דף הבית עסקים ייעוץ עסקי ייעוץ פיננסי לפרטיים ועסקים
ייעוץ פיננסי לפרטיים ועסקים
איציק דר 15/01/14 |  צפיות: 3378

ייעוץ פיננסי הוא ייעוץ שניתן על ידי מומחים שמומחיותם ועיסוקם הוא לגרום לאנשים פרטיים לצאת מהמינוס בו הם נמצאים ולהגיע לרווחה כלכלית כמו גם עסקים רבים הנקלעים לקשיים בגלל בעיות תזרימיות, בעיות שיווקיות וכדומה, כל מה שבסופו של דבר מביא אותם למצוקת מזומנים. הראייה הבסיסית צריכה להיות זהה בשני המקרים לפני שמתחילים ייעוץ פיננסי, גם עסק וגם משפחה הם בעלי הכנסות והוצאות והמטרה כמובן היא להגיע למצב שישנן יותר הכנסות מהוצאות מה שבסופו של דבר יסגור את המינוס ויביא לרווחה כלכלית.

עסקים

עסקים רבים אם כן מוצאים את עצמם בשלב מסוים עם מצוקת מזומנים שיכולה להיגרם ממספר סיבות וכל אלו אמורות להיות מטופלות על ידי ייעוץ פיננסי איכותי. לעיתים בעל עסק חדש לוקח הלוואה בערבות מדינה או כל הלוואה אחרת מהבנקים וכשהוא מתחיל לעבוד הוא נותן ללקוחות שלו לעבוד אתו בשיטה הישראלית הידועה שוטף +, אך מה לעשות את ההלוואות צריך להחזיר בזמן כך שמהר מאוד העניינים מסתבכים. בעיה נוספת היא שיווק לא נכון והתמקדות בקהל יעד כללי מידי וגם לזה ייעוץ פיננסי צריך לתת מענה.

פרטיים

כפי שציינו גם אנשים פרטיים ובעלי משפחות צריכים ייעוץ פיננסי בשביל להגיע למקום טוב יותר מבחינה כלכלית, ואת זה היועצים אמורים לעשות. על ידי ייעוץ פיננסי איכותי נבנית תוכנית בעלת מספר שלבים להוצאת המשפחה מהבוץ ומועלים רעיונות לאיך אפשר לחסוך בהוצאות לעומת איך אפשר להעלות את ההכנסות כך שכמה שיותר מהר ניתן יהיה להגיע לאיזון ולאחר מכן רק לעלות. ייעוצים רבים כאלו כבר הניבו פירות ולכן גם למי שחושש לחשוף את עצמו כדאי מאוד לחשוב על כל העניין ברצינות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI