דף הבית עסקים עסקים - אחר הדוד הינו מורכב מ-2 חלקים מרכזיים
הדוד הינו מורכב מ-2 חלקים מרכזיים
totach kidum 19/12/13 |  צפיות: 2628

דוד שמש

כל בית בישראל יודע שללא דוד שמש טוב אין אנו יכולים לחמם את המים בבית שלנו או בכל מקום אחר. את הדוד שמש מתקינים בגג או בראש כל מבנה והרעיון הוא לקלוט כמה שיותר אנרגיית שמש. בדודי השמש התחילו להשתמש בישראל באמצע שנות ה- 50. בישראל קיימים כ 10 צרכנים שנמצאים כמאושרים על ידי מכון התקנים הישראלי של דודי השמש.  חשוב לכל דוד גם יבצעו בדיקות תקינות כל תקופה מסוימת כדי לוודא כשירות של הדוד.  דבר זה חשוב מאוד כדי לבצע מעקב ולראות שהכל בסדר ותקין עם הדוד, חשוב לנו מאוד לשמור על הדוד מכיוון שבזכותו אנו יכולים להשתמש במים חמים בבית שלנו או בכל מקום אחר.

דוד שמש

הדוד הינו מורכב מ-2 חלקים מרכזיים ועיקריים שהם מיכל מים וקולטני שמש. המכל נראה כמו צינור ארוך שעשוי מחומר פלדה ולכן הוא גם עמיד בפני לחץ מים. הקולטן של השמש נראה כמו תיבה מרובעת שרובה עשויה ממתכת חוץ מהדופן הקדמי שעשוי מזכוכית או מחומר פלסטיק שהוא שקוף. באזורים שנמצאים בעלי קרינה נמוכה אפשר להתקין קולטנים שעשויים מצינורות זכוכית בעל דופן שהוא כפול.

כל קולט מותקן בדרך כלל לרוב על גג של בית או שזה יכול להיות בכל מקום אחר שנמצא שהוא חשוף לשמש.  כל הקולטים מותקנים בשיפוע כאשר הם פונים דרומה וזה לשם שתהיה חשיפה כמה שיותר גדולה לקרני השמש.  פעולת דוד שמש הנה מורכבת יותר ומאפשרת מנגנון איכותי לחימום מים בכל בית או בכך מקום אחר בו תזדקקו למים חמים ונעימים.

דודי שמש

דודי שמש רבים מותקנים על כל גג בישראל, שיטת החימום באמצעות דוד השמש הנה שימושית ברוב של הבתים בישראל ואפילו בחוץ לארץ משתמשים בשיטה זו של דודי השמש. כל דוד שמש יכול להתקלקל בשלב מסוים, לכן חשוב כאשר אתם מזמינים בעל מקצוע, תחפשו עסק טוב שעובד שנים רבות בתחום, ולא חסר כאלה. בדרך כלל מי שעובד שנים בתחום יודע את העבודה ויש לו ניסיון גדול בתיקונים שונים מהקטנים עד למסובכים ביותר וגם כמובן בהתקנת דודי השמש וכל פעולות תחזוקה שונות שנדרשות לדודי השמש לעבוד כמו חדשים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 totach kidum


 


מאמרים נוספים מאת totach kidum
 
Учеба старше 50 лет
Многие университеты и колледжи в Израиле, наряду с профессионально-техническими школами и учебным

סוגי תוספות שיער
03/06/19 | הכרויות
לא כל אישה מרוצה ממה שהטבע נתן לה וזו הסיבה העיקרית לכך שנשים עושות ניתוחים פלסטיים, עוברות שינויים שונים של צביעת שיער, שימוש בעדשות צבעוניות ועוד. אם יש משהו שיחסית קל לשנות כשלא מרוצים ממנו זה השיער, ואם גם את רוצה לעשות שינוי בשיער שלך הגעת לכתובת הנכונה.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

תביעות רשלנות רפואית - למי פונים?
במידה ויש לך חשש לרשלנות רפואית והתגלה אצלך סרטן צוואר הרחם, כנסי לפורטל המידע עוסק על כל דרי ההתמודדות וכיצד את יכולה למצות את הזכויות לך עקב הרלנות.

משרד עו"ד תביעות ביטוח שישיג לכם את הפיצוי שמגיע לכם
30/10/18 | ביטוח
משרד עו"ד פייל ושות' בעל נבחרת מנצחת של עורכי דין המתמחים בתביעות ביטוח נגד החברות הגדולות במטרה לתת לכל מבוטח את ההזדמנות לקבל את הפיצוי המלא שמגיע לו.

יועץ בטיחות בעבודה
בעסקים המעסיקים עובדים חשוב מאוד לשכור את שירותיו של יועץ בטיחות בעבודה, זאת על מנת להימנע מתאונות ומפגעים העשויים לגרור את העסק לנזקים משמעותיים. מנהלים בעסקים פועלים בדרך כלל ב-2 גישות אפשריות

3,000 ישראלים מוכרים ב"אטסי" איך זה עובד? ומהם סודות ההצלחה?
etsy אתר האינטרנט המוביל, הקניון הוירטואלי הידוע המכיל כ – 20,000 חנויות מקוונות של יצירות אופנה תכשיטים, עבודות אמנות, פרטי אספנות, וינטאז', עבודות יד של יוצרים מכל רחבי העולם.

לוגו הוא המצפן הגרפי של העסק
עיצוב לוגו הוא המצפן הגרפי של כל חברה, עסק או נותן שירות. קיימים 4 אבות טיפוס ללוגו. לוגו הוא אייקון רב השפעה, המסייע בזיהוי מוצר או שירות על פני המתחרים.

ייעוץ זוגי - בגדר זכות, לא חובה
כיצד ייעוץ וטיפול זוגי נכון יכול לסייע כמעט לכל זוג, מה לומדים לאורך התהליך ואיך בסופו של יום הוא מסייע להמציא את הזוגיות מחדש - התשובות לפניכם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI