דף הבית מחשבים וטכנולוגיה תוכנה העלאת אחוזי ההמרה באמצעות מערכת לניהול לידים
העלאת אחוזי ההמרה באמצעות מערכת לניהול לידים
אוהד זמלר 22/01/14 |  צפיות: 2850

אחד הדברים החשובים ביותר עבור כל חברה, הוא הגדלה של  אחוזי ההמרה של הלידים המתקבלים אצלה, כיוון שמקסום אחוז ההמרה של הלידים, מעלה מאוד את רווחי החברה, ורווח גבוה הוא הרי המטרה העליונה שכל חברה עסקית חותרת אליה.

למרות החשיבות העצומה של נושא הלידים, רוב החברות לא משקיעות בו מספיק, וחבל. מערכת לניהול לידים הינה מערכת שתורמת למיקסום אחוזי ההמרה של הלידים. במאמר הבא נדבר על החשיבות האדירה של מערכת לניהול לידים, עבור כל חברה שמעוניינת להעלות את רווחיה.

כיצד ניתן להעלות את אחוזי ההמרה של הלידים?

בעזרת מערכת לניהול לידים ניתן להגדיל באופן משמעותי מאוד את אחוז ההמרה של הלידים. אחוז ההמרה הוא אותו אחוז של עסקאות שהסתיימו במכירה, מתוך מספר נתון של מכירות. מערכת לניהול לידים מחשבת את סיכוייו של ליד להסתיים במכירה, וזאת על פי הנתונים השונים שלו, שאותם היא משקללת. התוצאה בפועל של פעילות מערכת לניהול לידים, היא שבזכות דירוג איכות הלידים שהיא מבצעת, ניתן לדעת כמה מהר יש לחזור ללקוח, וגם איזה איש מכירות יוקצה לטיפול בו.

סידור הלידים על פי סדר חשיבותם

לסידור הלידים לפי איכותם ישנה חשיבות גדולה עבור הצלחת החברה והגדלת רווחיה, ומדוע? משום שישנם לידים עם חשיבות נמוכה שלא צפויה לצאת מהם מכירה, או שסכום המכירה בהם יהיה נמוך, ולעומת זאת לידים אחרים שהסיכוי שהטיפול בהם יסתיים במכירה הוא גבוה, והעסקה מולם תהיה משמעותית מבחינת הסכומים שלה, ולכן יש לחזור ללקוחות אלה מוקדם ככל האפשר לפני שהם יסגרו מול המתחרה, ולהקצות להם את אנשי המכירות הטובים ביותר.

נניח שהלידים לא סודרו לפי חשיבות אלא לפי מי שהתקשר קודם, יכול להיות שיחזרו ללקוח החשוב ביותר רק אחרי שיחזרו לכל השאר, כי הוא זה שהתקשר הכי מאוחר, ולפספס אותו עקב כך, בזמן שכל הלידים שהתקבלו לפניו היו לידים לא איכותיים, ולא הניבו הרבה מכירות, ולפיכך לא היה צריך לחזור אליהם לפניו. מערכת לניהול לידים תמנע מצב ביש זה, כיוון שהיא תציב את הליד בעל החשיבות הגבוהה ביותר, במקום הראשון, ואת שאר הלידים מתחתיו לפי סדר חשיבותם.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של בניית אתר קופונים ו – בניית חנות וירטואלית


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI