים פועלים בדרך כלל ב-2 גישות אפשריות

3,000 ישראלים מוכרים ב"אטסי" איך זה עובד? ומהם סודות ההצלחה?
etsy אתר האינטרנט המוביל, הקניון הוירטואלי הידוע המכיל כ – 20,000 חנויות מקוונות של יצירות אופנה תכשיטים, עבודות אמנות, פרטי אספנות, וינטאז', עבודות יד של יוצרים מכל רחבי העולם.

לוגו הוא המצפן הגרפי של העסק
עיצוב לוגו הוא המצפן הגרפי של כל חברה, עסק או נותן שירות. קיימים 4 אבות טיפוס ללוגו. לוגו הוא אייקון רב השפעה, המסייע בזיהוי מוצר או שירות על פני המתחרים.

ייעוץ זוגי - בגדר זכות, לא חובה
כיצד ייעוץ וטיפול זוגי נכון יכול לסייע כמעט לכל זוג, מה לומדים לאורך התהליך ואיך בסופו של יום הוא מסייע להמציא את הזוגיות מחדש - התשובות לפניכם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI