דף הבית פיננסים וכספים הלוואות פתרונות אשראי – הלוואות אקספרס
פתרונות אשראי – הלוואות אקספרס
אבי 15/01/14 |  צפיות: 2747

לעיתים החיים מפתיעים אותנו עם הוצאות לא מתוכננות או שפשוט אנחנו מפתיעים את עצמנו עם רצונות שעולים לא מעט כסף. הבעיה היא כאשר הכסף אינו נזיל ואנו יודעים שהבנק אינו כתובת אידאלית על מנת להשיג את המבוקש. על מנת כן לפתור את הסיטואציה ניתן לפנות אל חברת האשראי Cal ולהיעזר בשירותיה על מנת לקבל את הסכום הרצוי יחסית ללא קשיים ובמקביל בתנאים נוחים.

אקספרס

אחת מהאופציות לטובת השגת הלוואות Calהיא הלוואות אקספרס שמיועדות לכל צורך שעולה אצל הלקוח. הלוואות אקספרס בחברתCalמאפשרת ללקוחות לקבל הלוואה עד גובה של לא פחות מ30000 ש"ח שמועברים לחשבון תוך 3 ימי עבודה וניתן לממש אותם ע"י כרטיס האשראי. על מנת לזכות בקלות בהלוואה חשובה שכזו יש לעבור תהליך קצר, אך השורה התחתונה היא שלא משנה אם מדובר על לקוח קיים או על אדם שעדיין אינו לקוח כיוון שאופציה זו פתוחה עבור כולם.

לקוח קיים

הלוואות Cal עבור לקוחות קיימים מצריכות סה"כ להתחבר אל נציג השירות דרך שירות און לין. מול נותן השירות יש לציין את גוב          ה הסכום הרצוי, (עד 30000 ₪) ובמקביל גם לציין את מספר התשלומים הרצוי לטובת החזר ההלוואה. ראוי לציין שלקוחות אשר מחזיקים בכרטיס שהונפק באופן ישיר ע"י חברת Cal יוכלו להיות משודרגים עם יחס מועדף אשר מאפשר להם לבחור בין שלושה תשלומים ועד שישים תשלומים וזאת כידוע פריווילגיה שלא נהוג להיתקל בה בכול יום.

טרם הצטרפת למעגל הלקוחות

אם אינך לקוח קיים של חברת Cal, אין זה סוף פסוק אלא כל שיש לעשות הוא פשוט להצטרף לשירותי האון ליין של החברה  ובמידי גם לך תינתן ההלוואה. על מנת לקבל תמיכה אנושית ניתן לחייג *3338 בכול שעה ביום. כך שגם אם ערב ורק עכשיו התפנה לך זמן לטפל בנושאים הפיננסים, אין זה מאוחר ומאחורי מספר זה יחכו לך התשובות שינחו אותך בהמשך הדרך אל עבר ההלוואה המיוחלת. עם כל זאת יש להיות מודעים שההלוואה כפופה לאישורים של המנפיק או של חברת Cal וזאת יוחלט לפי מסגרת האשראי הפנויה.  בנוסף יש לדעת ששירות זה מותנה בריבית שגובהה יקבע במעמד הבחירה לקבל את ההלוואה.

יתרונות

כאשר מדובר על אשראי חוץ בנקאי אז יש מספר יתרונות שקושרות לעשייה זו. קודם כל נמנע הצורך לנסות את המזל בבנק ואין צורך להגדיל את המסגרת הקיימת. שנית ניתן לקבל ביתר קלות את הסכום ואף יותר מהר. שלישית ניתן ליהנות מההטבות השונות שקושרות לשיתופי פעולה עם החברות השונות ולסיום אשראי חוץ בנקאי  מאפשר וויסות  טוב יותר בין התשלומים השונים ובכך להקל על ההוצאות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI